Autor Wątek: Kłótnia odnośnie poziomu painowych menu do Mortal Kombat 9  (Przeczytany 6801 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 17, 2009, 08:42:38 pm »
Haha no to Adept masz te 14-15 lat to ja widze zes jak pokazal swoje zdjecie to on wygladal na troche starszego ale to nic nie mam zamiaru wnikac bardziej ;p ;] Ninja to ja widze ze z ciebie taktyk jak ch*j idz na prezydenta ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2009, 08:44:18 pm wysłana przez Adept »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 17, 2009, 08:50:23 pm »
No bo ja mam syndrom Ibisza. Im starszy tym młodszy ;)

Ninja-Spectre, Mati ma rację! Ukraina powinna oddać jeszcze Wilno ;)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 17, 2009, 10:49:33 pm »
Adept włączył się do dyskusji. W tym momencie trzeba się zgadzać ze wszystkim co prawi i nie podwarzać Jego zdania (szczególnie jeśli faktycznie ma się racje), inaczej trzeba będzie ciąć... :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 02:13:27 am wysłana przez Martins »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 17, 2009, 11:31:11 pm »
Czekam na twój "Choose Your Fighter" Mati......
Pokaż jak sprawić by świat zadrżał przed biało-czerwoną flagą....

A i jeszcze jedno : Nigdy więcej nie nazywaj mnie pedałem. Dotarło?

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 18, 2009, 02:37:13 am »
Lajt SlaveMe, przecież na końcu posta Mati przeprosił za swoje poglądy :). A swoją drogą bycie małolatem, to nie jest najgorsza obelga jaka istnieje, można być jednocześnie cytuję: "pedała..." Oyginalna teoria :).

P.S. Adept, mam prośbę. Możesz mi nie usuwać tego posta? Z góry dzięki :).

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 18, 2009, 06:40:14 am »
Ja nie usunę, Davidkoz to zrobi, bo go uprosiłem by nie kasował offtopa jeszcze przez parę dni, bo my Wielcy Przedwieczni chcemy jeszcze porozmawiać z Matim i ewentualnie z Tobą, bo wiemy, że Wy dwoje zawsze kłócicie się z większością, dlatego Naiwne Pytania, W Życiu Ważne Są Tylko Chwile :) My tu lubimy freak show.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 18, 2009, 08:42:21 am »
o o o o właśnie, otóż to. Britney Spears śpiewała o Freak Show i dlatego swoją drogą ja ;D to lubię.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 18, 2009, 12:51:50 pm »
Ej Mati przesadziłeś bez kitu!
Po 1. Jak ty możesz na nas mówić małolaci np. do Adepta albo Ninja spectera, davidkoza czy slaveme co? Mają ok. 25 lat i Adept się z ciebie zbija że ma te 14-15 lat a ty dziecko drogie wierzysz, jak sam mówiłeś że widziałeś jego zdjęcia :)
I jak ty możesz też do mnie mówić małolat gn*ju? co? Może nie jestem stary ale nie jestem ku*wa je*ana jego mać Adept sam wie że nienawidzę jak ktoś do mnie mówi małolat! ! !
Mam 17 lat i na pewno dla ciebie małolatem nie jestem! ROZUMIESZ?

Po 2. Z tym pedałem przesadziłeś w ogóle co to za tekst? ;/
Ku*wa idź do przedszkola (2 forum o mk tam gdzie są te małolaty) i się tam wypowiadaj bo już mi nerwy puszczają!

PS: Z góry, gówno mnie obchodzi że przeprasza za to że kogoś uraziłeś, mam to w 4 literach kapisz? ;/ Obraziłeś mnie i nie mam zamiaru ci sz**ylu wybaczać! ! !
Jedynie kogo przeproszę to adminów i Slavemego, Franqeya, KiSinTo i innych za to że widzą mnie z tej gorszej strony i adminów przepraszam za to że tyle przekleństw wypisałem ale cóż nerwy puszczają!
Mati wszystkiego najlepszego w życiu i uważaj co piszesz! ! !
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 01:38:03 pm wysłana przez Cobra »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 18, 2009, 01:38:00 pm »
Mam 17 lat i na pewno dla ciebie małolatem nie jestem! ROZUMIESZ?

Z całym szacunkiem Cobra ale do pełnoletności jest się MAŁOLATEM :P, a Ty 18 jak sam napisałeś chyba nie masz  ;)

Jedynie kogo przeproszę to adminów...

Przyjęte.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 18, 2009, 01:38:58 pm »
Niestety muszę Cię rozczarować drogi Adepcie, ale zgadzam się w tym przypadku z większością. Uwagi Matiego są bezsensowne. Cobra swoją drogą to ostro pojechał. Ale wszystko ma jakiś sens: Mati i Cobra powinni, według mnie, zastąpić Scorpiona i Sub-Zero w najnowszej cześci MK! Tak zajadłej i bezwzględnej rywalizacji, oraz zaciętego konfliktu, dawno smoczy świat nie oglądał! Nie mam wątpliwości: to są moi kandydaci na dwie główne postaci nowego MK! CZekam na wasze propozycje fabuły i wyglądu tych fajterów. Osobiście nie mam pojecia o photoshopie i tym podobnych rzeczach, dlatego liczę na Was w kwestii ekranu wyboru zawodników (z chłopakami w roli głównej). Tylko niech nikt nie korzysta z różowego koloru, bo Mati nam się potnie :).

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 18, 2009, 01:43:58 pm »
Dobra D. Ale Nie ŻYCZĘ sobie aby jakiś gn*ek do mnie pisał małolat.
I Adept wie dlaczego bo już mu pisałem na shout!
Za tego pedała to ja bym jeszcze zniósł ale żeby ku*wa do mnie pisał jakiś ***** że jestem małolatem i jakieś zbędne DRĘTWE teksty o różowym pokoju, to lekka przesada!
Do Matiego, wiesz trzeba mieć szacunek zarówno jak do samego siebie i innych (młodszych i starszych) widać że ci tego brakuje! ! ! Od tej nie mam na tym forum TYLKO DO CIEBIE szacunku! Tyle! Pozdrawiam ! ! !

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 18, 2009, 03:50:49 pm »
To ja może serdecznie przeproszę wszystkich których kiedykolwiek uraziłem. Kajam się pokornie, i poprzysięgam szczerą chęć poprawy. Faktycznie jestem całkowicie pozbawiony wszelkiej wrażliwości artystycznej oraz talentu plastycznego, zatem nie powinienem wklejać ekranu "choose your fighter". Zwłaszcza w kolorze różowym, który ponoć jest nieestetyczny, ale ja tego nie wiem, gdyż nie mam gustu. Chciałbym jednakże przy tym wyrazić szczerą prośbę do osób mających ową pożądaną przeze mnie wrażliwość, o bieżąco korygowanie moich błędów. Za pedała się nie obrażam, bo jako osoba całkowicie pozbawiona dobrego smaku nie jestem w stanie docenić kobiecego piękna. A patrząc na zdjęcia piętnastoletniego Adepta dostaję ejakulacji za co również przepraszam.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 18, 2009, 03:59:56 pm »
A patrząc na zdjęcia piętnastoletniego Adepta dostaję ejakulacji za co również przepraszam.

Ty pedofilu!!! Zgłaszam to na milicję!

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 18, 2009, 04:13:48 pm »
Milicje też lubię, bo mają fajne pauki.

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 18, 2009, 04:30:37 pm »
Robi się offtop. Następne posty nie na temat będą kasowane.