Autor Wątek: To co kochamy najbardziej  (Przeczytany 17852 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« dnia: Kwietnia 14, 2007, 08:46:01 pm »
A teraz z innej beczki  :D

Poza tym, że piszecie o MK nic wiecej praktycznie o sobie nie wiemy. Jest temat o muzyce i bardzo słusznie, ale nie ma tego co najważniejsze w życiu, czyli tematu o tym, o czym marzymy, lubimy a marzeń mamy wiele.

Ja chcialem pokazać wszystkim formuowiczom, czego pragne i kto jest moim ideałem. Gdyby wpadła mi ona w ręce, nie wypuściłbym jej już nigdy:


AYUMI HAMASAKI

AYUMI HAMASAKI 2

AYUMI HAMASAKI 3

A tutaj stronk, gdzie możecie przesłuchać jej utwory:

A BEST 2 - WHITE
A BEST 2 - BLACK

To jest królowa j-pop'u i jeżeli ktoś lubi tego typu muzykę z pewnością Ayumi będzie się mu podobać. Oczywiście oba albumy kupiłem.

Każdy ma inne marzenia i pragnienia, więc piszcie tutaj co chcielibyście mieć. Ja chcialem mieć PS3 i mam, kolejnym celem jest własnie Ayumi  8)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:12:48 pm »
No mi się nawet podobają te utwory Ayumi :) Ja słucham Techno i Elektro ale j-pop'u też można co jakiś czas posłuchać. Co do marzeń to mam pare np. osiągnąć kiedyś szczyt kariery zawodowej, kupić Subaru Impreze WRX STi :) i zagrać w Mortala 8 :D
__________________FURY MK____________________

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:27:10 pm »
Moje marzenia:

BLIŻSZE: Miec jakąkolwiek konsolę z szóstej i siódemej generacji. PS2,PSP,GameCube...cokolwiek. marzy mi się Wii 8)

Davidkoz ty fartuchu! Skąd wyjeb..łeś PS3?!

DALSZE

Nauczyc sie Japońskiego a najlepiej zostać Dokotrem filologi Japońskiej

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:39:36 pm »
A ja mam PS2 (slim) i się z tego bardzo cieszę :D . Nie mam zamiaru kupować PS3, ponieważ dosłownie "za chwilę" wyjdzie Playstation 4 z nowym wyjebanym mortalem i trzeba będzie znowu zbierać kasę, a potem wyjdzie PS5 z realnymi grami, zaczniesz zbierać kasę, a PS4 rzucisz już gdzieś na strych :D . A tak trzymając się tematu to strasznie marzę o MK2 albo MK3 na SNES'a!!! Niestety, to jest do spełnienia tylko w eBay (zagranicznym!!!). Czasem też są w wersji PAL!!! Może niedługo któreś z tych gier wpadnie mi w łapy!!!

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2007, 10:18:16 pm »
Cytat: "Chameleon"
A ja mam PS2 (slim) i się z tego bardzo cieszę :D . Nie mam zamiaru kupować PS3, ponieważ dosłownie "za chwilę" wyjdzie Playstation 4 z nowym wyjebanym mortalem i trzeba będzie znowu zbierać kasę, a potem wyjdzie PS5 z realnymi grami, zaczniesz zbierać kasę, a PS4 rzucisz już gdzieś na strych :D
. Rozsimeszyla mnie troche ta wypowiedz bo ps4 juz nie bedzie z tego co wiem sony cos tam gledzilo ,w ogule te nowe konsole to kicz strasznie mala zywotnosc nie dlugo pcety zmiata te baziewie pod wzgeledm gier (mam tu na mysli crysisa gra ktora bedzie najwieksza rwolucja dotychczasowa i zostanie tylko wydany na pcety warto obejrzc filmiki z tej gry).Ale ogulnie popieram chameleona tez nie zamierzam kupowac nowej konsoli czy sprzetu jak na razie.A teraz do tematu moje marzenia jest ich wiele np:Zeby midway zrobil jakiegos mortalka koziki mortalka w 2d na pecka ,wydac swoj jakis wlasny komiks :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2007, 11:05:28 pm »
Cytat: "Over Zero"
Davidkoz ty fartuchu! Skąd wyjeb..łeś PS3?!

Mieszkam w Wielkiej Brytani i zaorbiłem na niego.

Cytat: "Chameleon"
A tak trzymając się tematu to strasznie marzę o MK2 albo MK3 na SNES'a!!! Niestety, to jest do spełnienia tylko w eBay (zagranicznym!!!).

Powtórze się: mieszkam w WIelkiej Brytani, więc marzenie spełnić się morze  :wink:

A szczerze to chciałbym tworzyć gry komputerowe. Otworzyć jakieś studio i brać się do roboty, ale wydaje mi się, że jest to niemożliwe :/

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 14, 2007, 11:31:37 pm »
Cytat: "Chameleon"
A tak trzymając się tematu to strasznie marzę o MK2 albo MK3 na SNES'a!!! Niestety, to jest do spełnienia tylko w eBay (zagranicznym!!!). Czasem też są w wersji PAL!!! Może niedługo któreś z tych gier wpadnie mi w łapy!!!


Ja posiadam Genesisa z Wszystkimi Mortalkami :D I kupiłem wszystko na Allegro w ciągu 6 miesięcy!! Wybuliłem nato około 300zł Opłacało się wydać na taką swietną kolekcję!!Zyczę ci też kupienia z czasem taka kolekcję!!

davidkoz nei jest farciuchem bo ma PS3 ja tez mam i co mi po tym jak narazie nie ma w co grać( PS3 kto się upsze to będzie miał to tylko konsola można kupić na raty 150x20 i wcale NARAZIE rewolucją nie jest, zobaczymy jak wyjdzie GTA 4, Nowy Mortal), Farciuchem jesteś bo ci się pofarciło tym  że mieszkasz w pięknym miejscu. Jakim jest Wielka Brytania. Nie wiem ile masz lat czy mieszkasz sam czy z rodzina ale wykorzystaj to i daz do swojch marzeń,życzę ci tego z całego serca! Davidkoz jeżeli mieszkasz w Anglii (Mozesz sprzedawac na allegro oficjalne przewodniki z Armageddona bo w Anglii są :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:14:19 am »
Dzięki dzięki:D Mam 20 lat i mieszkam z tatą w Szkocji. Wiem, że mógłbym, ale kto kupi taki przewodnik w języku angielskim. Sporadyczna ilość osób ale koniec offtopu.

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:41:56 am »
Kurde mnie ledwo stac na PS 2 a co dopiero PS 3. Ja też chce do Angliiiiiiiiiiiiii!!! :cry: . Tu jest strasznie<spazmy>...i...i...i w telwizji są...ą...są... takie kaczory straszne! :lol:

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 15, 2007, 04:20:20 pm »
Musze przyznać, że podoba mi się ten temat.
Jeśli chodzi o marzenia to mam pare ale najbardziej to chciałbym zrealizować swoje filmy animowane bo jak na razie jestem jednoosobowym zespołem :P przez co wiele pomysłów czeka w kolejce do realizacji, tu głównie chodzi o czas. Chciałbym też kiedyś zrobić gre we flashu a dokładnie "Mortal Kombat - FanArt" ale najpierw muszę się dowiedzieć jak taką gre zrobić (czas, czas).
Poza filmami (od ponad 6-ciu lat) zajmuje się też komiksami i chciałbym w tym realizować się zawodowo a zwłaszcza w filmach animowanych  8)
Jeszcze jednym moim marzeniem jest posiadać automat Mortal Kombat 4, bo to w końcu oryginalna (i najładniesza) forma Czwartej części sagi.

A propo PS3 to byłem w Carrefour i tam zagrałem sobie w "Motor Storm'a" na PS3 i powiem, ze fajna gierka (grafika i grywalność - super) szalone wyścigi "złomu" :P z dobrą fizyką i realnością. Bardzo się przyjemnie grało.

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 15, 2007, 05:13:27 pm »
heh moim marzeniem jest dostać się do Dęblina i zostać pilotem śmigłowca, a tak pozatym to dorobić sie jakiegoś fajnego ścigacza i tyle. Co do konsol to nie za bardzo mnie do nich ciągnie a komp wiadomo.... nigdy nie może być tak dobry by nie mógł by być jeszcze lepszy... więc kasy  mi w niego pakować szkoda.  :D

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 15, 2007, 08:47:41 pm »
Aaaa jeżeli chodzi o marzenia z typu "zawodowych", to nawet marzę o tym, abym był jakimś profesjonalistą do kręcenia filmów, i żeby moje filmy wszystkich powalały z nóg :P . Przeszłości trudno przewidzieć, ale prawie wszyscy w rodzinie (bliskiej) mówią mi, że ja będę w przyszłości reżyserem :D . (jakby co nie nakręciłem tylko mortal kombat 4 [temat w dziale FILMY], tylko duuuużo filmów {chodzi o złożone, mam z jakieś 15. takie krótkie}).

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:30:55 pm »
Chameleon , Swój ziom jesteś . Mam podobne marzenia odnośnie reżyserki i kręcenia filmów amatorsko-profesjonalnych , tylko że jeszcze imam się kaskaderki w swoich produkcjach a co za tym idzie chciałbym się spełnić i w tym fechtunku ;) . Swoją drogą bardzo bym chciał zobaczyć inne Twoje filmiki , by uzupełnić swoją kolekcję , ucieszyć oko i ewentualnie doradzić conieco :) Z innych marzeń to chciałbym wygrać w tym roku Mistrzostwa w sztukach walki które odbędą się w listopadzie ( oraz kilka pomniejszych turnieji w między czasie )

Chameleon -> Jeszcze odnośnie kręcenia to po filmikach zauważyłem że jeszcze młody wiekiem jesteś , masz więc dużo czasu na dokształcanie się w kierunku swojej pasji . Masz tu kilka linków przydatnych ( O ile już na tych stronkach nie gmerałeś ;) )

http://www.efix.pl/index.php?dz=7&gr=1 -> nie czynny , ale mimo to skarbnica wiedzy .

http://www.forum.c4d-pl.org/index.php?sid=38941f89cd2a8f55157ef45d54d76c9f - Kolejne świetne forum o naszej tematyce

http://www.filmfx.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=6&limitstart=24 - pare ciekawych info


A co do Plejaków to wygrałem kiedyś Playstation 2 w turnieju , ale po miesiącu sprzedałem heh , brak gotówki to moja choroba :P

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 15, 2007, 11:04:08 pm »
Moim marzeniem Mortalowym jest sptkanie sie z Ed Boonem i wymienienie się paroma zdaniami!! A poza tym marzeniem jest mieszkanie w Nowym Jorku, i pomalutku daze do tego, ale jeszce troche musze zdzialac w Polsce!! To wszystko co do moich marzen. Rzycze wszystkim spełnienia ich, i dązenia do celu!!

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 16, 2007, 09:16:50 pm »
Tylko byłem na tej pierwszej stronce :wink: . Ale na innych nie i na pewno mi się bardzo przydadzą. Dzięki wielkie!!! Chociaż, faktycznie, jestem w bardzo młodym wieku, no ale naprawdę może nie głupie się chyba przyznawać, ale ja 14 lat mam :P  (w tym roku skończę 15). No i z tym mówiąc, ja mam takie głupie wrażenie i uczucie, że chyba jestem tu najmłodszy na tym forum!!!! No bo skoro inni to już marzą sobie w najbliższym czasie jakieś wyjazdy za granice i inne takie podobne sprawy :shock: .
A co do moich filmów to niektórę mogę Wam dać, tylko je wgram gdzieś :P (jakby co nie zdążę dzisiaj).