Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817289 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:44:09 pm »
np Tekken oparty jest praktycznie na tym samym systemie walki.

Co oznacza to zdanie? Praktycznie na tym samym systemie walki, dobrze czytam? Praktycznie na tym samym to znaczy chyba, że jest bardzo podobny, a tak nie jest tak?

i co masz na myśli mówiąc: "Ciesze sie ze przylapalem cie na takim czyms" ?

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:53:07 pm »
biorac pod uwage customizacje zawodnikow kazdy moze byc rudy w teczkenie:p

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 22, 2009, 10:02:58 pm »
Hehe ale ja nic nie pisalem ze MK ma taki systemwalki co Tekken bo nie ma i tak ma byc.

MATI: "Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole",

Eee, racja, gdzie tam. Wcale tak nie napisałeś :)

Hehe naprawde napisalem 2 linijki i jescze nie umiecie tego zrozumiec ?
Napisałeś łącznie pięćdziesiąt dwie linijki tekstu na tej stronie. To więcej niż dwie. Pozatym my nie rozumieć, my tylko czytać bez rozumieć.

Luna ty moze nie bo mogles przeczytac post davidkoza i tym postem sie kierowac. Ale ze ty Davidkoz tego nie zrozumiales to powiem ci tyle. Ciesze sie ze przylapalem cie na takim czyms  :D
Ciężko zrozumieć bo nie umiesz się wysławiać. Zaprzeczasz sam sobie i poziom Twoich postów przypomina ten gimnazjalny. Zapraszam więc na to drugie forum Mortal Kombat gdzie są podobni Tobie. I na niczym Davidkoza nie przyłapałeś, raczej my tu Ciebie na pisaniu głupot

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 22, 2009, 10:14:26 pm »
Ostro się dzieje  w społeczności kombatowej ;D Jako wujek dobra rada powiem Ci Mati, że też nie mogę zrozumieć części Twojego postu. Proponuję sprawdzić swoją twórczość przed wysłaniem ale nie tylko ortograficznie ale i gramatycznie. Fajną sprawą jest też używanie (też nie lubię gdy pisze szybko) polskiej czcionki jeśli chcemy by inni nas zrozumieli. Wracając do tematu dla mnie Mortal w 2D w dobrym wykonaniu (coś jak SF-IV) jest spoko. Dobrym pomysłem byłoby też dodanie takiej koncepcji jako bonus/mini-gra przy "normalnej" 3D grze.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 22, 2009, 10:50:21 pm »
TAK TAK! Ja chce nowego mortala!
Osadzenie między 2 a 3 zajebisty pomysł! Fatala niech nie będą przekobinowane, nie mają być brutalne tylko chore! Ale brutalne w sumie też :P I niech nie wymyślają jakich bezsensownych postaci,a będę zadowolony  ;D

PS>
Davidkoz napisz do mnie na gg bo mi sie lista usuneła...

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 22, 2009, 11:27:00 pm »
lepiej niech chore nie beda bo powtorki spalania pierdem wykonaniu grubasa moge nie strzymacXD

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 23, 2009, 01:08:25 am »
tak sobie myślę że zamiast tego mogli by zrobić remake mk 2 z paroma postaciami z 3 w 3d, a nie pierdolić fabułę.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 23, 2009, 02:45:40 am »
Też tak myślę, że było by to lepsze rozwiązanie w postaci remake niż bezsensowne wplatanie między dwie części jakiegoś turnieju. Prędzej jakąś przygotówkę w formie MK:SM ale to już jest historia między MKII a MKIII więc co chcą nowego pokazać? Lepiej niech już zrobią remake całej trylogii. Jestem za.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 23, 2009, 08:52:56 am »
Adept albo nie czytasz postow, albo jestes jakis ... Gralem w tekken 3 i gralem w tekken 5. Z tym kolesiem co ma rude wlosy wlada nogami, ma podobne przebranie co karateka z czarnym pasem. On jak walilem 1 klawisz robil dobre kopnieca w tekken 3 i jak robie w tekken 5 te same kopniecia, to nie wiele sie zmienia widze w tym tekkenie, a i tak dobrze sie sprzedaje.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 23, 2009, 09:32:16 am »
Podsumowując... chodzi o Hwoaranga xD (jupi a ja go rozpoznaje) :P
Z dwóch zdań ciagniemy wiele domysłów i przypuszczeń,
w krótkiej wzmianki dyskusja na 4 strony z czego 2 to kłótnia,
no i nadal nie wiemy o czym mówi Mati :P

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 23, 2009, 09:55:05 am »
No tak Kitana dzieki, chyba o niego chodzi ;p Bo ktos mi mowil cos podobnego  ;D I to jest wszystko chyba kazdy prawie z nas gral w tekkena i wie o co chodzi  :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:20:15 am »
Mati, to jest temat o MK9, jeśli chcesz gadać o podobieństwach czy różnicach jest do tego inny temat tym bardziej, że nikt nie rozumie co piszesz. Jeszcze jeden głupi, bezsensowny post w tym temacie nie na temat i każdy kolejny będzie usunięty osobiście przeze mnie. Każdy kto tu wchodzi, chce przeczytać coś o Mortal Kombat 9, a nie Twoje wypociny grosza nie warte.

Koniec dyskusji o Tekkenie :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 12:44:38 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:10:03 pm »
Hahaha, jak raz napisalem o tekkenie i wy to rozwijaliscie nie wiedzac o co chodzi ? "A co w tekkenie ten rudy gostek ma te same kopnecia od tekken 3 i malo w nim sie zmienia moze ma jakies dodatkowe. Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole. Ale i tak lubie czasami w to pograc" !! ?? Czy to jest takie trudne do zczajenia powiedzialem ze rudy gostek moze nie wiadomo o kogo chodzi, nie wiem moze jest wiecej rudych gosci, ale cos osobiscie nie widzialem. A gorzej jakbym powiedzial siwy, blodyn albo brunet bo chyba widzialem wiecej postaci o takich wlosach. Ale jezeli ja pisze ze ma te same kopniecia co z tekken 3 w tekkenie 5 i styl walki sie nie zmienia praktycznie... To gdzie tu jest stwierdzenie do MK9 powiedzcie mi, bo nie rozumiem. Nie jestem madry ale logik to ja chyba troche mam  :D A jezeli chodzi o ciebie Davidkoz... Ze spodobaly ci sie zawodnicy w rajstopach, to tak sobie mysle czy by ci sie nie spodobalo mieszanke Mortal Kombat z myszkamikami i jego przyjaciolmi, typu "Tom i Jerry" ^^

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:46:19 pm »
Adept albo nie czytasz postow, albo jestes jakis ...
Terminator

Gralem w tekken 3 i gralem w tekken 5. Z tym kolesiem co ma rude wlosy wlada nogami, ma podobne przebranie co karateka z czarnym pasem.
 On jak walilem 1 klawisz robil dobre kopnieca w tekken 3 i jak robie w tekken 5 te same kopniecia, to nie wiele sie zmienia widze w tym tekkenie, a i tak dobrze sie sprzedaje.
Ziomku Mateuszu. A teraz opowiem Ci historię.
Robię Scorpionem "tył, tył, lp" W Mortal Kombat 1 i wychodzi sznurowadło
Robię Scorpionem "tył, tył, lp" W Mortal Kombat 2 i wychodzi sznurowadło
Robię Scorpionem "tył, tył, lp" W Ultimate Mortal Kombat 3 i wychodzi sznurowadło
Robię Scorpionem "tył, tył, lp" W Mortal Kombat 4 i wychodzi sznurowadło
Robię Scorpionem "tył, tył, 1" W Mortal Kombat VS DC Universe i wychodzi sznurowadło

Teraz morał: Przez większość Mortali wojownicy mają te same ciosy i podobnie je wykonują. Czemu więc się czepiasz biednego Hwoaranga? Nie mówiąc już że tylko noob nie widzi różnicy między Tekkenem 3 a Tekkenem 5. To tak jakbyś porównywał perły i kamyki pomalowane na biało. To że fighter robi takie same ciosy nie umniejsza grze, lecz po prostu jest plusem, bo nie chciałbym aby moje postacie z Tekkena miały co część inne ciosy. Oczywiście taki Jin ma zmieniane ciosy, lecz kto był mistrzem w poprzednie części bez trudu odnajdzie się w nowych częściach Jinem, więc Twoje zarzuty są wręcz debilne. Oczywiście, że postać będzie miała takie same ciosy co wcześniej, co w tym złego? To że Ty nie widzisz różnicy między kopnięciem w ryj w trójce, a kopnięciem w ryj w piątce to już Twoja wada. Poza tym przeczytaj jak napisałeś to zdanie które zacytowałem. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz tak pisał, to już nikt Ci nie będzie odpowiadał na tym forum, bo dzieci w podstawówce potrafią lepiej składać zdania od Ciebie.


a i tak dobrze sie sprzedaje.
Sprzedaje się, bo jeszcze nikt nigdy nie wymyślał takich absurdalnych tez jak Ty. Ludziom nie przeszkadza, że Hwoarang ma podobne ciosy. Jeżeli one są pięknie odnowione, zawodnik inaczej się rusza, wszystko jest płynniejsze to przecież na tym to polega nie? Nadal nie potrafię zrozumieć o co Ci chodzi i wiesz? Sądzę że nikt Cię tutaj nie rozumie, więc wysłów się proszę.

Hahaha, jak raz napisalem o tekkenie i wy to rozwijaliscie nie wiedzac o co chodzi ?

Jak ktoś pisze takie bzdury jak:
Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole
To Ty się nie dziw że rozwijamy. Bo większych absurdów ja na zlotach emerytów i rencistów nie słyszę. To są Twoje słowa w cytacie. Czarno na białym


"A co w tekkenie ten rudy gostek ma te same kopnecia od tekken 3 i malo w nim sie zmienia moze ma jakies dodatkowe. Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole. Ale i tak lubie czasami w to pograc" !! ?? Czy to jest takie trudne do zczajenia
Nie trudne, ale debilne. Liu Kang, Scorpion itd. Też mają takie same kopnięcia i specjale przewalając się przez kolejne gry spod znaku Smoka więc czemu na nich nie narzekasz? A wiesz jaka jest różnica? Że Hwoarang oprócz tych kilku kopnięć które opisujesz że są takie same ma jeszcze około stu pięćdziesięciu kombinacji łączonych. Litości

powiedzialem ze rudy gostek moze nie wiadomo o kogo chodzi, nie wiem moze jest wiecej rudych gosci, ale cos osobiscie nie widziale
Każdy kto grał wiedział o co chodzi. To Twoje podejście jest dziecinne bo nawet nie zadałeś sobie trudu by jego imię przytoczyć.

czy by ci sie nie spodobalo mieszanke Mortal Kombat z myszkamikami i jego przyjaciolmi, typu "Tom i Jerry"
Tom i Jerry nigdy nie byli przyjaciółmi Myszki Mickey. Ba, nie spotkali się nawet nigdy w żadnej oficjalnej produkcji. Zanim więc napiszesz jakąkolwiek bzdurę proszę zapoznaj się z tematem, bo tak jak i tutaj, tak odnośnie Tekkena po prostu mało wiesz, a kłócisz się jak stary.

A tak w ogóle, to jest inne forum Mortal Kombat które wręcz idealne będzie dla Ciebie, gdyż poziom tam, jest taki jaki Ty tu reprezentujesz. Gimnazjaliści i małolaty (Chociaż daję głowę, że Ty też jesteś z tego przedziału)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 01:06:26 pm wysłana przez Adept »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:50:28 pm »
myszkamikami xD to mnie rozwaliło Myszkamik :P
Tak, wiem chodziło o myszkę Micky :P

Nie no wiesz... Ja tam w to sobie gram i jakoś nie mam żadnych uwag, tak w sumie to to nawet pasuje :P Ale nie moge walczyc z Jokerem :P zawsze jak widze jego ciosy to śmiech na sali...

A tak wracajac do tematu...
Drodzy panowie, i panie ;) Mówicie o Mrocznym klimacie i powrocie do korzeni...
Mowicie że ciezkie klimaty pasują do MK może macie i racje, ale przeciez DA nie było mroczne, bo czegoby się tu bać? Molocha, albo "czaszek" Shanga?
Nie mniej jednak nie przeszkodziło to MK5 w staniu się hitem ;) no ale fakt faktem, kwiatków i pluszowych maskotek to tam tez nie było.

Teraz mi się przypomniało :P
A Bo Rai Cho? tez nie jest uznawany za powaznego fightera jednak się go lubi ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 12:55:57 pm wysłana przez Kitana,Sindel,Tomek »