Autor Wątek: Lista kombatantów X360, PS3, PC  (Przeczytany 57210 razy)

Offline cajrus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 20, 2009, 08:31:29 pm »
 pisze tak dla zasady jak by sie kiedys komus nudzilo:p a ja bym siedzial na konsoli


Platforma: PS3

ID:cajRus

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 20, 2009, 08:43:08 pm »
no hej, chcesz z nami grać w lidzie MKvsDC? jeśli tak, to świetnie, jeśli nie, to szkoda ;)

Zasady są na MK Center w zakładce LIGA. Na pewno będziemy chcieć grać z Tobą :P

Offline cajrus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 20, 2009, 08:48:35 pm »
no hej, chcesz z nami grać w lidzie MKvsDC? jeśli tak, to świetnie, jeśli nie, to szkoda ;)

Zasady są na MK Center w zakładce LIGA. Na pewno będziemy chcieć grać z Tobą :P


chciec to pewnie bede chcial tylko ze ja uzywam mortala do odstresowania sie po ciezkim dniu a nie do rywalizacji... dobry w te klocki nie  jestem ale chetnie komus punktow dostarcze ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 20, 2009, 08:49:54 pm »
Ale my gramy tylko dla zabawy, a punkty liczymy po to, aby było widać, że coś się dzieje na PL scenie MK :)

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 29, 2009, 10:31:46 am »
Ja gram prawie co dziennie i prawie 24h. Nie polecam grac z panem bronku bo po przegranej sie wyłancza. Zapraszam do gry online   







Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 29, 2009, 10:40:28 am »
Co do Bronka to gramy z nim tutaj na punkty w lidzie i jeszcze nigdy się nikomu nie wyłączył, więc nie wiem o co Co chodzi. Tyle ode mnie.

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Gra Online Playstation 3
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 29, 2009, 02:32:32 pm »
Nie wiem czy zauwarzyliscie ale ten cały ranking co jest to jedna wielka sciema. Gracze po przegranej po prostu wył ruter i walka sie im nie zalicza. Jest takich osób w sieci  od groma takich jak GREGSOLO57 który w rankingu jest 2  a nie pokazuje nic co by zasługiwał na te miejsce.Następny z 1 miejsca phinz-h . Zeby z nim zagrac musiałem założyc nowe konto i miec staty 0 wygranych i 10 przegranych to wtedy zaakceptował zaproszenie do gry. i odziwo w pierwszej rundzie dostał odemnie perfektem a w drugiej uciekł. Z polskich graczy jest taki ktos jak BRONKU. Który ma wygranych ponad 12000 tys walk a przegranych 100 pare. tylko ze jak przegrywa zamula neta i automatycznie rozłącza i pózniej pisze ze cos rozlączył a że nie pokazało ze jest ofline to wszystko jest ok. Brzydze sie takimi graczami na staty. Przedstawie jak to wygląda na xboxie360. jest cos takiego jak tru ranking i komputer sam wybiera przeciwnika i jakie kolwiek zakłucenia czy ucieczka w jakikolwiek sposób oznacza przegraną. Taka sama zasada jest też w Street fighter 4.  Powiedziałem co jest nie tak w tej grze .  Prosze o komentarze  dzieki




Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 29, 2009, 02:41:57 pm »
Mi wyłącza sie za kazdym razem




Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 29, 2009, 03:21:39 pm »
Teraz zobaczyłem ze ani razu nie przegrał hehheeh to bys musiał zobaczyc jak ucieka jak przegrywa




bronku

  • Gość
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 29, 2009, 04:10:24 pm »
czlowieku co ty za ferment siejesz ? kto sie rozlacza moze raczej ty a gadasz na kogos ?? poogladaj walki ludzi ze mna na youtube (pokaz mi gdzie sie rozlaczylem - goldenphil superawesome chunkymanky i inni) i skoncz pierdolic i sciemniac ludzi ... ze ktos jest lepszy to miej do tej osoby szacunek a po 2 davidkoz wygral ze mna raz wiec drugie klamstwo ze ani razu nie przegralem ... smieszne ... myslisz ze jestes lepszy bo masz platyne?? co z tego gdy nie potrafisz w walce tego wykorzystac ...

http://www.youtube.com/watch?v=qBlLQDQTg1c
http://www.youtube.com/watch?v=vI847k0hA5w
http://www.youtube.com/watch?v=5kcvEI8l3UM
http://www.youtube.com/watch?v=z1au12_ktRs
http://www.youtube.com/watch?v=e-Xnk_v8RTA
http://www.youtube.com/watch?v=wxqObuCKDvs
http://www.youtube.com/watch?v=K7kXeKwlwKQ

i skoncz klamac ludzi i oszukiwac .... zalosne
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2009, 04:19:08 pm wysłana przez bronku »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Gra Online Playstation 3
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 29, 2009, 04:25:49 pm »
No niestety wielu jest takich lecz nasz Bronku który od czasu do czasu zagląda na to magiczne miejsce jakim jest nasze forum jest bardzo dobry i raczej nie należy to tych "noob'ów" ustaw się z nim na walki, on również jest w naszej lidze MkvsDC i znakomicie gra Sub-Zero, nie Davidkoz?

robaczek

  • Gość
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 29, 2009, 04:43:58 pm »
A ja pana Rozpierdalacz_PL upominam, by nie zakładał nowych tematów, w których dyskutuje się cały czas o tym samym, co w starych. Wątek przeniosłam tutaj, jakby co. I upominam jeszcze, by nie jeździł we wszystkich postach po innych użytkownikach. Ja rozumiem, coś się komuś nie podoba, niech się wypowie, ale bez przesady. My już wiemy, że liga i niektórzy użytkownicy oszukują, ale nie trzeba nam o tym przypominać we wszystkich postach.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 29, 2009, 08:23:05 pm »
Jak robaczek napisała.

My na MK Center mamy swoją ligę, która jest wiarygodna i zapisujemy sobie swoje wygrane oraz przegrane. Fakt, że bardziej jest ona na zasadzie for fun i każdy gra tyle ile chce i ile może, no ale zawsze jakieś zapiski są i widać, że coś robimy w tym kierunku.

Ranking ogólny, który jest na serwerach MK vs DC nie jest u nas brany pod uwagę, więc nie widzę potrzeby pisania o nim tutaj.

bronku

  • Gość
Odp: Gra Online Playstation 3
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 29, 2009, 10:56:10 pm »
a po drugie panie Rozpierdalaczu nie mam 100 tylko 1570 i co moze mi poweisz ze nie jest to nierealne .... mam pozytywne slowa uznania u wiele graczy z europy nawet z servera usa, takze daruj sobie te gadki ... bo nie licza sie staty tylko umiejetnosci ... wiekszosc osob ze swiata mk mowi ze jedyn z najlepszych subow w europie,  smiesza mnie gadki o jakims zamulaniu neta ... tak racja --> robie jedna reka komba a druga przeglada neta haha czlowieku co ty piszesz .... a tak na ostatnie slowo to umnie masz 1-2 kreski polaczenia ... ale to pewnie przez to zamulanie heh ... kazdy dobrze wie ze leaderboards to jest fikcja tak samo staty co u niektorych osob z servera PAL ,co z tego ze staty jak pisalem wyzej licza sie umiejetnosci ... a ze np ktos zdobyl platyne nie znaczy ze zaraz  jest wymiataczem ..szacunek ze sie meczyl itp ale to nie oznacza za duzo .. dziwnym trafem jakos nikt nie narzeka na mnie na chacie w mk vs dc i kazdy ze man gra bo chce rewanzow albo ja gdy przegram takze daruj sobie naprawde .. zreszta mysl sobie co chcesz leje na to sikiem prostym ..


Nie wiem czy zauwarzyliscie ale ten cały ranking co jest to jedna wielka sciema. Gracze po przegranej po prostu wył ruter i walka sie im nie zalicza. Jest takich osób w sieci  od groma takich jak GREGSOLO57 który w rankingu jest 2  a nie pokazuje nic co by zasługiwał na te miejsce.Następny z 1 miejsca phinz-h . Zeby z nim zagrac musiałem założyc nowe konto i miec staty 0 wygranych i 10 przegranych to wtedy zaakceptował zaproszenie do gry. i odziwo w pierwszej rundzie dostał odemnie perfektem a w drugiej uciekł. Z polskich graczy jest taki ktos jak BRONKU. Który ma wygranych ponad 12000 tys walk a przegranych 100 pare. tylko ze jak przegrywa zamula neta i automatycznie rozłącza i pózniej pisze ze cos rozlączył a że nie pokazało ze jest ofline to wszystko jest ok. Brzydze sie takimi graczami na staty. Przedstawie jak to wygląda na xboxie360. jest cos takiego jak tru ranking i komputer sam wybiera przeciwnika i jakie kolwiek zakłucenia czy ucieczka w jakikolwiek sposób oznacza przegraną. Taka sama zasada jest też w Street fighter 4.  Powiedziałem co jest nie tak w tej grze .  Prosze o komentarze  dzieki




« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2009, 11:02:25 pm wysłana przez bronku »

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 30, 2009, 11:26:05 am »
Panie bronku u kolegi na koncie szczypiorr   u drugiego princes_kitana przy internecie 14 mega dochodzą takie wyłączenia i tylko przy tobie