Autor Wątek: MORTAL KOMBAT 9 LISTA GRACZY - XBOX 360 ONLY  (Przeczytany 5475 razy)

Offline nesgoth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • GamerTag: XBL GT: nesgoth
  • PSN ID: Nesgoth_PL
MORTAL KOMBAT 9 LISTA GRACZY - XBOX 360 ONLY
« dnia: Grudnia 18, 2011, 08:16:53 am »
Witam.
Postanowilem zalozyc ten topic poniewaz z mila checia pogral bym z rodakami w mk:)
Tak wiem ze jest juz temat z lista gracy, jednak z przewaga ps3:) i znalesc kogos z xbox'a to rzeba sie przekopac przez sporo postow.. pozatym wiele osob juz nie gra, wiec uwazam ze ten temat bylby takim updatem:)
Moj poziom oceniam na umiarkowany, czyli: czasem zdarza mi sie uzywyc bloku:) jakies tam kombo umiem zrobic, ale nie robie komb po 50% albo takich przy ktorych  nie da nic zrobic,hehe
Mialem okazje grac z wymiataczami za co szacun, ale panowie taka gra nie ma sensu, bo nawet czasem nie mozna oddac ciosu:) anyway jakby ktos chcial pograc for fun to zapraszam.
Zaznacze tylko ze jestem fanem MK od 1 czesci i uwazam MK za najlepsza gre jaka widzialem przez ostatnie 20 lat (fighting game ofc)

Moj Gamertag to: nesgoth

A jeszcze jedno.

Bardzo Was prosze o nie pisanie (glownie przez wlascicieli PS3 :-) ) postow typu "Xbox to syf,  a PS3 rzadzi ect" Bo bedzie to tylko zasmiecaniem tego tematu, obie konsole sa swietne i obie maja swoje wady i zalety, ja osobiscie mialem PS3 ale stwierdzilem ze 2 konsole mi sa nie potrzebne i zostalem przy xboxie,glownie dlatego ze mialem xboxa wczesniej i duzo znajomych oraz DLC/achivementow,  zreszta niewazne z jakich ale moich powodow:) wiec prosze darujcie sobie, bo ps3 jest naprawde ok, ale xbox rowniez, jezeli twierdzicie inaczej znaczy ze albo jestescie ignorantami, albo nigdy nie spedziliscie wiecej czasu z Xboxem. czasy wojen jak dla mnie skonczyly sie dawno, moze w nowej generacji konsol bedziemy mogli laczyc sie miedzyplatformowo (marzenie :) ) ale poki co nie mozemy,
Pamietajcie ten temat dotyczy tylko listy aktywnych polskich graczy na XBL w Mortal Kombat (zarowno 9 jak i MKAK)
PS. Jak ktos sie poczuje urazony to tak zwane: "idz, powiedz mamie, tylko przestan plakac"

Pozdrawiam
Nesgoth

Offline FafolMazi1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • GamerTag: FafolMazi1
Odp: MORTAL KOMBAT 9 LISTA GRACZY - XBOX 360 ONLY
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 16, 2012, 09:48:20 am »
X360 :]

FafolMazi1