Autor Wątek: OFICJALNY KOMIKS MKX  (Przeczytany 64065 razy)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 31, 2015, 10:31:35 pm »
Boss ma być bossem w trybie Story albo w Living Towers. Przecież tryb walki 1 na 1 w Mortalu to nie żaden kanon. Naprawdę wymyślacie.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 31, 2015, 10:33:59 pm »
Boss ma być bossem w trybie Story albo w Living Towers. Przecież tryb walki 1 na 1 w Mortalu to nie żaden kanon. Naprawdę wymyślacie.

No nie kanon ale jak skończysz story wieżyczki te nie zmieniające się, to ladder trzeba będzie wymasterować, niestety przyjdzie zawód gdy na końcu rywala pokroju Shao Kahna z MK9 będzie nas czekała grywalna postać.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 31, 2015, 11:35:55 pm »
Przyznam że komiksy MK X były świetnym pomysłem, a szczególnie to co zrobili z Outworld.
No moja ulubiona część czyli ukazanie rasy Shokan. Nareszcie doczekałem się momentu w którym ich rasa otrzyma nieco uwagi, i oczywiście powrót króla Gorbaka i Kintaro :D
RISE,GORO !!!!!!!

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 01, 2015, 03:22:02 pm »
Boss ma być bossem w trybie Story albo w Living Towers. Przecież tryb walki 1 na 1 w Mortalu to nie żaden kanon. Naprawdę wymyślacie.
Nie kurna wymyslacie, tylko wyrazacie swoją opinię i skoro ma być najwiecej postaci to niech robią innych ze Story, a nie bossa. Boss musi mieć coś co go wyróżnia pod względem gameplayu a gdy jest grywalny, to raczej tak nie jest. Sądzę, że większość osób uważa tak jak my i że nie masz wystarczająco dużo argumentów, żeby przekonać nas do swojej teorii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 03:28:56 pm wysłana przez Filx »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 01, 2015, 05:57:22 pm »
Nie kurna wymyslacie, tylko wyrazacie swoją opinię i skoro ma być najwiecej postaci to niech robią innych ze Story, a nie bossa. Boss musi mieć coś co go wyróżnia pod względem gameplayu a gdy jest grywalny, to raczej tak nie jest. Sądzę, że większość osób uważa tak jak my i że nie masz wystarczająco dużo argumentów, żeby przekonać nas do swojej teorii.
Ależ nie mam zamiaru przekonywać nikogo do niczego. Szczególnie osoby, która kłóciła się ze mną bzdurnie twierdząc, że 14 kwietnia będą dostępne 4 postacie i 15 kostiumów z Kombat Packa.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 01, 2015, 06:09:33 pm »
Nie kurna wymyslacie, tylko wyrazacie swoją opinię i skoro ma być najwiecej postaci to niech robią innych ze Story, a nie bossa. Boss musi mieć coś co go wyróżnia pod względem gameplayu a gdy jest grywalny, to raczej tak nie jest. Sądzę, że większość osób uważa tak jak my i że nie masz wystarczająco dużo argumentów, żeby przekonać nas do swojej teorii.
Ależ nie mam zamiaru przekonywać nikogo do niczego. Szczególnie osoby, która kłóciła się ze mną bzdurnie twierdząc, że 14 kwietnia będą dostępne 4 postacie i 15 kostiumów z Kombat Packa.
Wiele się nie pomyliłem, bo na początku czerwca posiadacze Kombat Packa będą już mieli całą zawartość Passa. Ty myślałeś,  że będą wydawali do sierpnia, więc też nie trafiłeś.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 09, 2015, 07:42:01 pm »
Mortal Kombat X jest teraz bardzo gorącym tematem, ale wszyscy nagle zapomnieli o komiksie. Według mnie ostatnie wydanie było średnie. Jedynie ta walka kę ratuje, ale ja nie mogę wytrzymać, jak przez więcej niż jeden komiks ktoś PRZYGOTOWUJE SIĘ do bitwy. Kogo aż tak to obchodzi, żeby oglądać to przez 2 tygodnie? Jeśli jednak teraz pokażą bitwę, to jakoś im przebaczenie ten błąd, ale starcie ma być długie, ciekawe i coś wnieść do uniwersu albo 3 tygodnie czekania dla zwykłej naparzanki, czyli nic miłego.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:43:46 pm »
Myślałem, że komiks skończy się mniej więcej z premierą gry, ale póki co końca nie widać. Mnie drażni czytanie takich krótkich, pojedynczych chapterów. Czeka się cały tydzień i dostaje się kilknaście stron. Walki trwają po kilka tygodni i fabuła idzie w ślimaczym tempie.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 09, 2015, 09:46:15 pm »
Walka była przeciętna ale wątek najazdu Shokan bardzie mnie zaciekawił  ;D Poza tym Kintaro wygląda świetnie z dłuższym futrem.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:35:49 pm »
Pojawił się 15 komiks. Jest dobry, ale zamiast pokazywać resztę walki Sub-zero vs Scorpion mogliby więcej czasu poświęcić starciu w Outworld. Ogólnie jednak jest lepszy niż poprzedni.

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 15, 2015, 10:21:30 pm »
Myślałem, że komiks skończy się mniej więcej z premierą gry, ale póki co końca nie widać. Mnie drażni czytanie takich krótkich, pojedynczych chapterów. Czeka się cały tydzień i dostaje się kilknaście stron. Walki trwają po kilka tygodni i fabuła idzie w ślimaczym tempie.

Za to niestety trzeba podziękować systemowi wydawniczemu komiksów rodem z USA, gdzie się przyzwyczaiło klientów do zeszycików po 24 strony raz na tydzień.
Moim zdaniem to zaleta, że nie skończyli. To oznacza więcej treści mortalowych dla nas:) raczej też szybko nie skończą. Komiksy Injustice zaczęli wydawać też jakieś 4 miesiące przed premierą i ciągle wydają. Teraz zaczyna się chyba Injustice: Year Three, czyli trzeci sezon.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 15, 2015, 11:40:51 pm »
Myślałem, że komiks skończy się mniej więcej z premierą gry, ale póki co końca nie widać. Mnie drażni czytanie takich krótkich, pojedynczych chapterów. Czeka się cały tydzień i dostaje się kilknaście stron. Walki trwają po kilka tygodni i fabuła idzie w ślimaczym tempie.

Za to niestety trzeba podziękować systemowi wydawniczemu komiksów rodem z USA, gdzie się przyzwyczaiło klientów do zeszycików po 24 strony raz na tydzień.
Moim zdaniem to zaleta, że nie skończyli. To oznacza więcej treści mortalowych dla nas:) raczej też szybko nie skończą. Komiksy Injustice zaczęli wydawać też jakieś 4 miesiące przed premierą i ciągle wydają. Teraz zaczyna się chyba Injustice: Year Three, czyli trzeci sezon.

Jakby mieli wydawać tak długo, to jestem oczywiście na tak. Wydawało mi się, że komiks miał na celu głównie rozpromować grę i potem zniknąć.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 19, 2015, 09:40:26 pm »
Chapter 16 bardzo fajny cała historia Sub-Zero opisana pojawia się też "pijany mistrz". Jedyne czego mi brakuje to tego starcia w Outworld bo go z chaptera na chapter przekładają, jak w "M jak Miłość" jakimś :P.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 27, 2015, 06:01:39 pm »
Czyli Havik jest bossem, tylko że w komiksie, bo skoro jest
(click to show/hide)
to jest to raczej bardzo prawdopodobne. I skoro Kamidogu jest 7, to ciekawe do jakiego wymiaru należy siódme. I na koniec jestem prawie pewien, że zginie którys ze znanych Shokan oraz pewnie Cleric i Reiko.

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 29, 2015, 09:30:31 am »
Czyli Havik jest bossem, tylko że w komiksie...

Skąd masz takie rewelacje? Ostatnio wyszedł chyba numer 17 i tam nic takiego nie było.