Autor Wątek: MKSM:Pomocy  (Przeczytany 3050 razy)

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
MKSM:Pomocy
« dnia: Listopada 01, 2007, 01:29:04 pm »
Witam mam małe pytanko a mianowicie nie wiem co dalej robic zaciołem sie na 41% gry i nie wiem co dalej a chodzi o to jak doszłem do momentu jak rozmawia millena z kitana na filmiku zaczynaja sie bic i po powaleniu kitany ona ucieka a kitana za nia gdzie mam sie dalej udac bo przeszłem wszytkie mapki jakie mam odkryte i nie wiem co dalej misje smoka mam zakonczone ale gdzie mam isc prosze o odp z góry thx pozdro:)Ps:Dodam Ze gram MKSM Od 3 Dni Prosze o wyrozumiałość

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Re: MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 01, 2007, 03:03:15 pm »
Cytat: "Maniek"
Witam mam małe pytanko a mianowicie nie wiem co dalej robic zaciołem sie na 41% gry i nie wiem co dalej a chodzi o to jak doszłem do momentu jak rozmawia millena z kitana na filmiku zaczynaja sie bic i po powaleniu kitany ona ucieka a kitana za nia gdzie mam sie dalej udac bo przeszłem wszytkie mapki jakie mam odkryte i nie wiem co dalej misje smoka mam zakonczone ale gdzie mam isc prosze o odp z góry thx pozdro:)Ps:Dodam Ze gram MKSM Od 3 Dni Prosze o wyrozumiałość

No nie dziwię się problemowi.
ps. Zwolnij trochę. :lol:  :lol:

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 01, 2007, 03:37:09 pm »
Nie wiele mi mowi ta odp ale moze znajdzie sie ktos kto poradzi co dalej????Pozdro for all :(

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 01, 2007, 05:49:40 pm »
Ja też mam pytanko odnośnie SM, chodzi o 'sekrets' - mianowicie, podczas kontynuacji pisze, że w trybie versus na arenach także są sekrety do odkrycia ale nie zauwarzyłem ani jednego- są tam jakieś? Pewnie trzeba coś rozwalić ale nie wiem co :?

Podczas kontinue pisze niekiedy też coś, że można spotkać Sheeve, Strykera i jak się nie myle Kenshiego- to prawda? Wiecie coś o tym?

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 01, 2007, 06:49:24 pm »
Wiesz raczej ci nie pomoge ale tez to zauwarzyłem ze jak sie dołanczasz to pisza ci tego typu wiadomosci np:zeby pogadac z sheeva lub walczyc z kano jak tez zauwazyłes mi tez narazie nikt nie pomogł wiec raczej musimy dac na wstrzymanie moze ktos pomoze i doradzi co dalej pozdro;]:)

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2007, 07:35:43 pm »
Moze ktos da namiary gdzie mozna znalesc (chustanie na palach) i jak mozna je zdobyc oraz (podwojny skok) z góry thx

Offline czajnaXD

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 23, 2008, 05:49:15 pm »
witam ja mam problem z mapka gdzie jest baraka niemoge sie poradzic z przejsciem tej planszzy
prosze o wyrozumiałosc mam to gre tydzien... :(

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: MKSM:Pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 18, 2008, 12:55:26 am »
Dla wszystkich co mają problemy z przejściem Shaolin Monks: http://speeddemosarchive.com/demo.pl?MortalKombatSM_14337 - na filmikach koleś pokazuje jak przechodzi całą grę, pomija cut-scenki więc nie psuje nam zabawy. Do wyboru wysoka i niska jakość.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 09:49:02 am wysłana przez Annihilator »