Autor Wątek: Techniki w Mortal Kombat II  (Przeczytany 4102 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Techniki w Mortal Kombat II
« dnia: Lipca 12, 2009, 03:28:56 pm »
Teraz o taktykach, technikach i sztuczkach podczas gry w Mortal Kombat II

Założyłem bo się wkurzam czasami. Zacznijmy:

- Czemu jak przeciwnik blokuje kucając to raz da się go przerzucić a raz nie i naciskając LP zamiast rzutu po prostu go archaicznie uderzamy?

Postacie nie są zbilansowane. Granie niektórymi postaciami przeciwko innymi. Nieraz widzę jak ludzie wybierają specjalnie niektóre postacie by się łatwiej grało, vide: Scorpion -> Reptile, Rayden -> Baraka.

- Jax, Shang Tsung i Baraka mają zdecydowanie lepsze nogi od innych. Tyczy się to wyskoków z kopem. Po prostu nie wygrać walki powietrznej tymi postaciami jest trudno. Mają lepszy zasiąg czy kąt padania tych nóg i w powietrzu mają przewagę. Już dawno stwierdziłem z Death Dealerem że zrobić uppercupta na Jax`a gdy skacze jest piekielnie ciężko.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Techniki w Mortal Kombat II
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 12, 2009, 09:10:19 pm »
Przepraszam, nie zrozumieliśmy się. Chodzi mi o techniki online, z żywym graczem.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Techniki w Mortal Kombat II
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 12, 2009, 09:42:55 pm »
W sumie to już istnieje taki temat , gdzie możemy się podzielić swoimi technikami gry w mk zarówno w walce z kompem jak i żywym graczem ,więc wydaje mi się ,że ten jest zbędny ;).

PS:Jak coś to odsyłam do tego tematu http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=948.0

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Techniki w Mortal Kombat II
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 12, 2009, 10:03:37 pm »
W sumie to już istnieje taki temat , gdzie możemy się podzielić swoimi technikami gry w mk zarówno w walce z kompem jak i żywym graczem ,więc wydaje mi się ,że ten jest zbędny ;).

PS:Jak coś to odsyłam do tego tematu http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=948.0
Tam jest tylko o grze z komputerem, tutaj jest TYLKO o grze multiplayer

Offline Doink

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Techniki w Mortal Kombat II
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2009, 04:42:54 pm »
1.Co do blokowania przerzutów to myślałem Adept że taki spec jak Ty będzie wiedział że jak trzymasz BLOK+tył to nie da się przerzucić przeciwnika.Musi to być też czysty LP bez żadnego kierunku żeby przerzut wszedł o ile go ktoś nie blokuje.

2.Według mnie nie są zbilansowane on-line też przez opóźnienia ciężko czasami zablokować teleport Mileny przez opóźnienia na bloku a co do reszty to po prostu zależy od stylu gracza

3.Co do Baraki i Shanga się zgodzę z kopami ale do Jaxa juz nie.Zauważyłem że łatwiej jest zrobić uppercuta na postaciach które skaczą z rozkrokiem(wyjątkami od reguły są tu Liu Kang i Kung Lao bo mają kopniecia bez rozkroku ale za to skierowane bardziej poziomo niż na skos),a co do Jaxa jak dla mnie ma jeden z lepszych uppercutów w grze podobnie jak Liu Kang ale on line niewiele to daje patrz pkt 2 :)