Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651463 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3030 dnia: Marca 31, 2016, 09:34:36 pm »
Witam :) gra ktoś na PS4 i chciałby wspólnie zrobić trofeum związane z 1000 punktów szacunku w KOTH? Najlepiej pograć w 3-4 osoby :)

Sprawiedliwie wbijaj nic trudnego, troszkę pograsz nawet nie zauważysz jak samo wpadnie. :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3031 dnia: Maja 04, 2016, 06:45:36 pm »
Niezależnie od tego jak mało jest to prawdopodobne, chciałbym, żeby na E3 2016 zapowiedzieli MK11. A jeśli E3 to za wcześnie, to żeby miało to miejsce jeszcze w tym roku, niech oleją injustice i robią Mortala, póki ma dobry odbiór.
W sumie tak trochę z dupy z tym wyskoczylem, ale nawet MKX nie utrzyma się do czasu, aż wydadzą injustice 2 i dopiero wezmą się za kolejnego Mortala.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3032 dnia: Maja 04, 2016, 08:20:52 pm »
Niezależnie od tego jak mało jest to prawdopodobne, chciałbym, żeby na E3 2016 zapowiedzieli MK11. A jeśli E3 to za wcześnie, to żeby miało to miejsce jeszcze w tym roku, niech oleją injustice i robią Mortala, póki ma dobry odbiór.
W sumie tak trochę z dupy z tym wyskoczylem, ale nawet MKX nie utrzyma się do czasu, aż wydadzą injustice 2 i dopiero wezmą się za kolejnego Mortala.

Ja bym wolał MK na kolejną generację, teraz nie ma sensu robić tego samego z nowym znaczkiem kolejnej części.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3033 dnia: Maja 05, 2016, 11:16:14 am »
Niezależnie od tego jak mało jest to prawdopodobne, chciałbym, żeby na E3 2016 zapowiedzieli MK11. A jeśli E3 to za wcześnie, to żeby miało to miejsce jeszcze w tym roku, niech oleją injustice i robią Mortala, póki ma dobry odbiór.
W sumie tak trochę z dupy z tym wyskoczylem, ale nawet MKX nie utrzyma się do czasu, aż wydadzą injustice 2 i dopiero wezmą się za kolejnego Mortala.

Ja bym wolał MK na kolejną generację, teraz nie ma sensu robić tego samego z nowym znaczkiem kolejnej części.

A mi się wydaje, że bez problemu zrobiliby inną grę niż MKX na tą generację. Nie byłoby takiej rewolucji jak MK9-MKX, ale dwa lata albo nawet ponad to całkiem niemało czasu na wymyślenie czegoś oryginalnego.

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3034 dnia: Maja 05, 2016, 12:36:18 pm »
Też uważam, że można jeszcze wiele poprawić na tę generację konsol, ale stawiałbym, że teraz tworzą inną grę. Sam chciałbym chodzonej bijatyki o Smokeu. Ostatnio naszła mnie taka myśl, że skoro zrobili już taką fajną kryptę to teraz zrobią FPSa :)   
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 12:38:27 pm wysłana przez ender »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3035 dnia: Maja 06, 2016, 11:17:55 am »
Ja to wam powiem jedno. Po ograniu SFV nie chce mi się wracać do KMXL. Powód? SFV jest o całe lata świetlne lepszy pod względem gameplayu i wyczucia postaci. Nic mnie nie słabi tak bardzo jak zjebany hitbox, a to jest coś co w MK już chyba pozostanie jako znak towarowy z patentem.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3036 dnia: Czerwca 03, 2016, 09:57:57 pm »
Ed Boon zmienił profilowe na Twitterze z XL na II. Injustice 2 chyba nieoficjalnie potwierdzone. Pozostaje pytanie czy zobaczymy coś na E3 oraz dlaczego Injustice zamiast Mortal Kombat 11?

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3037 dnia: Czerwca 04, 2016, 11:28:43 am »
Ed Boon zmienił profilowe na Twitterze z XL na II. Injustice 2 chyba nieoficjalnie potwierdzone. Pozostaje pytanie czy zobaczymy coś na E3 oraz dlaczego Injustice zamiast Mortal Kombat 11?

Dobrze że Injustice, MK ma być na nową generację

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3038 dnia: Czerwca 05, 2016, 09:19:46 pm »
Robienie nowego MK nie ma teraz sensu. MKX to najlepsze co w temacie mogli wydać i co najwyżej mogą jeszcze jakiś update zaserwować. Injustice 2 jest pewniakiem skoro DC atakuje swoimi filmami.

Offline Lemur Dawid

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • GamerTag: CulturalLemur
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3039 dnia: Czerwca 13, 2016, 02:56:02 pm »
Trailer Injustice 2 pokazany podczas ESL powalił mnie na kolana. Gorilla Grodd będze moim mainem :P Jaka ta gra będzie kolorowa, BTW!

Offline SynDmx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3040 dnia: Sierpnia 24, 2016, 11:25:04 am »
Panowie proszę o pomoc :) Chciałem odblokować skórkę Injustice Scorpiona na PC. Z tego co wyczytałem trzeba wygrać 100 walk rankingowych. Mam już 102 a skórki nie ma.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3041 dnia: Sierpnia 24, 2016, 03:07:45 pm »
Panowie proszę o pomoc :) Chciałem odblokować skórkę Injustice Scorpiona na PC. Z tego co wyczytałem trzeba wygrać 100 walk rankingowych. Mam już 102 a skórki nie ma.

A tej skórki nie odblokowuje się czasem mobilne?

Offline SynDmx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3042 dnia: Sierpnia 24, 2016, 10:33:32 pm »
Czyli muszę wygrać 100 walk na telefonie albo tablecie... Bez sensu. Dzięki za pomoc.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3043 dnia: Sierpnia 26, 2016, 01:55:20 pm »
Jak słowo daję, miałem już napisać że po cholerę grać w ogóle w MKX na PC skoro nie dostaje wsparcia a tu jednak :D

https://steamdb.info/app/471210/subs/

Kornixon - piszę tego posta specjalnie dla Ciebie, żebyś widział ciągle gifa, którego mam w podpisie i jednocześnie cieszy mnie jeszcze bardziej po tym newsie z MKX na PC :D

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3044 dnia: Sierpnia 26, 2016, 09:24:58 pm »
Haha no jak chcesz mieć tę skórkę to musisz to zrobić. ;)

johnx- piszę tego posta specjalnie dla Ciebie, mój przekaz jest prosty- S.P.I.E.R.D.A.L.A.J
Nie będę dawał 5k za kompa żeby sobie pograć.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2016, 09:30:22 pm wysłana przez Kornixon »