Autor Wątek: Mortal Kombat X Mobile  (Przeczytany 33407 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 11, 2015, 08:23:03 am »
Czemu iOS musiało dostać przed Androidem? Toć to dyskryminacja  :D

Ponieważ każdy wie, że iPhony są najlepsze.
No nie. Nie wytrzymam. Jak tylko będę miał możliwość, to zmierze się z Tobą w MKX i Ci wybije z głowy takie komentarze ;D
Nie mam nic przeciwko. Idź potrenuj, jak będe miał wolną chwilę to przyjdę :D
Żebyś wiedział, że pójdę potrenować :D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 03, 2015, 01:29:15 am »
Zapomniałem na śmierć. Maniak zrobił recenzję MKX Mobile już jakiś czas temu. Zapraszam do obejrzenia. ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fDEYh5qu0V4[/youtube]

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 08, 2015, 11:00:21 pm »
Mortal na Androidy już dostępny dla Polski i zapewne nie tylko ;)

Offline DarkBarbossa

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • PSN ID: BlackDragonPL
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 16, 2015, 11:55:43 pm »
W tej wersji na android coś mi nie pasuje... Nie wiem jak wy, ale umówmy się że ta gra powstała żeby trochę dorobić na graczach którzy są leniwi, a chcą nowe skiny itp. do gry. Ale, nie wiem czy u innych jest podobnie, w achi z konsoli na tel, jest jeden za test sily i za niego karta, którą można wziąść... ciągle. I w sumie kwestia spamienia tak kasy, wykokszenia postaci, gra się sama przechodzi i są skiny do duże wersji. Czegoś mi brakuję co by mnie bardziej w tej gierce zatrzymało, bo to wygląda jak taki przenośny sklep do dużego MKX

Offline XmortenX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Xmiras8405X
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2015, 11:02:46 pm »
Ciekawe czy nieco starsze smartfony też pociągnęłyby MKX w wersji mobile ;)

Offline AdamMorph

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • GamerTag: AdamMorph
  • PSN ID: eQuuu
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 24, 2015, 04:18:12 pm »
Gram, albo bardziej grałem (bo po ukończeniu "single player" już mi się aż tak nie chce) na tablecie i telefonie.
Teoretycznie wszystko śmiga dobrze na Nvidia Shield i Note 3. W praktyce sprzęt grzeje się niesamowicie i dodatkowo nie widzę opcji grania dłużej niż 1h bez ładowarki a nawet podłączona nie podnosi poziomu baterii tylko "utrzymuje" aktualny stan - przynajmniej u mnie. Macie to samo ?

Offline XmortenX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Xmiras8405X
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 24, 2015, 07:14:51 pm »
Tego się w sumie spodziewałem. Skoro już zwykłe przeglądanie netu nieźle zżera baterię, to takie granie tym bardziej.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 24, 2015, 06:42:47 pm »
Szkoda że nie ma takich postaci jak Shinnok, Ferra/Torr, Mileena czy Goro. Nie wspomne już o dodatku DLC, ale na to nawet nie ma pewnie co liczyć.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 09, 2016, 10:41:43 pm »
Komuś się udało odblokować nowe postacie w MKX Mobile? Zrobiłem już chyba ze 20 Fatality arenowych Cassie na Jacqui i nic nie mam.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 10, 2016, 06:39:54 am »
Muszę się zabrać za tą mobilną w końcu. Tak tylko obadałem temat, ale średnio mi pasuje gdy mam MKX na konsolę.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 10, 2016, 10:59:56 pm »
Mam teraz problem z następną rzeczą. Gra mi się zawieszą na Iphone 4 i po chwili się wyłącza. Próbowałem przeinstalować 2 razy, działało normalnie, ale po zalogowaniu się do WB Play zawiesza się od nowa. Ktoś może mi w tym pomóc?

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 14, 2016, 05:18:10 pm »
Na różnych stronach np. Allegro dużo ludzi oferuje za 20zł duszę czy żetony, a ja wczoraj pobawiłem się trochę grą MKX na iPhone 4 i to co udało mi się zrobić samemu z pewnego poradnika widać w na poniższych screenach.

http://i.imgur.com/eew9YqJ.png

http://i.imgur.com/n4oRj0S.png

http://i.imgur.com/5DqRocJ.png

http://i.imgur.com/aTdaYiV.png

Pisałem już wcześniej, że straciłem swoje stare konto i założyłem nowe. Z tymi duszami i żetonami miałem zabawy tylko na jakąś godzinkę, później stwierdziłem, że takie granie nie ma sensu i wróciłem do poprzedniego konta. A tak wygląda moje obecne konto.

http://i.imgur.com/w4WlCOP.png

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Mobile
« Odpowiedź #27 dnia: Września 25, 2019, 01:11:44 am »
Kupiłem niedawno nowy telefon (w końcu :D ), zainstalowałem sobie tą grę. Graficznie wygląda fajnie, ale mechanika zbyt uproszczona, tylko stukanie w ekran (postać robi losowe kombosy), blokowanie i klikanie w ikony na 3 specjale (z czego 3 mało przydatki bo zbyt wolno zbiera się pawsek energii - w Injustice 2 już jest trochę lepiej (tam jest chociaż przód tył, atak z powietrza, podciecie i pocisk). Jakaś zabawa jest, bo każdą postać można ulepszać, a poza tym zbiera się złoto i dusze co się przydaje na zakup kolejnych postaci. Wkurza tylko kompletna losowość przy kupowaniu srebrnego, złotego czy nawet tych lepszych zestawów. Przy czym można trafić na postać którą mamy, co może nieźle irytować (co prawda wtedy jest trochę mocniejsza wersja, ale mogło by tego nie być). Zwłaszcza, że np. nie ma zbyt duzo srebrnych postaci i jak ma się większość to przy kupnie srebrnego zestawu bardziej prawdopodobne jest to, że znajdziemy postać którą mamy, niż taką co nam brakuje. Złotych niby jest dużo, ale i tak potrafi czesto zdublować. Należy pamiętać, też że sporo postaci ma po kilka wersji, które mają zawsze ten sam 1 specjal.