Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383686 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #510 dnia: Kwietnia 19, 2008, 09:55:53 am »
Co do Sindel to mysle ,ze jej akurat w ogóle nie bedzie bo jest zbyt mało popularna postacia ,ale wlasnie tak jak na tym obrazku ta gra bedzie wygladac.

PS;Tak myslałem ,ze ta gra miala by sens jezeli by zrobiono konfrontacje z innym universum niz DC np: MKVSTeken , MKVSSF. Wtedy bo to bylo fajne bo tworcy tej gry museli by sie bardzo pstarac ,zeby zrobic taki silnik gry zeby zadowolil obie strony fanow.A teraz wyeleminuja krew dadza jakie badziewne efekty i wyjdzie nastepny komercyjny produkt .Tak czy siak Midway powien wroci w pieknym stylu wypuszczajac takie MK8 ,ktorego by chcieli fani

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #511 dnia: Kwietnia 19, 2008, 10:37:35 am »
Juz bez przesady projekt zabil ta serie ale trudno.A krew jest i clakiem fajnie zrobiona (chya nie dokladnie ogladaliscie tralier albo pisaliscie go pod wplywem emocji).Moim zdaniem mogli by tak zrobic ze postacie z MK maja fatality a postacie z DC mercy lub fiednship (czy jak to sie pisze)

Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #512 dnia: Kwietnia 19, 2008, 10:47:01 am »
Widać krew ;)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #513 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:00:32 am »
sory nieprecezyjnie sie wyrazilem piszac ,ze wywala krew mial na mysli fatality.No wyobrazicie to sobie ,gra  jakis 6-7 latek w ta gre np:Batmanem ,ktory jest dla tego dzieciaka autorytetem i w ogóle .Okazuje sie ,ze dzieciak przegrywa walke i tu trach!!!! batman starcile glowe od chacka johnnego.Chyba nie trzeba dalej pisac jakby sie taki chlopaczek poczul.
Co do tej krwi to macie racje jest w grze i ladnie wyglada

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #514 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:09:20 am »
Heheheh Całkiem przyjemnie to wygląda jak to sobie wyobrazić... Ciekawe czy odpadła by z peleryną... A swoją drogą jak myślicie jakie postacie dadzą z MK? Scorpion, Sub-Zero to pewniaki Kto jeszcze? Raiden? Johny Cage? Sonya?

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #515 dnia: Kwietnia 19, 2008, 12:49:00 pm »
Powinno być DUUUUŻO krwi tak jak w poprzednich MK, to będzie badziew i usunął fatale ze względu na komix ?? OMG MK to już przeszłość, właśnie mogli zrobić np. MK vs TEKKEN albo MK vs DOA

Offline sir_chester

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #516 dnia: Kwietnia 19, 2008, 01:16:49 pm »
Pierwszy raz cieszę się, że MK nie wyjdzie na PC :D fajnie, że chociaż Sub-Zero i Scorpion wrócą... chcieli kataklizm światów? czemu nie wymyślili jakiegoś nowego od podstaw tylko biorą batmana i inne postacie, które nawet nie mają z MK nic wspólnego... albo by chociaż mógł podawać jako projekt poboczny czy coś w tym stylu, a nie jako Mortala nowej generacji...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #517 dnia: Kwietnia 19, 2008, 01:49:22 pm »
A swoją drogą jak myślicie jakie postacie dadzą z MK? Scorpion, Sub-Zero to pewniaki Kto jeszcze? Raiden? Johny Cage? Sonya?
Myślę że bardzo prawdopodobne , że cybogi powrócą . Cyrax i Sektor zawsze byli popularni . DC zawsze miało dziwne postacie , więc musi to być zrównoważone ze strony Mortal Kombat . Dlatego specyficznymi postaciami są Baraka i Reptile , którzy mogą zrównoważyć równie nie człowiecze postacie takie jak : Blue Beetle czy Doomsday . Z Kolei Cyborgi by były odpowiedzią na : Steel . Shang Tsung to taki : Scarecrow z DC
Bardzo podobni są do siebie tak samo Ermac i Green Lantern - Oboje używają telekinetycznej mocy o zielonym kolorze . A Ed mówił , że czynnikiem by postać znalazła się w grze oprócz popularności jest chęć dopasowania ich do postaci z DC . Więc daje denara za to że Ermac i Green Lantern znajdą się w grze . Swoją drogą , Ed mówił także , że będzie jakiś przeciwnik pasujący do Scorpiona . Sub-Zero ma Batmana , a Scorpion na moje oko będzie walczył z Firestorm . Ogień jest domeną Scorpiona , ogień też ten jest symbolem Firestorma . Moim zdaniem całkiem możliwe jest więc , że te postacie , które wyżej wymieniłem znajdą się w grze .

W mojej opini , z Mortal Kombat w grze MKvsDC znajdą się : Sub-Zero , Scorpion , Cyrax , Reptile , Baraka , Shang Tsung , Ermac , Reptile , Johny Cage , Sonya , Kitana , Rayden

Ze strony DC Comics znajdą się : Batman , Superman , Firestorm , Green Lantern , Martian Manhunter , Harley Quinn , Doomsday , Scarecrow , Steel , Joker , Bane , Blue Beetle

W zasadzie mówiąc że Superman jest wszechmocny i dziwnie by było widząc Supermana walczącego z postacią z MK , to zapomnieliśmy o jednej rzeczy . Może on fabularnie zetrzeć się z Raydenem . W końcu Superman jest potężny , ale Rayden to bóg ! :) Albo jeszcze lepiej z Shao Kahnem ( Bardzo bym chciał ! )

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #518 dnia: Kwietnia 19, 2008, 03:13:12 pm »
jak jesteśmy przy mitologiach to Wonder Woman była z chyba greckiej  mitologii
Mało laseczek... Catwoman by też pasowała
Szczerz mówiąc im dłużej nad tym myślę to dochodzę do wniosku ze jak juz musieli mieszać MK z superbohaterami to Marvel by bardziej pasował. Przynajmniej dla mnie...

Pomyślcie:
Scorpion vs Ghost Raider
Raiden vs Thor
Niatara vs Blade
Goro vs Hulk
Blaze vs Human Torch
Baraka vs Wolwerine
Shao Kahn vs Apocalypse
Kenshi vs DareDevil
Shang Tsung vs Dr Strange
długo by wymieniać ile podobnych jest postaci w obu 'uniwersach'

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #519 dnia: Kwietnia 19, 2008, 03:27:15 pm »
O kurde!!

Nie tego się spodziewałem:(. O ile postać batmana i Lobo, można by było jako tako wcisnąć do świata mortal kombat jako np. ukryte postacie-ciekawostki (bo w końcu Batman jest mistrzem sztuk walki, a Lobo niezłym rzeźnikiem) to kiedy słyszę Superman i Wonderwoman rzygać mi się chce!! To już przeszło wszelkie pojęcie...
Nigdy nie byłem zwolennikiem wieszania psów na produktach, które jeszcze nie wyszły, zawsze starłem się znaleźć w nich dobre strony, ale tym razem już nie wytrzymałem.
Moje wrażenia po obejrzeniu trailera:
1. Grafika - może i szara, ale za to kurewsko brzydka jak na grafikę next-gen. Do "Metal Gear 4" i "Assasin's Creed" jej cholernie daleko i coś czuje, że specjalnie sie nie poprawi - jeszcze zobaczycie. Postacie wyglądają fatalnie (pisząc to opieram sie na wyglądzie obecnych tytułów i możliwościach konsol i komputerów). Gdzie ten fotorealizm, który funkcjonuje w grach od kilku lat? Gdzie sa te realistycznie wyglądający i cholernie mroczne postacie jak w MK2? Znowu będziemy mieli walki figurek albo robotów, tylko tym razem będzie ich więcej.
Animacja, nie różni się znacznie od "MK: Deception" czy "MK:Armageddon". Oczydaaaa...
2. "Gameplay" - znowu w złą stronę:( jakieś idiotyczne walki w powietrzu i efekciarskie rzuty. założę się, że gra będzie mało precyzyjna jak ostatnie trzy części.
Dla mnie jak na razie to żaden przełom oprócz tego, że się ośmieszają w oczach starszych fanów. To jest już żenujące, otrą naszą ślinę z twarzy i będą udawali, że deszcz pada bo kasa w końcu trafi do kieszeni - to się nazywa brak honoru. Mogli chociaż tyle nie obiecywać!! Był bym mniej rozczarowany.

Kiedyś byłem przeciwny przejściu MK w 3D, później uświadomiłem sobie, przy graniu w Soul Balade i calibur, że wiele możliwości to niesie za sobą. Niestety, nie wszystkim dane jest umiejętnie z tego korzystać. Zespół Eda Boona tego nie potrafi. Ktoś wyżej powiedział, że oni nie potrafią robić gier - szczerze uważam tak samo. Gram w te mortale, ale chyba tylko z sentymentu i ciekawości.

Bożę! Ale jestem rozczarowany!!....Wszystko jest nie tak!

No ale na szczęście życie się nie kończy na Mortal kombat;)

PS: To wszystko przypomina mi "sukces" filmów "Aliens vs. Predator" - dosłownie ta sama bajka, to samo zatarcie klimatu, to samo niszczenie legendy, skończy się na wyrzuceniu serii do kosza bo przestanie być dochodowa. Może za kilka lat przyjdzie kiedyś ktoś kto przywróci jej świetność i marzę tylko bym tego dnia dożył i mógł śmiało powiedzieć: "To jest prawdziwy Mortal Kombat"

Pozdrawiam i mimo wszystko nadal mam nadzieję, ze sie jeszcze miło rozczaruję


Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #520 dnia: Kwietnia 19, 2008, 03:47:32 pm »
Dla mnie MK skonczył się na MKDA i osobiście uznaje tylko pierwsze 5 części. Już to kiedyś pisałem - nie na MK8 teraz mieliśmy czekać, a na MK6. Zamiast Deception i Armageddon ten czas mieli poświęcić na tego właśnie mortala, a z elementami tamtych gier i na UE3 to byłby absolutny hit!   
No ale jest jak jest, moim zdaniem MK już nigdy nie powróci w starym stylu, a jestem pewien, że następne mortale będą takie jak ten, pomieszane z innymi tytułami. Wielka szkoda. Już bym wolał żeby MK faktycznie się skończył na Armageddon :-\ 

Przyszło mi do głowy, ze może (to czas pokaże, ale i tak sam w to wątpie) kiedyś tam wyjdzie kolejna przygodówka z serii MK Mythologies, z historią np. z MK4 lub deadly allliance. Wszystko możliwe ;)
Tak czy owak ja się juz nie przyznaje do MK. Dla mnie to koniec.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #521 dnia: Kwietnia 19, 2008, 04:12:47 pm »
Mati , przyznaje ci racje.


Ale jeżeli  już miało być coś mk vs to najlepiej było  vs marvel.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #522 dnia: Kwietnia 19, 2008, 05:01:52 pm »
1. Grafika - może i szara, ale za to kurewsko brzydka jak na grafikę next-gen. Do "Metal Gear 4" i "Assasin's Creed" jej cholernie daleko i coś czuje, że specjalnie sie nie poprawi - jeszcze zobaczycie. Postacie wyglądają fatalnie (pisząc to opieram sie na wyglądzie obecnych tytułów i możliwościach konsol i komputerów). Gdzie ten fotorealizm, który funkcjonuje w grach od kilku lat? Gdzie sa te realistycznie wyglądający i cholernie mroczne postacie jak w MK2? Znowu będziemy mieli walki figurek albo robotów, tylko tym razem będzie ich więcej.
Animacja, nie różni się znacznie od "MK: Deception" czy "MK:Armageddon". Oczydaaaa...
2. "Gameplay" - znowu w złą stronę:( jakieś idiotyczne walki w powietrzu i efekciarskie rzuty. założę się, że gra będzie mało precyzyjna jak ostatnie trzy części.
Dla mnie jak na razie to żaden przełom oprócz tego, że się ośmieszają w oczach starszych fanów. To jest już żenujące, otrą naszą ślinę z twarzy i będą udawali, że deszcz pada bo kasa w końcu trafi do kieszeni - to się nazywa brak honoru. Mogli chociaż tyle nie obiecywać!! Był bym mniej rozczarowany.

No nie mogę się z tobą zgodzi ani w 10%  :-\

Animacja wygląda wyśmienicie. Jak dla mnie gdyby wszystkie postacie tak się poruszały to  była by miazga totalna. Lepiej niż w MGS4  ;) Oczywiście jeśli to był gameplay...

Grafika nie licząc postaci które są świetnie wykonane jest średnia, ale otocznie jeszcze można podrasować  ::) Wtedy będzie godny UE3.

Sam system walki też może być przełomowy, bo wątpię aby był taki jak w MKA... Jeśli będzie taka akcja jak na trailerze to może być niebezpiecznie przyjemnie  :)

Ja potrzebowałem jednego dnia aby ochłonąć i docenić projekt który ze strony wizualnej prezentuję się po prostu wyjebiście ( niektórzy może potrzebują więcej czasu niż ja ). Wszystko by było OK i może nawet same 10/10 gdyby nie DC... Ja ich nie strawie już nigdy. To jest jedyna, ale niestety duża wada tego MK. Gdyby na filmiku był np. Scorpion zamiast postaci z DC to ten Mortal w przyszłości możliwe że by okazał się godnym następcą MK2  ;)

PS. Dla tych którzy nie widzą jeszcze pięknej animacje proponuje wersje video HD. Wtedy mnie zatkało...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2008, 05:22:10 pm wysłana przez Hero »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #523 dnia: Kwietnia 19, 2008, 05:13:34 pm »
Co do fanów, to i tak wielu z was jest raczej młodym pokoleniem. Gdy ukazywały się Mk1, Mk2 i Mk3 to byliście jeszcze albo za mali żeby pamiętać, albo was jeszcze nie było. A wtedy była największa popularność Mk. Najmłodsi wówczas kilkuletni fani dzisiaj mają ponad 20 lat, ci co mieli kilkanaście to mają po 30 lat.  Dla nich już raczej gier się nie robi, w tym wieku to już niewielu bawi się w gry, a jak gra to raczej czasami, bardziej z sentymentu. Za parę lat zaczną kończyć się fani pamiętający czasy choćby Mk4. I stąd nowe Mk będą raczej dla tych wychowanych na nowych Mk 3D (MkDA, MKD, MkA).

  

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #524 dnia: Kwietnia 19, 2008, 05:44:24 pm »
Zgodze sie z toba ale młodzi ludzie też czuja klimat ;)