Autor Wątek: Powrót wojowników MK:A  (Przeczytany 14290 razy)

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #15 dnia: Września 08, 2006, 05:29:21 pm »
Mnie najbardziej podobają się Stryker i Sektor. Za zdolności i wygląd (tu szczególnie Stryker).

Ni3e podoba mi się Chameleon - za bardzo upodobnił się do Nooba (a ma być podobno każdym Ninja, nie?)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 30, 2006, 05:19:13 pm »
No i jakie macie teraz odczucia do "starych" zawodników po liftingu.

Wg. mnie Chameleon już nie jest tą sama osobą, którą był wcześniej. Prócz tego, że ma tylko po jednym ciosie specjalnym od każdego z ninjia i styl Shang Tsunga z MK:DA, to już niema w nim nic takiego, co było w poprzednich częściach MK. To samo możemy powiedzieć o Shujinko, który tak samo jak Chameleon posługuje się różnymi zdolnościami poszczególnych postaci. ( czyli gdyby nie wygląd i nazwa moża bybylo powiedzieć, że jest to drugi Chameleon ).

Sareena jest strasznie niezbalansowaną postacią. Nie wiem czy ja tak tylko mam ale nie da się nią pograć, ponieważ zero kombów i jakieś głupie zdolności powodują, że odzuciłem ta postać na ostatni plan. Tyczy się to także Shinnok'a.

Wg. mnie MK:A było zrobione na szybko, bez pomysłów ( co świadczy o tym brak ciekawych aren, mała ilość kombosów, oraz wiele powtarzających się styli walki bronią, a także mało rozbudowany system walki ). Zrobić, naciepać wszystykiego co sie da, sprzedać i zarobić.

Mam nadzieje że nowy MK na konsole nowej generacji będzie tak przemyślany jak MK:DA, tym bardziej że Ed Bonn mówi że gra obieze nowy, całkowicie inny kierunek.

Piszcie wasze wrażenia co do postaci.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 30, 2006, 06:31:06 pm »
Według mnie takie postacie jak: Sareena, Ermac i Chameleon są słabo zrobione. Właśnie dlatego że Chameleon ma speciale nindżów a nie swoje. Sareena mało combosów i głupio sie nią gra. Ermac posiadam prawie takie same speciale co kenshi i jakoś dziwnie mi sie nim gra. W Deception była ta postać nieco lepiej zrobiona. Dużo zawodników ma podobne ciosy, lub takie same bronie. Ale najgorsze jest to że jest tak mało chwytów. Dużo postaci ma ten sam rzut. Postacie mają dużo plusów ale także dużo minusów.
________FURY MK________

Bodzio

  • Gość
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 30, 2006, 08:18:10 pm »
Cytat: "Hero"
Według mnie takie postacie jak: Sareena, Ermac i Chameleon są słabo zrobione. Właśnie dlatego że Chameleon ma speciale nindżów a nie swoje. Sareena mało combosów i głupio sie nią gra. Ermac posiadam prawie takie same speciale co kenshi i jakoś dziwnie mi sie nim gra. W Deception była ta postać nieco lepiej zrobiona. Dużo zawodników ma podobne ciosy, lub takie same bronie. Ale najgorsze jest to że jest tak mało chwytów. Dużo postaci ma ten sam rzut. Postacie mają dużo plusów ale także dużo minusów.
________FURY MK________


Chameleon? Dla mnie to jedna z najlepszych postaci w grze.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 30, 2006, 08:50:50 pm »
Cytuj


Chameleon? Dla mnie to jedna z najlepszych postaci w grze.


No wiesz ta postać fajnie wygląda ( zmienia kolory podczas walki ) ale ja nażekam tylko na speciale. Co do stylu to też nie mam zarzuceń. Dla mnie reszta zawodników jest dobrze zrobiona no może jeszcze shujinko. Więc ja tylko małe szczegóły wypisałem które mi sie nie podobają.
________FURY MK________

Bodzio

  • Gość
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 30, 2006, 09:07:02 pm »
Cytat: "Hero"
Cytuj


Chameleon? Dla mnie to jedna z najlepszych postaci w grze.


No wiesz ta postać fajnie wygląda ( zmienia kolory podczas walki ) ale ja nażekam tylko na speciale. Co do stylu to też nie mam zarzuceń. Dla mnie reszta zawodników jest dobrze zrobiona no może jeszcze shujinko. Więc ja tylko małe szczegóły wypisałem które mi sie nie podobają.
________FURY MK________


Spoko. Jeden lubi grac dana postacia a drugi nie :) Mi jego specjale odpowiadaja.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 01, 2007, 10:51:21 pm »
Bodzio, a zastanawiałeś się czemu dali Chameleon'owi zdolność Scorpion'a - Teleport Attack, a Scorpio ją zastąpili podobną inną ?. Bo mnie to wkurzyło i wcale się nie podoba. Wogóle podorzucali mase nowych zdolności i to "starym" jednostkom.

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:14:04 pm »
Cytat: "davidkoz"
czemu dali Chameleon'owi zdolność Scorpion'a - Teleport Attack, a Scorpio ją zastąpili podobną inną ?. Bo mnie to wkurzyło i wcale się nie podoba.


Scorpiowi zabrali teleport kick, bo dali jego tradycyjny i uświęcony 15-letnią tradycją Wall Jump! Natomiast Teleport Kick jest za fajny, żeby poszedł w niebyt, więc dali go Chameleonowi. A dodatkowe ciosy dla starych postaci są bardzo fajne. Np Sub-Zerowa lodowa fontanna prawdziwie włada! Zresztą dlaczego niby stare postaci mają nie mieć odświeżanego i nowego repertuaru?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:26:35 pm »
A Sub-Zero ma fajnie zdolności. Zostałem pozytywnie zaskoczony. Tak samo jak przy Rain'ie, Reptile'u i Shinnok'u.

Najciekawszy wg mnie ma Quan Chi. Skacze i depta ( zabawnie, a wręcz intrygująco to wygląda ).

Poprostu jeśli chodzi o zdolności, to wiele ich jest i jakoś nie umiem się przyzwyczaić.

Bodzio

  • Gość
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 02, 2007, 01:31:51 pm »
Cytat: "davidkoz"
Bodzio, a zastanawiałeś się czemu dali Chameleon'owi zdolność Scorpion'a - Teleport Attack, a Scorpio ją zastąpili podobną inną ?.


Nie zastanawialem sie ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 02, 2007, 03:52:00 pm »
Special Quan China jest świetny, podobny był w MK4. Mi się też bardzo podobają nowe speciale Shao Khana np. Emperor's Spikes i Mystic Hoke. Niektóre też pozostały z tych co były w poprzednich częściach. Fujin według mnie też ma znakomite zarówno jaki i Shinnok. Zgadzam się też co do Sub Zero któremu przywrócono pare dawnych.
_________________FURY MK____________________

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 04, 2007, 12:43:27 am »
Dużo starych zdolności przywrócili do życia spowrotem i dodali nowe, ale zapomnieli o niektórych wojownikach.

Największym ciosem dla mnei jest brak Vertical Bike Kick, Front Flip Kick i Leg Grab u Sonya'i. Dlaczego ? Dali jej tylko Fireball'a ze starych. To straszne zlekceważenie postaci. Nie wspominając już o morfach Shang Tsunga ( zresztą pisałem już o nich wiele razy ).

Offline Shotgun

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 19, 2007, 11:13:54 pm »
to moze teraz ja wygłosze swoja opinie na temat powrotu owych postaci. odnowieni świetnie, strasznie podoba mi się Rain. Ale to co oni zrobili z moim Strykerem......

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 20, 2007, 12:09:24 am »
rain to najtańsza (no powiedzmy jedna z najtańszych) e.... jakby to ująć, pań do towarzystwa w mk:A

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 20, 2007, 07:44:37 am »
Ja sie tam nie dziwie ze Rain ma moc nad woda, jego same imie mowi za siebie
Rain - Deszcz(padac)  :wink: