Autor Wątek: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "  (Przeczytany 50937 razy)

Offline devastator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« dnia: Lipca 04, 2007, 12:05:46 pm »
Która z walk w filmie najbardziej wam się podobała i dlaczego wpisujcie, według mnie wszystkie walki w MK były genialne ale najbardziej podobała mi się walka Scorpion vs Johnny Cage był to najbardziej brutalny pojedynek w całym filmie :twisted: , najlepszy był moment kiedy leżący na ziemi Johnny dostał przekope od Scorpiona. Walka Sub-Zero vs Liu Kang też była dobra ale za krótka :? , drugi najwspanialszy moment w filmie to ten w którym Sub-Zero rozwala lodowym granatem mnicha


Najlepsze walki według mnie

1 Scorpion vs Johnny Cage :D  
2 Reptile vs Liu Kang
3 Sub-Zero vs Liu Kang
4 Liu Kang vs Shang Tsung
5 Liu Kang vs ??????? (pierwsza walka)
6 Sonia vs Kano
7 Johnny Cage vs Goro

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2007, 02:52:33 pm »
Hmmmm truden pytanie poniewaz ja takze uwazam ,ze wszystkie walki byly fajne i niemoge jednoglosnie stwierdzic ,ktora jest najlepsza.No ale jezeli musze wybierac to ja tez obstawiam Scorp vs Johnny ,dynamiszna, dosc dluga walaka z fajnym finalem  :D (chodzi mi o ten autograf Johnnego ktory imitowal jego Freindship z mk2 ,ale wolabym zeby to Scorpion wygral  :twisted: )

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2007, 04:14:09 pm »
Ja oczywiście uważam że najleprza z całego filmu była walka Liu Vs Reptile :) Najbardziej: klimatyczna, efektowana, dynamiczna, trzymająca sie kupy, no i muzyka pod nią była świetna :D Do teraz sobie co pare dni musze to obejżeć!

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2007, 09:41:32 pm »
najlepsza : Scorpion vs Johny (szkoda że tak sie zakończyła :( ) potem Sub vs Liu (za to zas***e wiaderko od tej pory nienawidzę Liu  :evil: :P)
Najmniej podobała mi sie Johny vs Goro bo tego walką bym nie nazwał.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2007, 10:27:10 pm »
jeżeli chodzi o scorpa i johnego to mnie się najbardziej podobał ten keczup zamiast krwi wylewający się z czaszki tego pierwszego. normalnie rewelacja

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 04, 2007, 11:18:22 pm »
Scorpion VS Cage , na poczatku w Lesie!!

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 08, 2007, 03:20:45 am »
Ja jak większość uwielbiam walkę Scorpiona z Johnym a najbardziej tą w Scorpion Lair/Netherealm. I tak jak devastator uwielbiam ten moment kiedy Cage dostaje kopy na leżąco :twisted: ta scena pokazuje brutalny charakter Scorpiona.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2007, 07:05:57 pm »
Moje dwa ulubione to oczywiscie Cage vs Scorpion - najciekawsza walka w calym filmie oraz  Reptile vs Liu Kang za dynamike i super kawalek w tle ktory robi klimat walki.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2007, 09:54:42 am »
Zgadzam się ;) walka Liu vs Reptile była też świetna, aż się czuło tą dzikość Reptila a muza świetnie do tego wpasowana. Podoba mi się też walka Goro vs Art ze względu na świetną muze ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 09, 2007, 10:05:41 am »
Noo Goro vs Art też dobrze wypadła. Ja bym jeszcze dodał Sub Zero vs Liu ale ona za szybko sie skończyła :( A zaczynała sie bardzo dobrze

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 10, 2007, 01:17:56 am »
No walka Sub'a o Liu miała fajny, mroźny klimat. Fakt walka poszła dość szybko ale za to walka z Reptile'm to rekompensuje ;) z drugiej strony gdyby wszystkie walki były długie to by film mógłby się znudzić a tak jest zróżnicowanie ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 10, 2007, 09:50:33 am »
No racja za długie by nie mogły być, ale nie az tak krótkie. Walka sie zaczeła ledwo a przewciwnik już nie żyje :? Tyle czasu powinny trwać co chociaż Johnny vs Scorp, i by było dobrze :) Pojedynek z Reptiem jak już wspominałem bym świetny, mimo że nie taki długi jak Johnnego to i tak dla mnie był najleprzy.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 11, 2007, 01:57:22 am »
Z tego wniosek, że w pojedynku Liu z Sub'em przydało by się trochę więcej miodności :P i jeśli patrzeć tylko na pojedynki ninja to najlepszy jest:
- Scorpion vs Cage
- Reptile vs Liu
- Sub-Zero vs Liu

Kolejność podana nie jest przypadkowa ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 11, 2007, 10:42:02 am »
A według mnie to tak wygląda :) :
- Liu Kang Vs Reptile ( już sie o niej wypisałem )
- Johnny Cage Vs Scorpion ( Jest bardzo dobra ale ma skopany koniec walki :? )
- Liu Vs Sub Zero ( za krótka )
Ogólnie walk w MK: The Movie nie brakowało ani nie było ich za dużo lecz mogłyby być nieco leprze

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 12, 2007, 03:27:00 am »
No patrząc na to dzisiaj to faktycznie przydałyby się lepsze ale to i tak mimo wszystko to dobrze zrobiony film ;) Dzisiaj gdyby mieli robić film Mortala to falki powinny być lepsze, może kiedyś/w końcu zrobią ale niestety na dzień dzisiejszy to tylko nadzieja i marzenia :evil: