Autor Wątek: MK moje porady grania :D  (Przeczytany 3699 razy)

Offline Hardy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« dnia: Września 23, 2005, 01:04:17 pm »
Narazie tylko Scorpionem:



CAGE jak z nim walczyć (Scorpionem):

Cóż Cage jest łatwotrudnym przeciwnikiem łatwo obronić się przed jego FireBallem rób mu linke tylko z bliska gdyż jak zrobisz z daleka to się obroni i zrobi SHADOW KICK,TELEPORTU lepiej na niego nie używaj bo może zrobić FIREBALLA.


SONYA jak z nią walczyć (Scorpionem)
No cóż przede wszystkim nie próbuj do niej podchodzić z bliska i robić przerzutke bo ona się obroni SCISSOR GRABEM Linke puszczaj z niedalekiej ale też nie zbyt bliskiej odległości TELEPORT możesz wykonać ponieważ swojego Square wave flight używa żadko i jest dość słaby rób jej często podcięcie a gdy masz mało energi nie odskakuj i atakuj z powietrza bo zrobi RING TOSS więc strzesz się :)


KANO jak z nim walczyć (Scorpionem)
Cóż Kano słynie ze frajerskiej kuleczki więc musisz mieć dobry dystans i trzymać palec na BLOKU  :wink: gdy zrobi tę kulke ty się osłonisz to zanim on cokolwiek zrobi ty mu zrobisz linke i PUNCH (czy jak kto woli) uważaj na PROJECTILE gdy robisz TELEPORT.


RAYDEN jak z nim walczyć (Scorpionem)

No to jest trudny przeciwnik strzeż się teleportu gdyż zrobi LIGHITNG THROW linki nie używaj gdy Rayden idzie ponieważ zrobi TELEPORT i chwyt strzeż się jego TORPEDY gdyż jest ona jego zabójczą bronią (i kretyńskim krzykiem) linke rób tylko wtedy kiedy robi TORPEDE a ty się zasłonisz to jest dobry moment. :twisted:


SUB-ZERO jak z nim walczyć (Scorpionem)

Też poważny przeciwnik nie rób zwykle dolnych akcji i z dołu nie wstawaj na nogi tylko skacz gdyż każda akcja może zakończyć się WŚLIZGIEM nie rób mu linki bo zwykle robi BLOK i ZAMROŻENIE a z TELEPORTEM bywa różnie choć też zamraża często.


LIU KANG(kretyn) jak z nim walczyć (Scorpionem)

Jest dość łatwotrudnym przeciwnikiem  :) gdy robi FLYING KICK to rób albo BLOK albo LINKE tylko przy lince radze uważać bo FLYING KICK jest dość szybki TELEPORTU nigdy nie rób gdyż zawsze dostaniesz FIREBALLA rób PODCIĘCIA ale nie HK.


SCORPION jak z nim walczyć (Scorpionem)

TELEPORTU nie rób bo skończy się linką linke rób tylko bo zablokowaniu jego LINKI albo z BLISKA ale nigdy nie rób dalej linki pierwszy  :idea:  :!: ładnie też wychodzą na niego akcje a góry.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #1 dnia: Października 01, 2005, 09:28:34 pm »
Po 1. nie badz taki stronniczy
Cytuj
LIU KANG(kretyn)


Po 2. o ile sie nie myle sa to porady do MK1? Hmm sa dosc namieszane i nie zawsze sie sprawdza. Zalezy od tego na jakim poziomie grasz. Proponowałabym abys cos raczej napisał nam do MK3 i nie przy walce z komputerem tylko na zywego przeciwnika :) wiem ze "ludz" jest nieprzewidywalny, ale sa pewne bardzo charakterystyczne sposoby grania :wink:

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #2 dnia: Października 02, 2005, 02:45:02 am »
bierzesz shao i walisz go młotem w glowe i po scorpionie :]

Offline Hardy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #3 dnia: Października 02, 2005, 09:44:36 am »
Tyle że ja w MK3 nie jestem zbyt dobry jedynie SUB-ZERO i SCORPIONEM dobrze mi idzie w UMK3  :)

Offline zly.Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 16, 2006, 06:41:03 pm »
marne te porady, dwa razy bym sie zastanowil czy jestem w czyms dobry zanim bede dawal porady
pozdro
zly.Tomek

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 17, 2006, 02:09:49 pm »
ten temat można przenieść do pomocy
ja dam pare porad do mk trilogy

jak najłatwiej załatwić shao?(skorpionem)
na początku zrobić teleporta z kickiem i jakiegoś kombosa i tak nonstop
a jak sie nie uda to uciekaj

Offline Grzbiet

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 14, 2006, 05:08:12 pm »
Cytat: "SkY-MasTeR"
(...)


To przy okazji weź jeszcze pod uwagę porady jak zabić Shao Khan'a
kiedy ja nim gram - specjalnie dla mojego brachora bo nigdy ze mną  walczy nikim nie może wygrać ;] :D:D:D:D

P.S. A tak wogóle to czemu mi się pokazuje krzyżyk zamiast mojego avatara ??

Bodzio

  • Gość
MK moje porady grania :D
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 14, 2006, 06:17:18 pm »
Cytat: "Grzbiet"
Cytat: "SkY-MasTeR"
(...)

P.S. A tak wogóle to czemu mi się pokazuje krzyżyk zamiast mojego avatara ??


Uzyj opcji 'Odnośnik do zewnętrznego Emblematu' w profilu. Wczytywane z dysku cos nie dzialaja.