Autor Wątek: Nowy kinowy film Mortal Kombat  (Przeczytany 14614 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Nowy kinowy film Mortal Kombat
« dnia: Sierpnia 08, 2015, 07:45:44 pm »


Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła, że rozpoczyna prace nad projektem nowej ekranizacji gry Mortal Kombat. Poznaliśmy także nazwiska twórców produkcji.

Kinowa produkcja „Mortal Kombat” spoczęła w rękach Jamesa Wana, twórcy hitu „Szybcy i wściekli 7”. Zajmie on stanowisko producenta. Scenariusz przygotują Oren Uziel („Mortal Kombat: Legacy”) i Dave Callaham („Niezniszczalni”, „Godzilla”).

Głównym bohaterem filmu ma być mężczyzna, jednak nie ujawniono tożsamości tej postaci. Szczegóły fabuły również nie są znane, jednakże wiadomo, że bohater zostanie powołany do miedzy-wymiarowego turnieju walk, gdzie będzie musiał odkryć swój prawdziwy potencjał.

Słuchy o powstaniu nowej kinowej wersji „Mortal Kombat” krążyły kilka lat temu. Wówczas jednak Kevin Tancharoen, reżyser serialu internetowego „Mortal Kombat: Legacy”, który miał być również reżyserem filmu, wycofał się z projektu i o projekt pozostawał w zawieszeniu aż do dziś.

Gra „Mortal Kombat” od Midway Games zadebiutowała na rynku w 1992 roku. Fabuła rozgrywki polegała zwyciężeniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udział wojownicy z 18 światów. Trzy lata po premierze gry powstał kinowy film „Mortal Kombat” w reżyserii Paula W.S. Andersona, który stał się hitem. Sukces produkcji zaowocował sequelem oraz animowanym serialem i dwoma aktorskimi serialami.

Warner Bros. nie podało jeszcze daty premiery swojego widowiska z serii „Mortal Kombat”. Nie wiadomo również kogo zobaczymy w obsadzie tej produkcji.

źródlo: http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy/item/9923-nowa-kinowa-wersja-mortal-kombat.html
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2015, 07:57:56 pm wysłana przez johnx »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2015, 07:59:44 pm »
Jak widzę te nazwiska to boję się, że zrobią z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdołają zrobić lepszy film od MK The Movie. Dzięki Adept za złapanie newsa, wrzuciłem na FB MKPL.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 08, 2015, 08:17:55 pm »
Jak widzę te nazwiska to boję się, że zrobią z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdołają zrobić lepszy film od MK The Movie. Dzięki Adept za złapanie newsa, wrzuciłem na FB MKPL.

Masz rację johnx, nie chcę znów usłyszeć przy oglądaniu filmu Mortal Kombat tekstu od mojego taty typu "Co to za latające pajace ("chińczyki")", chciałbym by pierwszy raz to zabrzmiało to przynajmniej tak: "O co to za film", a miałbym orgazm jakby to zabrzmiało tak: "Jaki tytuł ma ten fajny film" :D.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 08, 2015, 10:49:48 pm »
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 08, 2015, 11:10:33 pm »
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

Wiedziałem że Filx coś dogryzie, ale ja Cię w MKX przytemperuje, i się skończą żarciki.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 09, 2015, 10:47:25 am »
Dobrze by było, żeby znaleźli kogoś dobrego od efektów specjalnych, żeby nie wyszło coś w stylu "Latających Rekinów".

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:45:58 am »
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

Wiedziałem że Filx coś dogryzie, ale ja Cię w MKX przytemperuje, i się skończą żarciki.

Dobra, dobra. Miałeś szczęście, bo lagi straszne były. W wieżach rzeczywiście jesteś dobry, ale zagramy przeciw sobie poza KotH to zobaczysz, jak Twoja Mileena będzie latała z jednego rogu ekranu na drugi.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:58:10 am »
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

Wiedziałem że Filx coś dogryzie, ale ja Cię w MKX przytemperuje, i się skończą żarciki.

No ba w tych żyjących w jednej mam 3 miejsce :P.

Dobra, dobra. Miałeś szczęście, bo lagi straszne były. W wieżach rzeczywiście jesteś dobry, ale zagramy przeciw sobie poza KotH to zobaczysz, jak Twoja Mileena będzie latała z jednego rogu ekranu na drugi.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2015, 08:09:47 am »
Fabuła rozgrywki polegała zwyciężeniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udział wojownicy z 18 światów.

Wymieni mi ktoś te 18 światów? Czy autor tego zacnego linka wziął to sobie ot tak z dupy (pytam całkiem serio)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2015, 11:46:46 am »
Fabuła rozgrywki polegała zwyciężeniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udział wojownicy z 18 światów.

Wymieni mi ktoś te 18 światów? Czy autor tego zacnego linka wziął to sobie ot tak z dupy (pytam całkiem serio)

Może nie chodzi o Mortal Kombat, lub po prostu nie o "nasz" Mortal Kombat. Może dzieje się to gdzieś indziej albo autor liczy też Zaterre itp. (Chociaż i tak chyba 18 by nie bylo), albo po prostu gówno wie o MK i tak napisał, bo mu się szukać nie chciało.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 13, 2015, 01:10:53 pm »
Pieprzenie w bambus, gość musiał napisać newsa o przygotowaniach WB do rebootu MK i wygooglował suche info o grze dla tych co nie wiedzą co to Mortal... [Serio, są tacy ludzie?] Nigdy nie natrafiłem na info, że liczba światów w MK jest ograniczona do 18. Jest 6 głównych Realmów i reszta typu Zaterra czy Veaternus.

Jeśli chodzi o film to nie wiem czy chciałbym żeby powstał... Chodzi o to, że taki film powinien robić twardo stojący na ziemi fan, który zrobi go zarówno dla starych wyjadaczy co zarzynali 2D jak i dla nowego pokolenia graczy przyciągniętych przez MK9 i MKX. I jeszcze ludzi niegrających też trzeba jakoś zainteresować bo wiadomo że najbardziej liczy się wynik finansowy. Nikłe szanse są na to, żeby film wyglądał tak ja chcę.... Po za tym powinni planować na kilka części jednocześnie wkładając wszystkie siły w najnowszy film....

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 14, 2015, 01:30:54 pm »
Jeśli chodzi o film to nie wiem czy chciałbym żeby powstał...

Nie no, chyba trochę przesadziłeś.

To nie powinien być film robiony dla fanów. Nas nie da się pogodzić. Widać to było po ujawnieniu każdej nowej postaci. Na tym kilkunasto osobowym forum były zupełnie sprzeczne opinie. Poza tym my łykniemy wszystko co wydadzą pod szyldem MK, więc po co nami sobie zawracać głowę.

Nie musi filmu robić fan gry. Ważne, żeby miał jakiś pomysł na film. Mi naprawdę podobała się wizja tego "Kevina Tancharoena". Ale mogą zrobić go też w innym stylu, np. horror. Ja tam jestem optymistą.
 

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 14, 2015, 02:59:44 pm »
Jak dla mnie Mortal aż prosi się o dobrą serię filmów. Świat jest bogaty, postacie są różne i posiadają odmienne motywy działania, więc można by pokazać pewne wydarzenia z różnych perspektyw etc.. Problem jest w tym że za kamerą pewnie stanie jakiś dureń nie czujący klimatu i wszystko zjebie. To trochę tak jak z filmami o superbohaterach - puki zajmowali się nimi ludzie z przypadku wychodziła chała, ale jak Marvel założył własne studio nagle zaczęły bić rekordy oglądalności. Teraz Mortal jest na topie, ale jak dadzą to jakiemuś pajacowi, to znów trzeba będzie czekać 25 lat na kolejną szansę. Wtedy lepiej niech nie robią wcale.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 14, 2015, 11:19:41 pm »
Mam takie samo zdanie jak Franqey. Jak ktoś nie czuje klimatu gry... Kurwa... nawet nie o to chodzi.... FOX pokazał ekranizując mutantów Marvela, że kanoniczność jest drugorzędną sprawą.... Najważniejsze to czuć bohaterów... W serii prawie nic się nie zgadza, ale postaci można rozpoznać bezbłędnie po wersach, które wypowiadają.....
Ok, rozumiem, że jeśli chodzi o X-Men mówimy o postaciach kształtujących się przez dekady i historii rozgrywającej się na przestrzeni dziesięcioleci. W wypadku Mortala mamy o wiele krótszą historię, mimo to rozbudowaną. Drugi problem polega na tym, że w bijatyce ciężko zarysować wszystkim charaktery... Dlatego ekranizować powinien fan a nie pizduś wybrany przez WB. I jasne jest, że na tym forum będziemy komentować każdy news o filmie jeśli już zaczną go produkować. Nie znaczy to jednak, że odbędzie się to z entuzjazmem....

Ender.......... chcesz żebym jarał się każdym info o nowym filmie MK?
Będę. Jak pierwszy film spełni moje oczekiwania chociaż w połowie. W tedy będę czekał na kontynuacje.................

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 15, 2015, 12:40:33 am »
Temat może i nie wart, aby go ciągnąć, ale skoro tyle się dzieje na forum to coś jeszcze dodam :)

Ender.......... chcesz żebym jarał się każdym info o nowym filmie MK?
Będę. Jak pierwszy film spełni moje oczekiwania chociaż w połowie. W tedy będę czekał na kontynuacje.................

Będziemy się jarać przed premierą niezależnie od tego, czy będzie się zapowiadał na hit, czy nie. Będziemy szukać na torrentach, a później kupimy na wyprzedaży w tesco za 5 zł :)

Będzie to robił fan, czy nie fan to mi jest obojętne. Bylyby tylko nie próbował wiernie zekranizować tego co było w grze. Niech pokaże swoją wizję tej historii, albo niech pokaże inną historię, gdzie znany nam turniej jest tylko tłem i znane nam wątki przeplatają się z główną opowieścią. Boję się, że to będzie film robiony dla fanów. Będą się starali dogodzić wszystkim, a z fanami tej serii jest tak, że dla jednych Sektor jest niezbędny, a dla drugich nie do przyjęcia. Nie dogodzisz wszystkim.

Jeśli już porównujemy do ekranizacji komiksów, to jakością film MK2 można chyba porównać do Batman i Robin. Teraz czas na Mrocznego Rycerza :)