Autor Wątek: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy  (Przeczytany 51409 razy)

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 17, 2008, 03:42:47 pm »
a jak otworzyć tą bramę przed ermakiem (nie wiedziałem jak to napisać)

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 17, 2008, 04:04:44 pm »
Poszukaj na jakis stronach nie będe dawł linków bo nie chce reklamować

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 17, 2008, 04:06:05 pm »
Poszukaj na jakis stronach nie będe dawł linków bo nie chce reklamować
już szukałem nie ma

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 17, 2008, 08:32:16 pm »
Może moj stary opis pomoże nie jest żadna rewelacja ale może trochę pomoc.

http://www.mortalkombat.pl/MKSM/solkano.htm
 

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 17, 2008, 09:56:39 pm »
Witaj kadecie wawdo
By urzeczywistnić swą potyczkę z tysiącem potępionych dusz co sie zowią Ermakiem musisz:
1] w świątyni wojowników z pierwszego MK [WuSzi Akademi] a raczej wcześniej musisz dostać sie na poziom z posągiem o ile sie nie mylę Buddy [albo po prostu grubego kolesia] i się przed nią pomodlić. Oczywiście by się do niej dostać niezbędna będzie umiejętność bujana sie [nie takie bujanie sie z dziewczyną po mieście tylko takie po bambusach].
2] brama sie otwiera i wbiegasz do pomieszczenia z posągami wojowników.
3] podchodzisz do pierwszej z lewej i obczajasz ją 3 razy.
4] pojawia sie Eramc
5] kopiesz mu dupę
ENDE----
daj znać czy to tak bo sam jestem ciekaw czy jeszcze dobrze pamiętam
 
Sen Sei SlaveMe

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:12:52 pm »
siemanko, mam takie pytanko bo mam problem zeby przejsc ten moment gdy wchodzi sie do paszczy weza tam w "living forest" czy jakos tak i tam wyjezdzaja ten posagi po kolei ktore trzeba rozwalic, i to jest moj problem niedaje z tym rady, macie jakies podpowiedzi jak to przzejsc? :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 19, 2008, 05:42:05 pm »
Ave, to tylko na początku wygląda porypanie...
Musisz używać systemu samonaprowadzania ataków [chyba tak to nazwali]. Jeśli dobrze pamiętam to wystarczy stać w środku i w odpowiednim momencie naciskać ATAK [gdy zbliża sie posąg]. Trzeba to tylko dobrze wyczuć.
Tak ja to pamiętam chociaż grałem dawno....

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 20, 2008, 12:04:49 pm »
dobra poprobuje i napisze efekty :)

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 20, 2008, 01:57:37 pm »
przeszedlem to :D ale teraz niewiem co mam robic :) chodze po wszystkich p[lanszach i niewiem co mam robic :) wrocilem sie i zdobylem to bieganie po scainach w wu-shi academy , ale co dalej???

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 20, 2008, 02:07:35 pm »
Cholera, nie pamiętam bo grałem dawno....
Zabiłeś już Reptile'a tak?
To następny powinien być Baraka.....
Jak dobrze pamiętam w Outworld jest taki portal że by sie przenieść do Soul Tomb gdzie na końcu walczy sie z Baraką... Chyba... Sprawdź...

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 20, 2008, 03:43:20 pm »
nikogo niezabilem, zebralem tylko to brutality (po tym jak sie rozwala te posagi) a potem lazilem po wszystkich planszach i przy okazji zebralem bieganie po scianach ( to jest tam gdzie sie odkrecalo ta wode jak sie miasto palilo to tam trzeba bylo rozwalic ten pomnik ta fist of ruin i tam dalej to bylo) i teraz neiwiem co amma robic dalej....

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 20, 2008, 04:03:31 pm »
nikogo niezabilem, zebralem tylko to brutality (po tym jak sie rozwala te posagi) a potem lazilem po wszystkich planszach i przy okazji zebralem bieganie po scianach ( to jest tam gdzie sie odkrecalo ta wode jak sie miasto palilo to tam trzeba bylo rozwalic ten pomnik ta fist of ruin i tam dalej to bylo) i teraz neiwiem co amma robic dalej....
po tych posągach idziesz na prawo potem przed siebie wchodzisz do następnego pomieszczenia i potem walczysz z reptilem(przed nim jest jeszcze do pokonania jego pupilek) a te filary których pilnuje ten wąż to poprostu trzeba zawalać z kółka

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 20, 2008, 05:38:26 pm »
a co najlepjej robić w walce z shao kahnem  ???  bo nie mam dobrej techniki i ciągle przegrywam jak ma tyle życia(długość paska pod tym zdaniem to jego życie jak ja kaszanię)  :'(
                                         ______________
pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2008, 05:40:14 pm wysłana przez wawdo »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 20, 2008, 06:06:49 pm »

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 20, 2008, 11:31:13 pm »
dobra a teraz mam kolejny problem :) hehe walcze z tym baraka czy jak on tam ma i jak ma juz koncowke zycia to mozna wziasc te miecze zeby z nim walczyc i tu sie pojawia problem, biore miecz napieprzam go i potem trzeba sie silowac i jak sie wygra to wyskakuje zeby go dziabnac mieczem zeby go wykonczyc no to go napieprzam i on sie broni i mnie nadziewa na te swoje bolce w rekach co ma i tak kilka razy i mnie zabija ciagle, to powiedzcie mi co mam zrobic zeby go zabic :) hehe