Autor Wątek: Ulubieniec i "NieUlubieniec"  (Przeczytany 117335 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwca 16, 2010, 12:34:41 am »
Ja ogarniałem obie wymienione części i wypowiem się oczywiście z właściwym sobie stylem. Otóż uważam Shinnoka jako postać, która walczymy za słabą rekompensatę braku Shang Tsunga. Pewnie starym zwyczajem jak nie dali Shanga to postanowili dać w zamian fanom coś w zamian. Kopiowanie ciosów dostał Shinnok a magiem został ulubieniec Adept - Pan Quan....  ;) Problemem podczas gry jest to, że jeśli to my gramy klaunem to musimy zapamiętać szereg kombinacji by "zmienić" się w innego fightera i na dodatek znać jego ciosy. O ile jeśli przez przypadek zmieniliśmy się Tsungiem to od razu widzieliśmy w kogo a z Shinnokiem tego nie uświadczysz... Kolejny problem że jak gramy przeciw niemu to wystarczy chwila nieuwagi a "drań od razu strzela kombo po 20%" i zaraz potem wyciąga swojego długiego twardego badyla..... W MKA nie grałem nim na tyle długo żeby się rozpisywać na ten temat co już samo przez się świadczy jak słaba była ta postać. Nie pomogły nawet własne specjale, bo jak je zobaczyłem to zatęskniłem za Shinnokiem z MK4......
Tak więc ani w MK4 ani w MKA nie można nim za bardzo pograć choć przyznajmy, że arcychujowy też nie jest.
Ja na plus dla tej postaci zaliczam Fatale z MK4 i pomysł. Chodzi mi konkretnie o motyw upadłego Elder Goda. Mi on bardzo się podobał i szkoda że go tak spieprzyli zarówno w walce jak i wizualnie.....

A kumpel to kiedyś myślał, że ta jego czapa to są jego włosy .....
I beka...  :)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwca 16, 2010, 03:48:25 am »
O ile jeśli przez przypadek zmieniliśmy się Tsungiem to od razu widzieliśmy w kogo a z Shinnokiem tego nie uświadczysz...
Wizualnie może i nie ale za każdym razem kiedy Shinnok kopiuje ciosy danej postaci to głos wypowiada imię tej postaci więc raczej wiadomo czyje ciosy kopiuje w danym momencie. Ciekawie wygląda kiedy kopiuje ciosy Goro. Mam tu głównie na myśli chwyty, w których Goro używa obu par rąk to w wykonaniu Shinnoka wygląda jakby miał moc telekinezy ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwca 16, 2010, 11:50:47 pm »
Taaaaa..... Koleś wisi w powietrzu a Shinnok go katuje...... Faktycznie było coś z imionami wojowników podczas zmian ale  przynajmniej w wypadku mojej wersji to nie zawsze działało i czasami nie wiadomo było kim się jest [Pewnie ukłon w stronę filmów z Jackie Chanem, np. "Zgadnij Kim Jestem"  :P]

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:13:21 am »
Przeglądam tak ten temat, i okazuję się, że nic nie napisałem o moich faworytach...

Ulubieńce
REPTILE - Taka mała historia jak zacząłem tą postacią grać - Kiedy pierwszy raz w 1996 roku jako bajtl, który miał 4 lata, ujrzałem grę, grę pt Mortal Kombat II, byłem bardzo zaciekawiony jak mój brat gra z kumplem na pc, i poprosiłem o jedną partyjkę, oczywiście na początku mi nie dawali, nie chcieli abym w to grał, no ale w końcu jak trochę ich pomęczyłem dali mi. chose your might, i wiele postaci do wybrania, spokojnie przeglądam te postacie jak nagle wziąłem na reptile i brat się wk*rwił i nacisnął mi guzik abym już grał, mieliśmy przed sobą stary nr Secret Service z ciosami, wytłumaczyli mi wszystko ale i tak przegrałem. Zakochałem się w tej postaci, potem potajemnie grałem w MK i ćwiczyłem, zawsze już grałem gadem. Potem się zainteresowałem MK i stało się to moim HOBBY. No i Reptile został moją ulubioną postacią - A czemu go tak wielbię? - Zacznijmy od pięknego stroju w MKII, specjal moves, od razu wraz z zamrażaniem suba mi podeszły do serca, zdolności związane w kwasem ta brutalność, jeszcze te FATALITY, nic dodać nic ująć... Dopiero od MK DA zaczęli mnie odpychać, od Reptile, zmienili go w zupełnie inną postać, nagle gad, nagle jakiś pedał, obwinięty czarnym papierem toaletowym... Za to teraz, ten aktualny z 9 części MK mi się znakomicie podoba, klimatyczna postać...

CYRAX - Nie lubiłem tej postaci, ogółem tych blaszek nie lubiłem, zawsze od nich dostawałem po dupie w mk 3 na wieżyce... Dopiero bardzo mnie zaciekawiła ta postać
w MKDA gdzie nie mogłem odnaleźć swojej postaci, Reptile przestałem wtedy grać, po prostu zjebali tą postać... Na początek wybrałem Sonye, przeszedłem nią wieżyczkę gdzie w jej edingu ujrzałem cyraxa, pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy,
"Przecież on był zły, co on robi w Special Forces?" Więc wybrałem Cyraxa, aby się więcej o nim dowiedzieć, poczytałem, następnie przeszedłem nim wieżyczkę, początek przeczytałem następnie po przejściu wieżyczki, przeczytałem jego zakończenie,
z czego na początku dowiedziałem się że odzyskał duszę dzięki sonyi i jax'owi,
nie dość że historia jego mnie wciągnęła, to jeszcze znakomicie i się nim grało, lecz jego specjale mi się za bardzo nie podobały, byłem zdenerwowany że urąbali mu słynną siateczkę... Ale komba wchodziły znakomicie, od mk da zacząłem grać tą postacią, i okazało się, że (jak pisałem) gra mi się nią znakomicie...

SHANG TSUNG - Tak samo jak Reptile, shanga polubiłem, w mkII, bardzo mi się spodobał motyw czarnoksiężnika, który wysysa duszę i ma zdolność zamieniania się w innych...
Jego unikalne speciale też fajn, były, lecz często denerwujące, gdy grałem vs komputer...
W MK 3d zrąbali cały klimat tej postaci, jakiś, HARRY POTTER z pelerynką... Ukradli mu zdolność zamienia, ogółem przestałem grać tą postacią.
Shangiem gram tylko w wersjach 2d, kiedy nie było jeszcze tego Quan Chi,
miał wtedy jeszcze ten klimat, miał to coś, tą magię, która wygasała w mkda...
Mam nadzieje, o ile się ukażę, to aby nie zrąbali go tak w 9 części mk jak go od mk da do mkvsdc... Ogółem jego historia należy do jednych z najlepszych w mk, wszystko się zaczęło od niego praktycznie, zorganizował turniej mk etc...
Wracając, tzn. shanga w mkvsdc w miarę lubię, ine jest tak zjebany jak w poprzednich 3d..

Haha, aż sobie teraz odbale MK2 a następnie MK3, dawno się nie grało... Co do nie ulubieńców to napiszę potem bo mi się teraz nie chce, ale się rozpisałem, pewnie i tak tego nikt nie przeczyta.. Haha

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:39:02 pm »
No to się zdziwisz Cobra:) Przeczytałem cały Twój post:) spodobało mi się o tym Reptilu:D Taka miłośc od pierwszego uderzenia:D hehe:D Ja tak miałem z Kung Lao w MK 2. Mój wujek, który miał w tedy z 13 lat grał ze swoim kolegą w MK 2:D On był Cagem, jego kumpel Baraka. I tak patrze i patrze, aż myśleli że tam wejde do środka:D spytałem się taty czy moge zagrać z wujkiem w tą grę;p tata tak pokiwał głową z lekkim nie smakiem, ale się zgodził:D i tu tak samo jak Ty:) Patrzyłem na te postacie, dokładnie je oglądając:) i nagle się zatrzymałem nad jakimś kowbojem:D i dawaj nim:D szybka instrukcja ciosow:D i wujaszek taki wpierdziel dostał, że to był ostatni raz jak z nim grałem;p potem ojciec tą gre załatwił na kompa:) i ja graliśmy wszyscy razem:D Mama Sonya, tata Jax, ja Kung Lao a brachol młodszy Reptilem:d jak podrósł oczywiście:d a śmieszna rzecz, że na niego mówił "Plujek":D od tego kwasu:D Także moim Ulubieńcem jest Kung Lao:) A nie ulubieńcem to np. Kabal, Stryker. Strasznie mnie wkurzali:D Kabala się bałem i zawsze chętnie na nim trenowałem:D:P A Stykera, bo wyglądał na zbira:D hehe:D

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #230 dnia: Listopada 10, 2010, 08:06:28 pm »
Ulubieniec
-Goro-pierwsze Mk kupiłem własnie bo go zobaczyłem z tyłu pudełka

-Ermac
-Kintaro



Nieulubieńcy
Liu kang
jonhy cage
onaga

Offline areks213

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #231 dnia: Stycznia 28, 2011, 12:48:44 pm »
ulubieńcy:
1.Sub-Zero
2.Baraka
3.Jax

NIeulubieńcy:
1.Liu Kang
2.Dairou
3.Kenshi

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #232 dnia: Marca 12, 2011, 04:19:43 pm »
Ulubieni:

- Scorpion
- Reptile
- Cyrax
- Sektor
- Mileena
- Sareena

Nie ulubieni:

- Mokap
-Hsu Hao
- Fujin, Kai, Jarek, Reiko, Mavado
- Frost
- Rain, Chameleon

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #233 dnia: Marca 14, 2011, 03:29:46 pm »
Ja tam do Frost nic nie mam :)

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #234 dnia: Marca 14, 2011, 08:06:07 pm »
Próbowalem nia grać w MK:A - ale naprawde szło mi to kiepsko..
dla mnie jej wygląd jest ok, ale umiejętnośći ma kiepskie (jak dla mnie)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #235 dnia: Marca 22, 2011, 10:35:03 am »
Próbowalem nia grać w MK:A - ale naprawde szło mi to kiepsko..
dla mnie jej wygląd jest ok, ale umiejętnośći ma kiepskie (jak dla mnie)

Racja gra się ciężko,ale sama postać na pewno lepsza niż Hsu Hao

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #236 dnia: Marca 22, 2011, 01:54:34 pm »
Yyyyyy.... A chcesz w ryja? ;D żartuję oczywiście :) Hsu Hao to przecież jedna z lepszych postaci w MK. Mocne kombosy, niezły design, ciekawe specjale. Należy do moich ulubieńców... (jeśli myślicie że to na poważnie to znaczy, że mam dar przekonywania :))

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #237 dnia: Marca 22, 2011, 02:32:02 pm »
Yyyyyy.... A chcesz w ryja? ;D żartuję oczywiście :) Hsu Hao to przecież jedna z lepszych postaci w MK. Mocne kombosy, niezły design, ciekawe specjale. Należy do moich ulubieńców... (jeśli myślicie że to na poważnie to znaczy, że mam dar przekonywania :))

Dobra już się nie tłumacz, po prostu Ed jak projektował Hsu Hao myślał specjalnie o Tobie :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #238 dnia: Marca 22, 2011, 02:32:31 pm »
Witaj Johnx w fanclubie Tsu Hao ;).

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #239 dnia: Marca 22, 2011, 04:06:37 pm »
Dzięki :)