Autor Wątek: Co z tym forum?  (Przeczytany 7395 razy)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 26, 2007, 08:56:32 pm »
Myśle że lepiej będzie jak Bodzio wystawi stosowny temat, bo bez niego to ani rusz ;).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 26, 2007, 09:20:47 pm »
No racja Bodzio musi najpierw ustalić i najlepiej aby Bodzio też sam wybrał kandydature bo to tak może każdy się zgłosić a powinni być tylko ci którzy są najaktywniejsi na tym forum.
_____________________FURY MK_________________________

Bodzio

  • Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 26, 2007, 10:16:53 pm »
Chcecie wybierac - nie ma sprawy. Zrobcie to jak chcecie (ankieta lub po prostu niech kazdy napisze kogo chce i podliczycie glosy) i kiedy chcecie. Ale jak juz to zrobicie to wtedy jeszcze ja bede musial zaakceptowac ta osobe; mam pewne wymagania o ktorych pisal tutaj nie bede. Jak mi nie przypasuje to bede sie zastanawial nad drugim wygranym.

Wbrew pozorom nie ma Was duzo i zapewne bedziecie wybierac z kilku osob aktywnym na forum. Ah, od razu mowie - zarejestrowani w tym roku niech nawet nie probuja bo sa skazani na przegrana ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 26, 2007, 10:34:58 pm »
To ja w takim razie proponuje dać do kandydatury wszyskich użytkowników którzy są conajmniej zajerestrowani od zeszłego roku i napisali przez ostanie pare dni powyżej 5 postów aby było wiadomo że jest aktywny na tym forum. Najwyżej ten co wygra nie bedzie chciał być to wybierze się tego co zajmie 2 miejesce.
___________________FURY MK_______________________

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 27, 2007, 03:13:26 pm »
Dobra to mam teraz pytanie, zakładamy nowy temat?  i  do jakiego działu go dać żeby wszyscy wiedzieli.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 27, 2007, 04:04:43 pm »
Zajerestrowani użytkownicy będą widzieli gdzie jest, niche będzie w INNE. Czyli tak kandydaci to Smoke, Sicku i Sim jak chce to też może być, ja nie będe brał udziału, założe ten temat o 18 i przez tydzień będzie odbywało się głosowanie :)
___________________FURY MK______________________

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 27, 2007, 09:03:00 pm »
Temat z wyborami został zamknięty. Ja wybrałem tych kandydatów którzy spełniali wymagania bodzia,  w poprzednim poście w tym temacie napisałem wyraźnie że ten kto wygra wybory nie będzie musiał się zgodzić więc dlatego dałem Sima i Sicku, gdyby któryś z nich wygrał to mógłby sie wypowiedzieć czy chce a jak nie to ten kto zajął 2 miejsce.
_________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 28, 2007, 07:43:40 am »
No cóż to moge się walnąć w łeb za nie dokładne czytanie postów. Następnym razem przeczytam 2 razy. No ale żeby nie offtopować. Nie uważasz Bodzio że Mk4 i Mk Gold powinno należeć do działu Mortal Kombat 3d? Bo o ile to prawda że jest to już klasyka, to zdrugiej strony jest to też w 3d i kłóci się jedno z drugim.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 28, 2007, 08:31:30 am »
Mortal Kombat 4 i Mortal Kombat Gold są grą 3D ale nie do konca. Niestety nie jest to pełen 3D. Poniewaz nie porusyamy sie swobodnie po arenie tak jak to ma miejsce od MK5!! Gry są naprawde klasykami MK Gold miało swoją premiere 9.9.99r Wiec troche lat mineło wieć można już nazwac te gry klasykami.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Co z tym forum?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 28, 2007, 02:04:23 pm »
Tak Maniak ma racje MK4 nie jest pełen 3D. Powstał na konsole już nowej generacji ( na tamte czas PSX itp.) ale był bez porównania z innymi późniejszymi grami np. Tomb Raider czy Gran Turismo. A wszyscy wiedzą dobrze że MK4 i Gold to zdecydowane klasyki seri MK.
_________________FURY MK_______________________

Bodzio

  • Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 28, 2007, 03:31:17 pm »
Cytat: "SmoKe"
Nie uważasz Bodzio że Mk4 i Mk Gold powinno należeć do działu Mortal Kombat 3d? Bo o ile to prawda że jest to już klasyka, to zdrugiej strony jest to też w 3d i kłóci się jedno z drugim.


Wyprzedzono mnie w odpowiedzi ;) Wszedzie MK4 i Gold sa uwazane za klasyki i slusznie.