Autor Wątek: Mortal Kombat - PS2 Net-Play  (Przeczytany 18337 razy)

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« dnia: Października 11, 2006, 11:39:54 pm »
Ma ktoś może koncept jak podpiąć PS2 do netu za pomocą (wstyd sie przyznać) neostrady [tfu,tfu] tp no i czy w ogóle jest taka opcja?

Offline signap

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #1 dnia: Października 12, 2006, 09:56:30 am »
jesli masz gruba ps2 to potrzebujesz Network Adapter (ktory pozniej przyda sie do podlaczenia hdd) a jesli slima to gra ma wbudowany "NA"

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2006, 01:27:11 am »
czy mozna grac na pirackim mkd lub mka przez net?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2006, 07:06:11 am »
ja nie mogłem grać, Miałem kopie gry MKD i gra mi nie poszła przez net. Ale orginal jak najbardziej :lol: . (ludzie nie popierajcie piractwa, to przez piractwo nie ma u nas takich bonusów jak kolekcjonerskie wydania. Jezeli jestescie prawdziwymi fanami smoczej serii to wieże w to że nie gracie na PIRATACH  :wink:  )

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2006, 12:41:19 pm »
no wiesz kupie oryginał za 150 zł i co? bede sie mógl patrrzyc na pudełko i czytac instrukcje do znudzenia i co dalej? powiem ci co, w koncu uswiadomie sobie ze wywalilewm kupe pieniedzy w bloto. ceny gier w polsce sa nieproporcjonalne do zarobkow, dlatego tak dobrze rozwija sie u nas rynek piracki

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 06, 2006, 01:29:06 pm »
Co do piratów to sie zabardzo nie rozwija, najlepsze lata piractwa to lata 1990-2003. Teraz juz naszczescie maleje. Sory jak nie mozesz wywalic 150zł na mortala to nie jestes dla mnie fanem gry, tylko zwykłym graczem który lubi sobie załączyc raz na jakiś czas i pograc w wolnym czasie. ja tym żyje i mam inne podejscie do sprawy. Stać cie na konsole na stałe łącze, to nie stac cie na gierke ktora wychodzi raz w roku. Przeciesz codziennie gry nie kupujesz!! Nie popierasz w ten sposob serii MK.Miedzy innymi przez takich fanow nie wychodza mortale na PC. Jak wszyscy tak by mysleli to bys katował do dzis w MK1 bo MK2 juz by swiatla nie ujrzalo!! Ale po co ja to tlumacze jak masz pewnie swoje zdanie i tego nie zmienie. A jezeli zarobki nie odpowiadaja to zawsze można się z Polski wyprowadzic. Anglia zawsze zaprasza brakuje im polaczków do podcierania dupska zapyziałym angolom za 260zł dziennie!! :D Albo na Ukraine tam piractwo Żyje bo maja wkoncu 1$ dziennie. Ja np: nie wywale na film 70zł ktory raz obejrze, ty nie wywalisz na gre, i OK każdy jest inny i ma inne poglady. Ale Mortal to dla mnie coś waznego i dla mnie musi być orginał,  wprawdzie mam jedna gre MK skopiowana jest nią MK Gold. 9ale to ze względu że nie mogę dostać orginału) :wink:

Nie pisze to do ciebie żeby się sprzeczać, tylko uswiadomić realia ludziom.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 06, 2006, 02:32:56 pm »
No ja się mogle pochwalić :) Mam wszystkie MK na PS2 oryginalne. A cena tego MK jest bardzo przyzwoita.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 06, 2006, 05:17:21 pm »
W stosunku do innych gier na ps2 cena jest rzeczywiście trochę mniejsza, ale nie chodzi mi już tylko o Mortala tylko o rynek gier w ogóle. Np. Hitman Blood Money kosztuje, żebym nie skłamał bo nie pamietam dokładnie, jakieś 250 zł na ps2. Sćiagnałem sobie pirata i grałem w niego, przez jakieś 2 tygodnie. Czy 250 zł są warte 2 tygodni przyjemności? Myślę, że nie, a co do "potcierania dupska" to jest to bardzo obraźliwe dla Polaków którzy wyemigrowali w celach zarobkowych. Nie wiem ile masz lat Maniak, ale naprawde wydaje Ci się, że życie tutaj jest takie kolorowe? Ludzie mimo wszystko oprócz szczytu marzeń każdego młodego Polaka (tj. 3 pokojowego mieszkania i używanego samochodu) chcą czegoś więcej od życia, tzn. jakiejś namiastki luksusu który świat Zachodu potrafi dać. Dlatego nie wolno jest NIKOMU obrażać Polonusów za granicą tylko dlatego, że oni chcieli lepszego życia.
I jeszcze jedno: jesteś "prawdziwym fanem mortala? OK ale mam jedno pytanie: kto Ci kupuje te oryginały? Ty czy rodzice? Jeżeli rodzice to nie znasz jeszcze wartości pieniądza i nie wiesz co to jest dla kogos 150 zł

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 06, 2006, 05:55:43 pm »
Wiec zacznijmy tak 29.01.85r moja data urodzenia :P , Pracowałem w Londynie 3 miesiące jako magazynier, mam cały szacunek do Polakow tamtejszych jak i tutejszych:-)Piszac to chciałem dac do zrozumienia ze Angole tak nas traktuja, jak robotow do roboty (tak tam sie mowi robot do roboty)!! weic nie chciałem nikogo obrazic, a przedewszystkim zeby tak zabrzmiało.  Wiem co to znaczy zarabiac pieniadze tam i tutaj. Rodzice to co mi ostratnio kupili to PSX w 1998r Wiec nie jestem zadnym bananowcem, i zeby miec to co mam cieszko nato musialem pracowac. Co do gier innych zgadzam sie z tobą tez tak robiłem. Jestem kolekcjonerem, kupuje jedynie serie MK, GTA, i TEKKENA wiec moge sobie pozwolić na orginaly, zwlaszcza ze gram na przemian wnie. Wiec troche sie zle obydwoje zrozumieliśmy. Wiec luzik, Pozdrawiam.

PS: I mam nadzieje że w MK Armageddon pograsz trosze dłużej niż dwa tygodnie :wink:

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 06, 2006, 07:03:35 pm »
Napewno pogra dluzej a do tego jaka cena: 139zl. albo 129zl.To no to juz warto se pograc nawet dluzej niz 2 tygodnie!

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 06, 2006, 08:39:42 pm »
Nie róbmy offtopu ;>


Co do tematu. Tak jak zostało już napisane, do grubej czarnulki potrzebny będzie NA, natomiast slim ma takowy wbudowany. Co do gry na kopiach w necie - potrzebujesz łatki. (czyli dysk do ps2, aby ją wgrać ;) )

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 06, 2006, 10:46:49 pm »
Róbmy oftopa. Ja orginalną kupuję tylko muzykę i tylko w wyjątkowych okolicznościach. Jeżeli chodzi o gry to tylko poniżej 20 zł. , więc raczej nie na ps2 i niena nowe mortale. Czy jestem fanem tej gry? oczywiście. Natomiast mam głęboko w dupie jej twórców. Nie mam zamiaru płacić za jedną gierkę starczającą na dwa miechy tyle samo co za dysk do komputera , a by można było dostać pirackie dyski to pewnie byłbym pierwszy w kolejce. Wkurwia mnie gadenie że to kradzież. Nie zapłaciłbym za gre 150 zeta , więc jakkolwiek nie kupiłbym orginału , a skoro nie kupiłbym orginału twórcy na tym nie tracą. A skoro na tym nie tracą to ich nie okradłem. Zresztą dałem już im zarobić kupując mortala 4 gdy był dodany do cd action.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 06, 2006, 11:28:28 pm »
BRAWO franqey!! popieram w 100 %

Santiago jakiej "łatki" potrzebuję? podłączałem kiedys slima do netu i wiem ze jest potrzebny do tego Network Acces Disk (NAD) który mam i mam wszystko skonfigurowane . ale co masz konkretnie na myśli?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 06, 2006, 11:29:31 pm »
Nie potrzebujesz do Mortala tej plytki: Network Acces Disk!

JA mam neta pzrez Chello i nic nie konfigurowalem podpiolem neta i tylko mala rejestracja na serwerze mkonline.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 06, 2006, 11:35:58 pm »
nie piszmy bzdur. zadałem konkretne pytanie we wczesniejszym poscie. jak ktos nie ma nic ciekawego do powiedzenia to niech nie odpowiada