Autor Wątek: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?  (Przeczytany 17784 razy)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« dnia: Lutego 19, 2010, 01:31:43 pm »
Warner Bros., czyli nowy właściciel Midway, został pozwany przez Threshold Entertainment, które podpisało z Midway umowę na trzeci film w 2006 roku. Threshold twierdzi, że Warner odsunął ich od produkcji nowego filmu i zamierza, niezgodnie z umową, wyprodukować go sam.

Miejmy nadzieję, że firmy się jakoś dogadają. Jeśli tak się nie stanie, to sprawa sądowa może się przecież toczyć latami i odwlekać kolejną filmową odsłonę serii.

żródło: www.polygamia.pl

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 19, 2010, 05:51:25 pm »
No jasne jebac Threshold Entertainment. Ile mamy czekac na film 100 lat ? i tak znajac to spieprza a Warner Bros jest w filmach znakomity i wiem ze oni tego nie spiepsza bo zrobia wszystko zeby film MK byl dojebisty. Bo maja leb i wiedza ze Mortal Kombat to zajebista marka !!!! I kasiore jaka mozna dzieki temu zbierac to nie porozumienie. Tylko trza zainwestowac napoczatku. A Threshold Entertainment niech daruje juz sobie bo to jest zenujace tylko wqrwiaja fanow jakimis beznadziejnymi niedotrzymywanymi plotkami.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 19, 2010, 06:02:38 pm »
No jasne jebac Threshold Entertainment. Ile mamy czekac na film 100 lat ? i tak znajac to spieprza a Warner Bros jest w filmach znakomity i wiem ze oni tego nie spiepsza bo zrobia wszystko zeby film MK byl dojebisty. Bo maja leb i wiedza ze Mortal Kombat to zajebista marka !!!! I kasiore jaka mozna dzieki temu zbierac to nie porozumienie. Tylko trza zainwestowac napoczatku. A Threshold Entertainment niech daruje juz sobie bo to jest zenujace tylko wqrwiaja fanow jakimis beznadziejnymi niedotrzymywanymi plotkami.

Uważaj na język młody człowieku. Tutaj przeklina się tylko w odpowiednich sytuacjach. Kładę wniosek o przyznanie Ci drugiego ostrzeżenia.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 19, 2010, 06:12:46 pm »
5 przekleństw w jednym poście?! Mati pobiłeś mój rekord, i myślę że ostrzeżenie będzie ale to inna sprawa już. . .
Co sądzę o tej całej sprawie?
Threshold Entertainment podpisał umowę z MIDWAY do nagrania 3 części ekranizacji kultowej bijatyki jaką jest Mortal kombat, i co z tego? nie zadziałał przez 4 lata, NIC W TYM KIERUNKU NIE ZROBIŁ!
A teraz mu się nagle przypomniało/odwidziało?
Sądzę iż, przez ten sąd, nie ujrzymy przez kolejne lata, 3 części filmu MK :/
Chciałbym aby się dogadali bo najbardziej na tym cierpimy MY!
Co dalej? Pożyjemy zobaczymy. . .

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 19, 2010, 07:13:02 pm »
No niech Midway nakreca film z Threshold Entertainment ale na Midway warunkach  ;D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 19, 2010, 07:43:52 pm »
MATKO! ! ! MIDWAY oficjalnie nie ma!!! poszło w piz. . . więc nie może być "na warunkach MIDWAY", lepiej by było jak byś napisał: na warunkach Ed'a i jego ekipy. NA PRZYKŁAD !
A i tak ten pomysł mógłbym śmiało stwierdzić, "najgłupszym pomysłem na forum, z lutego, 2010 roku" ;D

Moon

  • Gość
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 19, 2010, 09:02:01 pm »
Mnie ta akcja śmierdzi wyciąganiem kasy od WB. Pewnie skończy się ugodą, bo tamta firma jak nie potrafiła zrobić filmu ani się za to zabrać, to będzie chciała sobie kasę wydaną na licencję zrekomnpensować. ALL

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 19, 2010, 09:20:38 pm »
Wałki!

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 20, 2010, 11:11:48 pm »
No oczywiscie ze chodzi mi o WB pomylilo mi sie ;d Niech nakreca ale na warunkach WB .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 21, 2010, 10:41:32 am »
Zgadzam się z Moonem. Przez X lat nie zrobili nic a teraz nagle się obudzili i to dopiero po tym jak firma z nimi związana umową upadła....
Threshold Entertainment maja taki problem że kontrakt mieli z Midway a od kiedy Mk Team poszedł do WB sytuacja się skomplikowała.... Skończy sie pewnie tak jak z LOTR Jacksona która pierwotnie maiła być produkcją Miramaxu. W końcu Władca wyszedł z New Line Cinemy ale Miramax i tak swoje zarobił..... Teraz też tak będzie ptanie tylko jak długo będą sie sądzić.....

Moon

  • Gość
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 21, 2010, 01:01:15 pm »
Mnie ciekawi inna rzecz. Jeśli WB będzie twardo się sądzić i zdobędzie tą licencję tak, że będą mogli film wydać bez problemu tzn, że są pewni sukcesu - a to by mogło znaczyć, że i gry są pewni (bo nie udawajmy, film+gra w jednym czasie to nic nowego).
Nie wiem jak wam, ale mnie się wydaje, że również ta sprawa może nieco dać obraz jakości ewentualnej gry.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 24, 2010, 05:36:42 pm »
O co biega. Tamci mieli czas bardzo dlugi narkrecenia kolejnej czesci. Aktorzy sie starzeja a zeby ich zastapic naprawde ciezko. Czas poruszyc Mortal Kombat, czas aby znowu zaswiecil na tle swiatowym. Czas aby uprzytomnial i sie obudzil. Zbyt dlugo juz spal. Bo kto pamieta jeszcze Mortal Kombat. Fani i niektorzy ludzie jeszcze. Czas na Sukces :>  8)

A jest to prawie 100% pewne. Moim zdaniem 99.99% ze WB oto juz zadba  8)
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2010, 10:43:59 pm wysłana przez robaczek »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 25, 2010, 05:31:44 pm »
Ktokolwiek nie sfilmuje film Mortal Kombat i tak będzie to kapa. No chyba że filmy Dead or Alive czy Dragon Ball lub Tekken są perełkami kinematograficznymi. Jednak nie wydaje mi się.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2010, 06:04:36 pm wysłana przez robaczek »

Moon

  • Gość
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 25, 2010, 09:22:11 pm »
Tekken jeszcze nie wyszedł i mimo że kino ambitne to nie będzie, ma szanse być conajmniej poprawny w mojej opinii. Przynajmniej tak sądzę po klimacie trailerka.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Czy sąd rozstrzygnie, kto ponownie sfilmuje Mortal Kombat?
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 26, 2010, 06:15:53 pm »
Ktokolwiek nie sfilmuje film Mortal Kombat i tak będzie to kapa.
Nie jeśli ja bym zekranizował MK  :)