Autor Wątek: Xbox360 czy PS3???  (Przeczytany 88454 razy)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 21, 2007, 05:50:46 pm »
blokada na filmy to inna sprawa, pytam o gry. ja np nie widziałem na żadnej okładce żeby pisało PAL, czy NTSC

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 21, 2007, 06:49:17 pm »
Do tej pory nie miałem własnego zdania na ten temat choć byłem bardziej nastawiony na X-Box'a 360 choćby dlatego, że mam pierwszego Box'a :P ale głównie dlatego, że nie robiło mi to różnicy czy ten czy tamten ale od kiedy się dowiedziałem, że na PS3 ma być remake Final Fantasy VII to od tamtej pory jestem za PS3 ;) (trochę poczekam zanim na niego zarobię ale jestem cierpliwy :P)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 21, 2007, 07:54:12 pm »
dobra, ale jak z tym zabezpieczeniem? ktoś tu chyba ma ps3 nie? prosze niech się wypowie

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 23, 2007, 09:19:51 am »
PS 3

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 23, 2007, 09:43:26 am »
Cytat: "papa_snejk"
dobra, ale jak z tym zabezpieczeniem? ktoś tu chyba ma ps3 nie? prosze niech się wypowie

z tego co wiem nie ma blokady regionalnej

na dzien dzisiejszy zdecydowanie xbox360 gdyby byl mniej awaryjny

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 23, 2007, 04:26:19 pm »
Cytat: "Ana"


na dzien dzisiejszy zdecydowanie xbox360 gdyby byl mniej awaryjny


po co? moge miec ze stanów ps3 w cenie ix-pudła heheheh

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 23, 2007, 04:34:21 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "Ana"


na dzien dzisiejszy zdecydowanie xbox360 gdyby byl mniej awaryjny


po co? moge miec ze stanów ps3 w cenie ix-pudła heheheh

to mi zalatw doa4 na ps3 i Lost Odyssey to wtedy pogadamy hehehe

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 23, 2007, 06:08:36 pm »
sama se zalatw :P wystarczy miec karte kredytowa i juz mozesz kupowac za granica przez neta. w stanach ps3 kosztuje 600$

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 23, 2007, 06:12:25 pm »
Cytat: "papa_snejk"
sama se zalatw :P wystarczy miec karte kredytowa i juz mozesz kupowac za granica przez neta. w stanach ps3 kosztuje 600$

te dwa tytuly wychodsza tylko na x360........
obeznanie w temacie rlz no nie?

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 23, 2007, 06:17:12 pm »
to po co mam ci je załatwiać z zagranicy i to w wersji NTSC? żaróweczka ci się przygasiła? trochę mniej  arogancji a więcej pokory dziecko

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 23, 2007, 06:23:01 pm »
Cytat: "papa_snejk"
to po co mam ci je załatwiać z zagranicy i to w wersji NTSC? żaróweczka ci się przygasiła? trochę mniej  arogancji a więcej pokory dziecko

dziecko to se mów do doniczki jak nie czujesz ironi

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 23, 2007, 06:24:23 pm »
na tyle cię stać? zachowujesz się jak dziecko wiem jak mam się odzywać, po za tym nie odpowiedziałaś na pytanie

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 23, 2007, 06:31:06 pm »
Cytat: "papa_snejk"
na tyle cię stać? zachowujesz się jak dziecko wiem jak mam się odzywać, po za tym nie odpowiedziałaś na pytanie

No dobra Skarbuś
Odpisałam, że wole Xbox360, a Ty bodajze cytujac moja odp. napisałes cos o PS3. Ja jako, że mam PS3 daleko i głęboko w du... to uzywajac czegos tak pieknego, a jednoczesnie tak trudnego do wylapania jak IRONIA napisałam, zebys mi załatwil na PS3 Dead or Alive 4 i Lost Odyssey. Te dwa tytuły, co wie kazdy kto sie wysilił i zna tak skomplikowane strony jak www.google.pl czy www.gamespot.com ze o www.ign.com nie wspomne, to sa tytuly ekskluzywne na konsolkę Microsoftu i póki co są zerowe szanse aby wyszły na Soniaka. Więc moje drogie Słoneczko, Ptaszku świergocący i w ogole Chmureczko z bezchmurnego nieba nie wytykaj mi swoich błędów i niezrozumienia bo obnizasz nie mój a swój poziom.

Btw w psychologii to się jakoś "przeniesienie" nazywa. Polecam poczytac :)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 23, 2007, 06:34:41 pm »
ssij suko, rozpieprzasz atmosfere na forum! nie bylo cie i bylo dobrze. a tak w ogóle to skąd mam znać wszystkie tytuły na x-boxa? jeszcze nie żyję wyłącznie grami komputerowymi bo na zewnątrz istnieje inny świat

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 23, 2007, 06:44:10 pm »
Cytat: "papa_snejk"
ssij suko, rozpieprzasz atmosfere na forum! nie bylo cie i bylo dobrze

kulturka pierwsza klasa, ciekawe co na to moderatorzy

Wrcając jednak do tematu który brzmi PS3 czy Xbox360. Uwazam ze po prostu X ma w tej chwili lepsza pozycję startową, sporo ciekawych tytułów poczynajac od wymienionego przeze mnie DOA4, przez GOW, Tenchu czy Forza. Jest w tej chwili w czym wybierac. Poza tym Bill dobrze podplaca, bo Soniak stracił już jakis czas temu Virtua Fightera 5, a mało tego Bill na tyle doplacił, że w wersji na 360 bedzie tryb online. Podejrzewam, ze online w VF5 bedzie tez za jakis czas jako patche do sciagniecia na PS3, ale jednak na dzien dzisiejszy jest jak jest. Namco miało przecieki ze T6 wyjdzie na X360, co jednak chyba nie jest potwierdone, ale taki SC4 juz jest jako multiplatforma.
Ciekawsze gry, mniejsza cena i poki co ciekawsze zapowiedzi. Ale znajac mnie to nadejdzie dzien ze i ps3 i x360 znajda sie pod moim tv.

Edit:
Wystarczy clicknac na google jak Ci ktos o czyms pisze i tam sie dowiesz. Tez nie zyje tylko grami i co? Chcesz sie licytowac jak dzieci w przedszkolu?