Autor Wątek: Postacie: Scarlet  (Przeczytany 12351 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Postacie: Scarlet
« dnia: Maja 04, 2011, 12:04:45 am »
SCARLET

Alternatywny strój:


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 06:49:32 pm wysłana przez ReVille »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 04, 2011, 01:33:38 am »
Za idiotyzm totalny uważam to co developerzy robią w tej części ZWŁASZCZA z tą postacią. Podczas gdy ninjasy dostają zbroję i inny dobry ekwipunek, tak kobiety coraz mniej, aż do momendu gdy mamy Scarlet z niemalże gołą dupą. Wytnijcie to niecenzuralne słowo jak się nie podoba, ale taki jest fakt - Scarlet jawnie biega z gołą dupą. Widać chyba sobie inspiracje podebrali z serii Dead or Alive, bo już wielkie cyce nie wystarczą... Mam wciąż nadzieję, że fajnie się nią pogra, jednak ten wygląd to porażka. Im dalej tym gorzej, nie ma co. Jeśli reszta plotek o DLC okaże się prawdą, to zgodnie z normą Tanya pewnie będzie biegać w stroju Ewy.

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 04, 2011, 10:18:48 am »
To nawet nie chodzi o to że zrobili ją pod napalonych gówniarzy z gimnazjum, ale jej największą wadą jest brak cech charakterystycznych - ot roznegliżowana fuzja Mileeny z Kirą. Wygląda po prostu "anonimowo" równie dobrze mogłaby pochodzić z PRINCE OF PERSIA. Wiem że to konsekwencja tego, że chcieli w myśl oldskulowych zasad powołać do życia postać powstałą w plotkach fanów, ale tym razem wyszła bieda. Jak chcieli dać jakąś nową asasinkę to mogliby wrzucić kogoś a'la Midori ze starego beat'em upa PUNISHER.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2011, 03:50:20 pm »
A wedlug mnie przesadzacie oboje... co z tego że widac jej tyłek? wszystkim laskom w tej częsci (może oprócz Sonii) go widac :P Ja się ciesze że zrobili kolejny krok w strone fanów. I dobrze, że jest anonimowa- Kitana i Mileena też mogły by byc bohaterkami prince of persia... Mało tego z samych screenów wole ją od Kiry czy Frost. Wiadomo że pare rzeczy ale bez przesady  ;)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 04, 2011, 04:47:05 pm »
Dla mnie totalnie zbędna postać, ja nie uznaję po prostu postaci które ukazały się po MK4.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 04, 2011, 09:52:59 pm »
Jako postać jest fajna jak najbardziej. I nie ma tu dyskusji nowa czy nie, bo głupotą istną było by wieczne odgrzewanie sosu "bo fanom się to podoba". Jestem fanem w jakimś stopniu i mi się nie podoba so?
To nawet nie chodzi o to że zrobili ją pod napalonych gówniarzy z gimnazjum, ale jej największą wadą jest brak cech charakterystycznych - ot roznegliżowana fuzja Mileeny z Kirą. Wygląda po prostu "anonimowo" równie dobrze mogłaby pochodzić z PRINCE OF PERSIA. Wiem że to konsekwencja tego, że chcieli w myśl oldskulowych zasad powołać do życia postać powstałą w plotkach fanów, ale tym razem wyszła bieda. Jak chcieli dać jakąś nową asasinkę to mogliby wrzucić kogoś a'la Midori ze starego beat'em upa PUNISHER.
Brawo za komentarz na podstawie beta wersji bety od bety umieszczonej na nośniku z grą. To ja zacznę recenzować gry na podstawie wersji demo.

A wedlug mnie przesadzacie oboje... co z tego że widac jej tyłek? wszystkim laskom w tej częsci (może oprócz Sonii) go widac :P Ja się ciesze że zrobili kolejny krok w strone fanów. I dobrze, że jest anonimowa- Kitana i Mileena też mogły by byc bohaterkami prince of persia... Mało tego z samych screenów wole ją od Kiry czy Frost. Wiadomo że pare rzeczy ale bez przesady  ;)
Nie wydaje mi się to przesadą, bo faktycznie w tej części to przeginają z żeńską częścią składu MK. Trzeci strój Mileeny jest tego najlepszym dowodem. Niby fajnie tak się samcom patrzy na roznegliżowane panienki, ale jak już spojrzymy na to czysto logicznie to się odechciewa. Scorpion w pancerzu ws Mileena w paskach czy też Scarlet w nieco powiększonym bikini - WTF??

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 05, 2011, 08:33:03 pm »
To nawet nie chodzi o to że zrobili ją pod napalonych gówniarzy z gimnazjum, ale jej największą wadą jest brak cech charakterystycznych - ot roznegliżowana fuzja Mileeny z Kirą. Wygląda po prostu "anonimowo" równie dobrze mogłaby pochodzić z PRINCE OF PERSIA. Wiem że to konsekwencja tego, że chcieli w myśl oldskulowych zasad powołać do życia postać powstałą w plotkach fanów, ale tym razem wyszła bieda. Jak chcieli dać jakąś nową asasinkę to mogliby wrzucić kogoś a'la Midori ze starego beat'em upa PUNISHER.

A czego Ty się spodziewasz po nowej postaci? Naprawdę myślałem, że ludzie nauczyli się mając do czynienia z MK5 i MK6, że nowe postacie w tej serii to już przeważnie kupy.

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 08, 2011, 09:50:01 pm »
http://images.wikia.com/mk/images/2/25/SkarletMK9VS.jpg - Bardzo duże i wyraźne zdjęcie skarlet. Według mnie jest niezła  ^-^

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 13, 2011, 08:39:46 am »
Niestety jeszcze nie miałem okazji zagrać w MK9,ale póki co nowa postać wydaje mi się zbędna,każdy na pewno zauważył choć jedną taką.Nie  mówię to oczywiście o klasycznych postaciach.

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 24, 2011, 08:17:04 pm »

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 25, 2011, 03:53:33 pm »
Noo..Ending skarlet już dość dawno wyszedł (jakiś miesiąc temu) :)
Ja osobiscie czekam na jej drugiego fatala :D

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 30, 2011, 07:10:03 pm »
http://www.ign.com/videos/2011/05/30/mortal-kombat-skarlet-dlc-trailer

Eeee, myślałem że dadzą vigentte, chociaż muszę przyznać że zaczynam się przekonywać do tej panienki.

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 31, 2011, 12:03:35 am »
WOOO! poprostu wyrąbiste! dzięki wielkie za link :)

Offline tajpan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 08, 2011, 12:17:45 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=t1fUphJYJ6U [nofollow] fatality scarlet

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Scarlet
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 08, 2011, 12:27:59 pm »
Drugi fatal jest poprostu odrażający :D