Autor Wątek: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat  (Przeczytany 11838 razy)

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 27, 2012, 09:25:42 am »
Fabularnie MK rządzi. Można narzekać na przeniesienie w trzeci wymiar i skopany system walki, ale jak dla mnie każde MK było strasznie grywalne. Chyba do kupy zjadły mi mortale kilkaset godzin :) Tryb Konquest w Deception był super, ale przekręty z odblokowywaniem kontentu (odpowiedni dzień tygodnia, pora dnia itp. itd.) to była masakra. Stage fatality, wielopoziomowe plansze też były super. Mam nadzieję, że doczekamy się jakiejś HD kolekcji.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 06, 2012, 11:39:13 am »
Tester wideo recenzji nad którą aktualnie pracuje, recenzja MK9 rozpocznie retrospekcje tematyki smoczej serii, po wszystkie części gry oraz filmów. Każda cześć zostanie omówiona od mediów po historie turnieju i każdej postaci, nie omijając przy tym pobocznych gier. Pierwszy film zapowiedziany jest na kwiecień 2012' będzie trwał ok 30min
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PJ_dTH8qkXA&feature=player_embedded[/youtube]

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 06, 2012, 11:49:15 am »
Nic tylko czekać :D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 06, 2012, 01:09:16 pm »
Yo, ja nie chcę tutaj truć, ale autentycznie i mówię Ci to jako kolega, Twój głos nie pasuje kompletnie. Powinieneś wynająć lub poprosić kogoś o użyczenie głosu do tej wideorecenzji. Dziesiątki osób tak robi, również nie obdarzonych dobrymi głosami radiowymi. Ale to ogromnie rzutuje na jakość i profesjonalność produkcji. Papa Snejk miał dokładnie ten sam problem recenzując UMK3 na Mega Drive'a.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 06, 2012, 09:16:04 pm »
Trudno, się mówi głosu nie zmienię, a nikogo nie będę prosił, Będzie to produkcja w 100% ode mnie.  Ale podzielam twoje zdanie mój głos się nie nadaje do video recenzji.  Trudno najwyżej na jakości racka straci, ale za to będzie ode mnie.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 07, 2012, 01:33:32 am »
Trudno, się mówi głosu nie zmienię, a nikogo nie będę prosił, Będzie to produkcja w 100% ode mnie.  Ale podzielam twoje zdanie mój głos się nie nadaje do video recenzji.  Trudno najwyżej na jakości racka straci, ale za to będzie ode mnie.

no i bardzo dobrze, jak coś robić to na stówę! głos tak jak w poradniku Adepta, na początku wydaje się dziwny ale później przestajesz się skupiać na głosie i skupiasz się tylko na treści. Więc powodzonka :)
 Jedyne moje zastrzeżenie co do Twojego materiału to to że poziom głośności twojego głosu mógł by być ciut wyższy lub muzyka w tle trochę cichsza, poza tym ok. I masz w pełni racje że nie zamierzasz wynajmować jakiegoś lektora, każdy ma swój unikatowy głos i powinien go wykorzystywać w miarę możliwości, wiadomo z czasem twój głos będzie nabierał bardziej ''śmielszej'' barwy więc nagrywaj, nagrywaj, nagrywaj. Na  +
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2012, 01:44:20 am wysłana przez ReVille »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 07, 2012, 05:57:16 am »
Tak, ale albo chce odnieść sukces i pokazać swoją pracę ludziom, albo robi to dla garstki, która nie wyłączy po 10 sekundach słuchania tego monologu. Chodzi o przejrzystość mowy i przyswajalność. Niestety, ale Maniak tych cech nie posiada i ciężko zrozumieć co mówi. Mój poradnik był tylko dla garstki osób robiony, dla tych co na Mistrzostwa Polski w Ultimate Mortal Kombat 3 się wybierają. Robiąc jednak materiał skierowany dla szerszej publiczności musimy już zadbać o formę, by film trafił do jak największej liczby osób. Co z tego, że każdy ma unikatowy głos, skoro jednego łatwiej zrozumieć, a drugiego już gorzej. Jeszcze raz powtarzam, że nie piszę tego by zjebać kogoś itd. Tylko, również chcę by praca ta była jak najlepsza. A niestety wolałbym sto razy, by ktoś ładnie i czysto czytał w filmie, niż obecny głos Maniaka, bo forma mnie odrzuca na poczekaniu :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 07, 2012, 11:46:05 am »
Dobry mikrofon czyni cuda :) wszystko idzie zrobić. Zgadza się że nieraz ciężko Maniaka zrozumieć ale myślę że to kwestia czasu i ustawień sprzętu. Jak mówi "Mnich ujawni się" to pierwszy raz usłyszałem ''Ni Chuja"   ;D
 Ale porównując go z twoim filmem, na pierwszy rzut ucha słychać że robiłeś to na lepszym sprzęcie i dobrze ustawiłeś głośność twojego głosu do głośności muzyki w tle. Sam głos można modyfikować przez różne programy więc chwila zabawy i ma głos Krystyny Czubówny :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 08, 2012, 03:23:17 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TAaej-Pym0U&feature=g-all-u&context=G2a54663FAAAAAAAAAAA[/youtube]

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 08, 2012, 09:40:13 pm »
Jak odblokować Cyber Reptile'a bo nawet nie wiedziałem o tym smaczku XD

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 08, 2012, 10:03:38 pm »
Cyber Reptile jest tylko w wierzy wyzwań niemożna go odblokować

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 08, 2012, 10:37:18 pm »
A szkoda bo ładnie wygląda w tym odcieniu zieleni nieprawdaż.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 10, 2012, 07:26:11 pm »
Znowu autor strasznie dużo pominął. W częściach 1-5 omawiał praktycznie wszystko, a tutaj nawet MK9 okroił. Pominął Rage w MKvsDC, opis Dark Kahna (oprócz tego, że powstał ze scalenia Shao Kahna i Darkseida, nic o nim nie powiedziano), pominięto Kryptę i Nekropolis (a można by było dopowiedzieć trochę o tym) czy o większości walk specjalnych. Muśnięto tylko temat odrodzenia walki z Reptilem, ale nie ma nic o walkach specjalnych z Jade, Smokiem czy Noob Saibotem. A w sumie to właśnie nowożytne Mortale najbardziej mnie ciekawią, bo o szczegółach dot. Mortali 1-3 wiele już wcześniej wiedziałem z artykułów na różnych forach (np. Joemonster) czy z innych kanałów YT o MK. Mam nadzieję, że jak później zacznie robić następne "W pigułce", to nie popisze się takim słomianym zapałem zachowa wysoką jakość do samego końca.

Offline patrykh3nie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • gg 5452805
    • Zobacz profil
  • PSN ID: heniek57
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 10, 2012, 07:55:04 pm »
Ludziom nie dogodzisz...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polska opowiedź na Historię Mortal Kombat
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 10, 2012, 08:16:15 pm »
Tu nie chodzi o dogodzenie, tu są ortodoksyjni fani ;) w końcu to forum o Mortal Kombat, tutaj sami najwięksi maniacy siedzą. Nie dziw się więc, że oczekują wszystkiego co najlepsze i wypunktują nawet najdrobniejsze błędy :)