Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 5489 razy)

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« dnia: Maja 27, 2007, 12:52:16 pm »
Proszę niech mi ktoś doradzi czy warto kupić MK Armagedon? Bo mam zamiar sobie kupić i nie wiem czy warto.
Pozdro :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2007, 03:16:55 pm »
Oczywiscie ze warto dla kazdego fana MK jest to pozycja obowiazkowa  :wink:  Mnostwo postaci i kilka ciekawych dodatkow.Nie jest gra juz droga wiec warto kupic.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2007, 03:24:51 pm »
Już ktoś sie kiedyś o to pytał, ale to nic powiem ci, że każdego mortala warto kupić :wink:

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 27, 2007, 03:58:07 pm »
A tam można zwykłe walki na arenie toczyć? Mnie nie interesuje czy drogi czy nie bo ja i tak orginałów nie kupuje :P i Deception też sobie kupię. Deception to chyba warto kupić? Obie na PS 2 kupuję.

Pozdro :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 27, 2007, 04:26:00 pm »
O_- Jak nie kupujesz oryginalow to miej wszystkie Mortale co masz do stracenia a frajdy z grania masz wiele  :wink:

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 27, 2007, 04:28:41 pm »
Nie rozumiem cie

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 27, 2007, 04:41:57 pm »
Czego nie rozumiesz  :shock:  :shock:  :shock:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 27, 2007, 10:41:50 pm »
Kupienie Armageddonu jest koniecznoscia, mozesz nie kupowac Deception albo Deadly Alliance, ale w armageddonie jest podsumowanie wszystkich mortali w ilosci postaci. Mamy tam wszystkich i co jeszcze fajnego mozemy sami stworzyc swojego wojownika:) Gra  :D obowiazkowa

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 27, 2007, 10:44:15 pm »
Śmieszy mnie jak ktoś pisze: Czy warto kupić MK ale nie kupuje oryginałów tylko piraty.
Dla mnie piractwo nie nazywa się kupowaniem.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 28, 2007, 02:24:45 pm »
Wybacz ale nie każdego stac kupywać co chwile oryginalne gry bo troche kosztują, a jak jestes bogaty to sobie kupuj oryginalne gry.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 28, 2007, 02:51:54 pm »
To warto kupić MK Deception czy nie? Fajna gra?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 28, 2007, 02:54:26 pm »
Jeśli nie kupujesz orginałów to pytanie czy warto kupić mortala jest nie na miejscu, ponieważ nic nie stracisz jak ściągniesz sobie z neta, albo kupisz gdzieś za 30 zł. Zrozumiałe by było jak byś maił wybierać czy warto kupić za 100 zł orginalnego czy lepiej kasy nie tracić.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 28, 2007, 03:15:40 pm »
Dajcie spokój ja oryginałów nie kupuje. Pirat to jest to samo tylko ze nie masz do tego pudełka i płytke nie masz pomalowanom.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 28, 2007, 04:40:40 pm »
Cytuj
Dajcie spokój ja oryginałów nie kupuje. Pirat to jest to samo tylko ze nie masz do tego pudełka i płytke nie masz pomalowanom


ile ty masz lat dzieciaku ?! Skoro masz takie podejscie to wspolczuje. Gdybym mogl to kazda moja gra byla by oryginalem. Dlaczego? Bo prawdziwi fani kupuja oryginalne gry aby nie okradac tworcow ktorzy daja im tyle radosci i szanuja to ile trudu w to wlozyli. Kupowanie oryginalnych gier moze pozwolic tworca na wydanie kontynuacjii gdyz widza ze ludzie z chcecia kupuja ich produkty.

A ty zakladasz temat ktory jest absolutnie bez sensu bo probujemy ci pomoc w zdecydowaniu ile pustych plyt masz kupic aby przegrac sobie gry.  :?

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 28, 2007, 05:28:11 pm »
Snake najlepiej żebyś się zamknął i nie pisał w tym temacie. To skoro taki honorowy jesteś to jak wyjdzie nowe MK to kup 10 razy oryginał i wtedy napewną wydadzą nową część i zarobią na tym, a to jakie ja kupuje gry to jest moja sprawa!! A dzieciak to ty jesteś, daje sobie obie ręce uciąć ze jest na tym forum wielu graczy którzy pirackie gry kupują i MK tez pirackie. Nie pisz więcej w tym temacie i wcale nie pisze o rade ile pustych płyt mam kupić!!  :x