Autor Wątek: Jak grac w mk?  (Przeczytany 14537 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« dnia: Października 18, 2007, 03:28:43 pm »
Postanowilem zalozyc oficjalny temat o technikach ,metodach gry w mk (zeby nie robic offtopu w temacie sztuka unikow ;d).Ja napisze kilka skazowek i metod do mk2 (bo uwazam ,ze jestem calkiem niezly w ta czesc;d).A zapomnialem dodac ,ze beda to porady do wersji 3.2(jest to jedna z nieco trudniejszych czesci) na mame(w innych czesciach sa inne poziomy trudnosci ,wiec moze to nie dzialac tak samo).

Jak walczyc z kintaro?:Pewnie wiekszac z was juz sobie pomyslala ,ze opiesze znana jak swiat technike kitany ale nie , ja mam swoj wlasny uniwesalny sposob na tego grubasa.Otoz ta technika jest bardzo prosta a zarazem bardzo skuteczna ,wystarczy na samym poczatku skoczyc i kopnac kintaro a nastepnie zrobic krok do tylu(czasami dwa) i znowu skoczyc kopnac kinatro i tak w kulko.On bedzie stale nam usilowal zrobic chaka ale nigdy nas nie trafi.Jedna uwaga trzeba uwazac ,zeby nie pszezarzowac bo gdy kinator bedze w rogu bedzie sie blokowal , w tym momencie nalezy sie spokojnie wycofac i zaczac zabwe od poczatku.

Jak walczyc z Shao khanem?:Shao khan jest bardzo prosty mozemy go pokanac kazydm wojownikem bez wiekszych problemow (tak samo jak kintaro).Sposob jest bardzo prosty na samym poczatku walki nalez trzymac blok ,poniewaz shao najprawdopodobniej bedzie szybko atakowal np:z barku .Gdy dostaniem ten cios Khan szybo zacznie na nas nacierac ,a my stoimy w miejscu czekajac na niego(khan raczej nas nie bedzie atakowal dopuki do nas nie dojdzie ale wyjatki sie zdarzaja).Gdy wrog znajdzie sie gdzies w odlegloscie pdocinki ,bedzie chcial nas zaatakowac ,wiec my w tym momencie go ubiegam i wykonujemy LK.Khan odlatuje na nie wielka odleglosc i znowu na nas czaczyna nacierac jak ten glupi my na niego czekam i znowy gu ubiegamy wykonyja LK i tak w kolko.

Ogulne wskazowki:
Gdy walczymy z jakim kolwiek przeciwnikiem na pocztku najlepiej wkonac skok do przodu i kopnac przeciwnika.Nastepnie gdy tylko upadniemy na podloge nalezy zrobic podcinke ,poniewaz nasz wrog nie bedzie mogl sie oblokowac bo jego animacjia w stawania jeszcze sie nie skonczy.Nastepnie mozemy wykonac jakis skuteczny cios przed ktorym na pewno wrog sie nie oblokuje np:odrazu po podcince zrobic slizgawke pod nogi ,lub norzyczki baraka:jezeli nie grasz subem i barak ,mozesz wykonac LK (ale trzeba sie liczyc z tym ,ze wypadku LK przeciwnik moze nas ,natychmiastowo zkontratakowac).W ten sposub jestesmy 3 ciosy do przodu co tak naprawde daje nam juz ogromna przewage.Nastepnie warto sie wycofac a gdy przeciwnik nas do goni wykonac kop z pol obrotu(prawie zawsze wychodzi,ale duze znaczenie ma jak  dokladnie to zrobisz trzeba troche praktyki ,zeby wyczuc ten odpowiedni moment) ,zeby uspokic walke lub powtorzyc sekfencjie ciosow(ale przeciwnik moze sie oblokowac)Warto jeszcze wspomniec ,ze speciali strzelajacych w ogule najlepiej nie uzywac(czasami sa takie momenty w ktorych jednak warto strzelic ale to zaraz omuwie),poniewaz przeciwnik je zawsze uniknie.Czasami mozna strzelic gdy przez cala walke nie uzywalismy tego specjalu wtedy komputer sie zagapi i dostanie(nie zawsze dziala).Istotna rzecza jest jeszcze jak sie zahcowujemu pod koniec walki (gdy do pokonania przeciwnika brakuje oddac jeden cios) ,wystarcz sie uspokic nie robic glupich rychow i wykonac LK(gdy bedzie to przeciewnik z wyszej polki to na podetnie).Zapomnialem wspomniec o podcince ,ktora pomimo pozorow tak jak LK odgrywa bardzo wazna role podczas walki(no co najprostsze rozwiazania sa najlepsze ;d) , zwlaszcza PvsP.Jak wiec wykorzystywac ten cios i kiedy lepiej tego nie robic?Podczas walki  warto ja stosowac podczas cofania sie gdy wrog sie do nas zbliza lub na nas skacze(w tym momenice takze sie swietnie spisuje trzeba tylko stac w odpowiednie odleglosci).Wiec wykonujemy podcinek i co dalej mamy dwa wyjscia.Mozemy dalej podcinak przeciwnika uderzymy go tak 3-4 razy(dziala to tylko na pierwszych przeciwnkow w wierz ci trudniejsi juz sie na to nie nabierza a zwalcza kobiety.Ale za to swietnie to dziala na czlowieka ile razy moj brat sie na to nabral ;d)A drugie wyjsie jest takie mozemy wroga podciac a nastepnie go przskoczyc ,podczas zmiany pozyzji w powietzru kopiemy wroga w tyl glowy(nie zawsze dziala)a nastepnie podcinamy go ponownie ,dalej sami decydujemy jak postapimy(ta technika takze dziala raczej na slabszy przeciwnikow jak sama podcinak ale warto znac ta sekfencjie ciosow).Na konec jeszcze uwag ogulnch przyda wam sie wiedza ,ze tacy przeciwnic jak Sub czy Scorp odrazu na samym poczatku gry strzelaj wiec lepiej uwazac.

Technika gry Baraka:.No wiec tak na wstepie chce powiedziec ze Barak to najlepsza postac w mk2 i najlatwie przejesc cala gre wlanie nim(przynajmniej moim zdaniem).Zaczynamy walke tak jak opiswalem wczesniej skok kopniak ,podcinka i norzyce ,nastepnie sie wycofujemi lub powtarzamy sekfencjie.Gdy sie wycofamy mam do wyboru dwie mozliwosci gdy przecwnik sie zblizy zrobic norzyczki lub zastosowac genialna technike (ktora tylko dziala gdy gramy baraka).Otoz gdy walczymy z przeciwnikem strzelajacym i gdy sie do nas zblizy nalezy skoczyc do gory(wtedy on nas bedzie chcial ustrzelic ale nietrafi)i go uderzyc z piesc w spanialym stylu baraki na szczupaka.I tak robimy do upadlego skaczemy i uderzamy przeciwnika z piesci.Gdy komputer zrozumie ,ze nic nam tak nie zrobi bedzie nas chcial uderzyc a dalje w koncu sie oblokuje.W tym mozmencie gdy tylko opadniem na ziemi robimy szybko norzyce ,przeciwnik odlatuje i zabawa zaczyna sie od poczatku od nas zalezy co teraz zrobimy.(technika ze skokiem nie dziala na kilku przeciwnkow takich jak sub-zero poniewaz jego strzal jest dosc dlugi i go nie unikiemy stale skaczac)

technika gry Sub-zero.No oczywiscie zaczynamy standardowa cofamy sie lub skaczemy i wykonujemuy znana juz nam sekfe ciowsow nico zbogacona(ktora zabierze przeciwnikowi 50% zycia !!!!, jezeli tak zaczniemy wlake to zywciestwo mamy prawie w kieszeni).Kombinacjia idze nastepujaco:skok,kop,podcinka,natychmiastowo puszczamy slizgawke pod nogi ,dajemy kopa z pol obrotu,i dobijamy go slizgiem(wrog czasami moze sie oblokowac przed slizgiem).Po tak duzje przewadze mozemy juz walczyc z oponetem jak chcemy.

Kombosy:Tak w mk2 sa kombosy ,ktore najczescie wynikaj z belndow gry walsnie jednym z takich kombosow jest sekfencja ciosow o ktorej wspominalem powyzej.Niestey sa one bardzo krotkie na ogul ograniczaja sie do 2 ciosow ,i pewnie wiekszoc graczy je zna ale jednak o nich wspomne tak dla samej ciekawostki ;D;
Jax-Skaczemy dajemy kopa ,a nastepnie szybko lamiemy przeciwnikowi kregoslup i jestesm dwa hity do przodu ;d.
Liu-Kang-Skok,kop i szybki fier-ball
Scorpion-skok,kop teleport-punch ,a natepnie przyciagamy wroga harpunem i robimy chaka(nie jestem pewnien na sto procent czy ten kombos dziala w wersji 3.2)
Kitana-skok,kop i wachlarz
Baraka-Tu chcial bym narpier napisac ,ze 2 zdania o jego kombosie ,poniewaz jest to prawdziwy kombos ,ktorzy zaprogramowali autorzy gry(ja cie kurde ;d )nie jest to zaden blad gry .Wykonuje sie go  nastepujaco potchodzimy dajemy kopa z kolana low-kikiem a potem wyciskam Hk

Mam nadzieje ,ze w jakis sposub moglem wam pomoc .Nie ktore z tych technik sa trudne do wykonania i potzeba do nich duzo praktki.Wiecej porad do mk2 nie bawem  :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2007, 03:48:40 pm »
Wow  :shock:  ładnie sie rozpisałeś. Ja bym napisał pare wskazówek do Armageddon ale już to zrobiłem w temacie o unikach, ale dobrze żeś zrobił poruszając ten wątek  :wink: Niedługo sie bardziej wysile i głębiej rozpisze na temat techniki jaką ja preferuje w MK: Deception i MK: Armageddon  8)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2007, 04:06:29 pm »
Dzieki hero ;d ale tak naprawde to nie tak dzuo bo wiele rzecz podczas pisania tego tekstu mi umknelo nie bawem zedytuje post i bedziejescze wiecej ;d

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 18, 2007, 04:23:30 pm »
No to ja się pochwalę techniką z MK4.
Jak chcemy pokonać Goro to najlepiej zrobić to Scorpionem.
Doskakujemy do niego z wysoką nogą następnie puki nie upadnie robimy unik z udeżeniem (d, b, hp) i jak ktoś jest szybki to proponuje go jeszcze przyciągnąć, a gdy się to uda to kombo Hp, Hp, B+hk i jak Goro upadnie to szybko powtarzamy czynność, a jak Goro by wyskoczył do góry to szybciej zamiast HK lepiej walnąć go z wysokiej pięści, bo szybciej. Jak Goro na nas wskoczy to żadko kiedy można go przyciągnąć, ale zdaża się, że uniknie (co jest głupie) i puści kulkę lub znów na nas skoczy, albo tupnie. Jak skoczy to jest źle, więc najlepiej zrobić unik i powrócić do metody.
Jak coś jeszcze mi się przypomni to dam znać.
Trzeba pograć, bo dawno nie grałem i niestety się zapomniało.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 18, 2007, 04:50:57 pm »
To ja sie podziele zwami jak najprosciej pokonac Goro w MK4!
Wiec.... Na poczatku wybieramy sobie jekiegos tam woja i jak uz dojdziemy do Goro to padamy wybieramy Raydena i torpeda GO!!!!
(=> => LK ) i tak w kołko. To był moj sposob jak pierwszy raz gralem w mk4 zeby filmiki odblokowac :D

Dantos, że Ci się chciało tyle pisać ;P

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 18, 2007, 05:00:03 pm »
hahah Rell jak ja gralem pierwszy raz w mk4 to ta sama moetode stosowalem ;d.

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 18, 2007, 05:10:26 pm »
Ja w mk 4 Goro szłem inaczej ;] Podskakiwałem do niego i w podskoku
udeżałem go high puch'em, a po high punch'u strzelałem mu high kick zanim spadłem na ziemię (tak.. po high punchu można w powietrzu wykonać jeszcze atak nogą), potem przeskok za Goro i znowu to samo ;] Ewetualnie jakiegoś kombosa po londowaniu ;]

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 18, 2007, 05:36:17 pm »
najlepsza zasada to nauczyc sie silnych kombosow :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 18, 2007, 06:50:06 pm »
Cytat: "Rell"
To ja sie podziele zwami jak najprosciej pokonac Goro w MK4!
Wiec.... Na poczatku wybieramy sobie jekiegos tam woja i jak uz dojdziemy do Goro to padamy wybieramy Raydena i torpeda GO!!!!
(=> => LK ) i tak w kołko. To był moj sposob jak pierwszy raz gralem w mk4 zeby filmiki odblokowac :D

Dantos, że Ci się chciało tyle pisać ;P

No jak na początku to na słabym poziomie, bo na hardzie to goro zrobiłby z ciebie trampolinkę, a raczej z Raydena. :lol:

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 18, 2007, 08:02:27 pm »
Mkmaniak co ty chcesz! :D musialem jakos filmiki odblokowac :P

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 18, 2007, 10:25:27 pm »
Cytat: "Rell"
Mkmaniak co ty chcesz! :D musialem jakos filmiki odblokowac :P

Nie no jasne. Przecież byś się z motyką na słońce nie wybierał, a raczej na Goro.
Ja szczerze też tak robiłem, ale innymi zawodnikami.
A tak naprawdę to najwięcej czasu na początku spędziłem, żeby nauczyć się fatali wszystkich i wszystkie chociaż raz zrobić. Mimo, że granie dosyć dobrze mi idzie, ale MK4 się znudził, bo wszystko odkryłem, więc jakbym się zajął walką może byłoby jeszcze lepiej, ale ja nie nażekam na swój styl gry.

Offline Grabarz24

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 02, 2007, 12:08:09 am »
Czołgiem! Jestem tu nowy, gram w "jedynkę" MK od 1994r. i chciałbym się Wam podzielić moimi technikami, jak przejść MK1 na poziomie Very Hard którąkolwiek postacią:
1. Dla wszystkich przeciwników: (oprócz Goro): Jak do Ciebie podchodzi wal z półobrotu: (tył + HK). Musisz wyczuć odpowiedni moment - jak za wcześniej, to nie trafisz; jak za póżno, to albo zacznie Cię okładać piąchami, albo Cię przerzuci. Dla każdej postaci, którą grasz ten moment jest inny. Przeczwicz, a się zorientujesz. Od czasu do czasu używaj też podcięcia (tył + LK)
2. Walka z Cage'em : Najłatwiejsza postać w grze do załatwienia:
- na początku rundy od razu kucaj, bo zacznie nap... pociskiem albo Shadow Kickiem albo zacznie podchodzić (wtedy wiesz co robić - patrz punkt 1). Gdy zrobi Shadow Kick, to od razu podbródkowym). I tak do końca rundy. Pod jego pociskami kucaj.
3. Walka z Kano: Też łatwizna:
- na początku rundy jak rzuca nożem to kucaj. Jak robi "kołowrotek" to blokuj i walnij pociskiem, zanim zdąrzy wylądować. I tak do końca.  Jak podchodzi - pkt.1
4. Liu Kang: ten kmieciu jest moim zdaniem najtrudniejszym przeciwnikiem w grze, bo jest kurew... szybki, ale spoko - da się zrobić.:
- na hama napierdziela pociskami, wtedy nie kucaj, tylko blokuj. Jak robi Flying Kick, to zablokuj i NATYCHMIAST walnij pociskiem (albo chociaż samo HK), po czym odskocz i próbuj dalej. Parę prób i załapiesz. Jak podchodzi - pkt.1
5. Rayden: Łatwy:
- jak strzela piorunem, to kucaj. jak robi tzw. "Torpedę" to zablokuj i natychmiast wyskocz do niego z wyciągniętą nogą. Jeśli zrobisz to szybko, on na 99% nie zablokuje. Wtedy odskocz i walnij pociskiem. Jak podchodzi - pkt.1.
6. Scorpion: średnio trudny - potrzebny refleks:
- nigdy nie używa teleportu, więc spoko. Jak rzuca sznurem, to kucnij i szybko wywal pocisk. Jak podchodzi - wiadomo.
7. Sonya: Trudna - potrafi zaskoczyć:
- na Sonię nie ma prostej taktyki. Trza w nią nawalać, ile wlezie, byle z daleka, w przeciwnym razie zrobi Ci Leg Grab, który zabiera bardzo dużo energii. Ale jest jeden haczyk, a mianowicie: Sonya, jak żadna postać w grze bardzo łatwo wpada na kopy z wyskoku. Walnij ją z wyskoku, a jak ją wywalisz to potem nie przestawaj, tylko wal ile wlezie!
Chyba nie muszę pisać, co robić, gdy do Ciebie podchodzi.
8. Sub - Zero: Trudny, potrafi jak Sonya zaskoczyć:
- jak puszcza mrożonki, to przeskakuj nad nimi z kopem. Jak zablokuje, to od razu podcinaj. Odskocz i znowu. Nie podcinaj byle kiedy, bo Ci zrobi wślizg. Podchodzi? To z półobrotu.
9. Reptile: Żeby z nim grać musisz spełnić kilka warunków:
a) musisz wygrać 3 pierwsze walki z komputerem bez kontynuacji:
b) z 4 z kolei przeciwnikiem musisz wygrać 2 rundy z rzędu poprzez "double flawless", nie wciskając bloku w żadnej rundzie, robiąc fatality, nie zrzucając przeciwnika z mostu i tylko wtedy, jeśli w tle latają jakieś obiekty w stylu św. mikołaj, czarownica, sterowiec, ufo itd.
c) Tylko na poziomach Medium, Hard i Very Hard
- Reptile jest cholernie trudny, bo jest bardzo szybki, ma umiejętności zarówno Scorpiona, jak i Sub - Zero. Kieruj się powyższymi wskazówkami, dotyczących tych postaci, a może Ci się uda. Za pokonanie Reptile jest 10.000.000 pts.
10. Goro: Wbrew pozorom, nie jest taki trudny:
- technika wygląda następująco: Na początku rundy natychmiast odskocz do tyłu i natychmiast wyskocz do przodu z kopem. Jeśli zablokuje (raczej na pewno, ale nie należy się tym przejmować), to powtarzaj do skutku. Jeśli uda się go powalić to natychmiast pierd... pociskiem. Czynność powtarzać do końca. NIGDY NIE WALCZ PRZECIW NIEMU STATYCZNIE! CIĄGLE BĄDZ W POWIETRZU! I Odradzam technikę podaną w punkcie 1.  
11. Shang Tsung: Jego poziom trudności trudno określić - zależy w kogo się zamieni:
- jeśli się w kogoś zamieni, to patrz wyżej.
- jeśli jest sobą, potrafi tylko walić serią pocisków, wtedy w żadnym wypadku nie należy tych pocisków blokować, tylko kucać (blokowane i tak zabierają mnóstwo energii).
To wszystko. Piszcie jak coś.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 02, 2007, 09:43:13 am »
Fajnie ,ze w koncu ktos sie wyslil i cos wiecej napisal :)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 02, 2007, 12:19:39 pm »
Najłatwiejsza i najskuteczniejsza taktyka w MK1 dla wszystkich postaci to skok, kop, odskok i tak w kółko. Jeśli przeciwnik zablokuje to odskok lub przeskok i kop. Jeśli grasz Raidenem to od czasu do czasu torpeda (w powietrzu). Jeśli grasz Scorpionem to możesz się pobawić linką ale tylko wtedy gdy przeciwnik jest blisko bo inaczej kucnie lub zablokuje.

Taktyka Scorpionem w MK2. Na pierwszych dwóch przeciwników można robić jak w MK1 (wyżej podane) a pierwszego przeciwnika cały czas można D+HP :D Od trzeciego przeciwnika to robimy, że na początku odskakujemy i jeżeli przeciwnik stoi w miejscu (rzadko się zdarza na tym etapie) to wracamy skokiem, kop i kiedy odskakujemy przeciwnik powinien skoczyć za nami (z opóźnieniem) a kiedy my jesteśmy już na ziemi to szybko puszczamy hak i D+HP i powtórzyć sekwencję. Jeśli przeciwnik na początku rundy nie stoi w miejscu a idzie za nami to należy dwa razy odskoczyć (by wyrobić właściwą odległość) i potem skok, kop, odskok (przeciwnik skacze za nami), hak i piąstka (D+HP). Może się zdarzyć, że przeciwnik zablokuje nasz skok z kopem to wtedy albo szybko odskakujemy albo jeśli jesteśmy wystarczająco blisko przeciwnika to wtedy LP by go przerzucić lub LK i odskok albo jeszcze gdy przeciwnik zablokuje nasz skok to czasem puszcza pocisk więc to wtedy kucamy i HP :D (trzeba być dość blisko no i mieć wyczucie).
Czasem zdarzyć się może, że zanim dolecimy i kopniemy przeciwnika to on nas po prostu kopnie i co wtedy? Trzeba wtedy iść do tyłu i jeśli przeciwnik idzie za nami to należy poczekać aż będzie dość blisko by kopnąć go z półobrotu (B+HK) i od razu skok, kop, odskok, hak i piąstka. W przypadku gdy my idziemy do tyłu a przeciwnik stoi to najpewniej zaraz puści pocisk lub się teleportuje. Jeśli puści pocisk lub dalej stoi to teleport, hak i piąstka a potem skok, kop, odskok, hak i piąstka a w przypadku teleportu ze strony przeciwnika to na wyczuja D+HP lub hak i piąstka albo po prostu z półobrotu (B+HK) lub odskok, doskok, kop i sami już wiecie co dalej :P
Czasem się też zdarza, że przeciwnik w ogóle nas czymś zaskoczy to wtedy trzeba improwizować :P
Taktyka ta słabo działa na Kintaro, raz się uda a raz nie.

Scorpion w MK4. Tutaj prosta sprawa choć ryzykowna. Biegniemy na przeciwnika, robimy kombo:
-HP, HP, HK, B+HK lub D+HK
-HP, HP, hak (B, B, LP), HP, HP, HK, B+HK lub D+HK
-HP, HP, HK, D+HK, hak (tu ciekawostka bo raz się da a raz nie da), HP, -HP, HK, B+HK lub D+HK
-HP, HP, HK, miecz (F, F, HK) i rzucić nim (F, F, HK)

To kilka z wielu kombinacji bo można tak w nieskończoność. Można jeszcze taki kombos:
-Teleport (D, B, LP), hak, HP, HP, HK, B+HK lub D+HK
-HP, HP, ogień (D, F, LP), hak, HP, HP, HK, miecz i rzut

Można też zacząć kombo gdy doskakujemy do przeciwnika. Wtedy (jeszcze w powietrzu) uderzamy przeciwnika HP i wtedy zasuwamy HP, HP i co tam będziecie chcieli :P

UWAGA: kombinacje kombosów należy wykonać szybko bez żadnych opóźnień bo nie wyjdą.

Taktyka na Goro w MK4 dla każdego. Jest kilka sposobów:
1. Cały czas skakać na niego i kopać go LK. Można też HK ale lepiej LK.
2. Kombos z doskoku (jak wcześniej podałem) a jeśli gramy Scorpionem to w czasie kombosu hak i kombo z półobrotem.
3. Tu już z ryzykiem. Biec na niego i kombo.

I tak aż do końca walki ;)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Jak grac w mk?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 02, 2007, 03:14:23 pm »
Taka złota myśl. Jak Goro na nas skacze, to szybko biegniemy pod niego i nas przeskoczy, albo jak skacze to go ściągamy, hp, hk.
ps. Nigdy przy skakaniu Gora nie wyskakiwać do góry, bo będzie kiepsko.