Autor Wątek: MK10 - koncepcje  (Przeczytany 30742 razy)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 30, 2012, 01:45:40 am »
Mogą dać na bossa Zebrona   ;D  ;D  ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 30, 2012, 02:21:56 am »
Wow, musiałem aż w google zobaczyć kto to jest Zebron


Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 02, 2012, 04:33:25 pm »
Pamiętam jak w DA odblokwałem arta w krypcie z Zebronem taką fajną niespodzianke mi tym zrobili. Do dzisiaj mnie rozwala ta postać :D

Offline ziomasPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZiomasPL
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 04, 2012, 08:01:33 pm »
Może dodaliby Belokka, który miał dojść w MK Gold?

PS Witam, jestem nowy na forum

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 04, 2012, 09:19:05 pm »
Witam ;)

Może dodaliby Belokka, który miał dojść w MK Gold?
Nie no daj spokój. Dodawanie nowych postaci już było od MK4 do MKA i widać jak to się skończyło. Ale z drugiej strony granie ciągle Scorpionem i Subem... Trudna sprawa, a jako że nie lubię filozofować to wolę poczekać i zobaczyć co Panowie z NS wymyślą.

Offline ziomasPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZiomasPL
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 04, 2012, 09:49:02 pm »
Cytuj
Nie no daj spokój. Dodawanie nowych postaci już było od MK4 do MKA i widać jak to się skończyło. Ale z drugiej strony granie ciągle Scorpionem i Subem... Trudna sprawa, a jako że nie lubię filozofować to wolę poczekać i zobaczyć co Panowie z NS wymyślą.

Ale jako boss.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 04, 2012, 11:32:33 pm »
Ostatnimi czasy bossowie też byli beznadziejni. Blaze, Onaga, Moloch jako sub boss. Mieli beznadziejne ciosy, którymi można było tylko spamować.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 05, 2012, 06:09:08 pm »
Cytuj
Nie no daj spokój. Dodawanie nowych postaci już było od MK4 do MKA i widać jak to się skończyło. Ale z drugiej strony granie ciągle Scorpionem i Subem... Trudna sprawa, a jako że nie lubię filozofować to wolę poczekać i zobaczyć co Panowie z NS wymyślą.

Ale jako boss.
Nawet jako boss. W MK4 zadebiutował Shinnok i jako boss był kompletną porażką. Już nawet Moloch, Onaga i Blaze byli lepsi od niego, chociaż byli nowymi postaciami :P Belokk był postacią stworzoną przez deweloperski team Eurocom, na szczęście Midway uznało, że ten nie pasuje do serii. Ogólnie jestem sceptycznie, żeby nie powiedzieć wrogo nastawiony do nowych postaci, chociaż jak zobaczyłem Skarlet w akcji to trzeba przyznać, że najgorzej to nie wyszło. Zobaczymy jaki będzie nowy mortal, nie ma się co bawić w proroków :)

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 14, 2012, 09:45:39 pm »
Chciałbym, żeby boss dorównywał Shao Kahnowi. Mocny i szybki! A jak go widzę, to chcę te "WOW"
 Najbardziej ciekawi mnie jakie będą postacie. Wolałbym aby troszkę więcej z mk9 zostało. No i żeby te nowe były "nowe", a nie czymś powielanym lub o podobnym ciosach.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #54 dnia: Września 01, 2012, 11:54:52 pm »
Aby został Ermac ;D.

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #55 dnia: Października 05, 2012, 01:43:59 pm »
Nie wiadomo czegoś więcej na temat Mk10 w najbliższym czasie? Mk9 nadal wymiata i można grać w niego prawie nonstop , ale ciekawi mnie postęp fabuły itp  >:D . Co to będzie jeśli wyjdzie na nową generację....

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #56 dnia: Października 05, 2012, 04:15:15 pm »
Na razie NR robią grę w klimatach DC. Na pewno lepsza niż MKvDCU bo robiona na tym samym silniki i systemie co MK9.

Offline Szmyrgol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • GamerTag: GooierMichu14
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 02, 2012, 08:45:45 pm »
Liczę na to, że historia w 10 będzie nawiązywała do dalszej serii MK, czyli od 4 do 7. Wiadomo, że fabułę trzeba będzie przeinaczyć, no ale przecież tak było już w przypadku ostatniej części. Sporo wątków i postaci nie do końca się udała, ale liczę na to, że w nowej części odpowiednio to poprawią.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 24, 2013, 02:44:04 pm »
zastanawaim się jak mogłaby ta fabuła się pociągnąć, wiadomo że nie żyją :Liu Kang, Kung Lao, Shang Tsung, Shao Kahn, jeśli kogoś pominąłem to przepraszam
-według mnie Shinnok(zamiast Shang Tsunga) i Quan Chi utworzą ten Deadlly Alliance i zabiją Raidena
-z mortal kombat 9 pozostaną Johnny Cage, Sonya Blade, Skorpion, Reptaile oraz Baraka bo tych dwóch to się liczy w stadach i oczywiście Raiden
-z nowych postaci pojawią się: Reiko(on chyba odegra ważną rolę, jest w końu jakimś generałem Shao Kahna, możliwe że to jego następca), Rain (będzie chyba powiedziane coś o Edeni), Tanya(będzie na psyłki chyba Quana Chi) a oprócz niej Sareena, kia i ta trzecia, nie pamiętam jak się zwała, może dadzą Molocha i Drahmina (jako ochroniarzy Quana Chi), może Jarek (będzie jakoś wciśnięty, tak by Sonia mogła kogoś ganiać), myślę że powinien pojawić się Kai (i on będzie tym bohaterem za Liu Kanga), Fujin( tak w zastępstwie za Raidena), Frost( może po to by pokonać Skorpiona) no i na dodatek Bo Rai Cho( mógłby się pojawić)
- jeżeli zahaczą fabuła o mk deception, to myślę że na koniec story by móc w kolejnej części mortala tą część przybliżyć, za dużo postaci musiałoby się pojawić: Dariuss, Dairou, Kobra, Hotaru, Kenshi, a jeszcze są do tego Hsu Hao, Li Mei, Mavado, Havik no i następny mistrz- Shujinko
- a i bym zapomniał- Chameleon bądź Khameloen, może by tak za Reptaile

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 24, 2013, 03:20:41 pm »
Sugerując się końcem MK 9 fabuła najprawdopodobniej skupi się na Shinnoku oraz jego planach co do Earthrealm i Outworld  ;)
Ale nigdy nic nie wiadomo