Autor Wątek: O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???  (Przeczytany 3221 razy)

Offline simian raticus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • kurnajakto
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« dnia: Maja 17, 2006, 02:41:44 pm »
Tak mi się przypomniało i męczy mnie to pytanie hehe
Z ciekawości pytam bo to jedyne forum gdzie uzyskam odpowiedź na nurtujące mnie i powracające co jakiś czas pytanie...  :oops:

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2006, 01:29:55 am »
czasem pojawiał się losowo przed walką i dawał wskazówki jak go odnaleźć :) jeśli o takie "spadanie" Reptile chodzi :P

Offline simian raticus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • kurnajakto
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2006, 10:48:29 am »
hehe to to wiem (fatality is the key i coś tam jeszcze było) tylko co to dawało konkretnie? Ktoś musi to wiedzieć  :shock:

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 18, 2006, 01:38:59 pm »
no dawało podpowiedzi co zrobić żeby z nim zagrać.. np. Fatality is the key = kluczem jest fatality i wykonanie go po walce jest jednym z warunkow do spełnienia :)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2006, 12:54:31 am »
zeby zagrac z reptilem trzeba było wygrać na "the pit" (tylko przeciwko CPU) mieć double flawless i zrobić fatala (nie zrzucać!!!), ale żeby cały ten bajer wyszedł to musi sie pojawiać jakiś cień na księżycu (np sanie świętego mikołaja) w trakcie trwania rundy, bo jak go nie ma to można sobie darować. cały ten trik udał mi się tylko na emualtorze segi genesis (mega drive), bo na mame'ie resetują sie ustawienia bo wyłączeniu emulatora (pewnie dlatego, że pojawianie się cieni jest uwarunkowane ilością "wrzuconych żetonów", lub czegoś w tym stylu)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 05, 2006, 07:48:47 am »
Żeby z nim walczyć trzeba dotrzeć do areny  The Pit, musisz pokonać swego przeciwnika nie używając bloku i na samych LP, HP, musisz wygrać 2 razy Flawesem, i jak pokaże się napis Finish Him trzeba zrobić fatala, nie róbcie przypadkiem zwykłego Pita bo się nie uda! Trik uda się tylko, gry na niebie zobaczysz czarownice, albo ufo, lub  Świętego Mikołaja.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
O co chodziło z tym spadającym Reptilem w MK 1???
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 05, 2006, 06:15:06 pm »
po co 2 razy to samo? juz napisałem wczesniej co trzeba zrobic, zapomniałem o bloku ale mozna uzywac dowolnych ciosów