Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107007 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 07, 2009, 08:54:48 pm »
Nie  :P

A co do tego co piszesz to wcale nie bez sensu... To nie jest tak, że sobie wymyśli nagle, że to będzie potomek Kung Lao. Historia ta jest głęboko wpisana w Mortal Kombat, także wcale nie bez sensu, po prostu nie znasz dobrze fabuły Mortal Kombat. Kung Lao i jego przodkowie którzy tak samo się nazywali to nieodłączny element Mortal Kombat ;p

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 07, 2009, 09:00:54 pm »
Dobra, dobra... Może i tego nie wiedziałem....
I ch*j, Adept ten temat jest założony żeby pisać swą listę postaci jaką chcielibyśmy zobaczyć w MK9! ;)
Adept jeszcze raz jak cie uraziłem to przepraszam i skończmy już naszą dyskusje, ok?

Nie uraziłeś mnie, bez przesady, w końcu nie wyjechałeś mi o polskości, a tylko ten temat jest w stanie mnie urazić :) dlatego nie przepraszaj, bo jest to dla mnie dziwne, że aż przeczytałem dwa razy temat żeby się przekonać gdzie mnie uraziłeś, ale się nie doszukałem :) - Adept
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 09:16:56 pm wysłana przez Adept »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 07, 2009, 09:26:23 pm »
Postaci i wytłumaczenia fabularne:
- Kano ( zawiera pakt z Shivą, ona chce zabić Shao, i pomaga mu uciec. Na końcu postaje złapany)
- Sub-Zero - odkrywa plany budowy cybernetycznych ninja, i nieskutecznie prubuje im zapobiec)
- Sector - jako pierwszy cyber ninja
-Sheeva- gdy Shao wypina się na shokan pomaga uciec Kano. Potem go łapie, by zatuszować swą zdradę i wkupić się w łaski imperatora)
- Noob Saibot - (żeby wytłumaczyć trochę jego przemianę z pierwszego Suba. Mógłby skrycie pomagać Sektorowi i pokrzyżować plany Sub-zera )
- Jax ( odkrywa miejsce pobytu Sonii)
- Shang-Tsung ( ucieka z Kano od imperatora po to by zdradzić Kano, i wkupić się w łaski imperatora pokonując Fujina, i niszcząc dywersję sił dobra)
-Fujin ( dowiaduje się o planach inwazji Shao na ziemię. Nie zdąży jednak powiadomić o tym Raidena, gdyż zostaje pokonany przez Shang-Tsunga)
- Quan-Chi (próbuje bezskutecznie wykorzystać zamieszanie dla przejęcia władzy)
- Reptile
- Scorp
- Baraka
- Goro ( rozwinięcie konfliktu z centaurami)
- Motaro (j.w.)
- Kitana
- ktoś nowy
-ktoś nowy
- ktoś nowy.

Nie dla wszystkich chciało mi się znajdować usprawiedliwienie fabularne.

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 07, 2009, 09:45:30 pm »
Dobra rozpisałem się za bardzo i mnie poniosło więc jak kogoś uraziłem tym postem (szczególnie ciebie Adept) to przepraszam ;)
Nie no jak cie Adept uraziłem to jak pisałem wcześniej przepraszam, bo ja nie chce szukać sobie tutaj konfliktów. :)
Adept jeszcze raz jak cie uraziłem to przepraszam i skończmy już naszą dyskusje, ok?
Na bogów Olimpu! :o Cobra, chłopie... Nie bój się tak Adepta. On tak tylko straszy tymi banami. :) Nawet nie wiesz ile razy na tym forum czytałem:" 'Dranzer masz bana!" i to wszystko od Adepta. A nie... Raz od Dawidkoza. Podsumowując: nie lękaj się, a jak już musisz przepraszać, to wystarczy raz.
PS: Adept, jak Ty to robisz?  :D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 07, 2009, 09:55:17 pm »
'Dranzer nie boje się bez przesady tylko jestem miły..
Może to i głupie ale ja taki jestem XD hehehehe
I 'Dranzer ja od Adepta słyszałem chyba 3 razy na shoutbox’ie że da mi bana i takie...
Nie wiem czemu tak przepraszam (nie tylko adepta bo innych też tak przepraszam) po prostu mam taki charakter.
Ale dobra piszcie tu swą listę postacie.
Tak jak franqey, zajebiście chłopie wymyśliłeś fabułę z tym Kano i Sheevą.... Mi się bardzo podoba twoja lista ;)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 07, 2009, 10:53:19 pm »
ja od Adepta słyszałem chyba 3 razy na shoutbox’ie że da mi bana i takie...

Ja słyszałem jak jednemu gościowi powiedział, ze da bana, a spalił chatę i samochód...  A stare baby na mieście gadały, ze jak Adept loguje się na forum to mleko kwaśnieje wszytkim, którzy...  Fuj, co jest z tym kakao?.


MOJA LISTA ŻYCZEŃ:

- SCORPION       (strój z MK1/2)
- SUB-ZERO       (strój z MK1/2)
- REPTILE          (strój z MK1/2)
- JOHNNY CAGE  (strój z MK1/2)
- KITANA           (strój z MK2/MKvsDC)
- MILEENA         (strój z MK2/MK:Annihilation)
- RAYDEN          (strój z MK1)
- SHANG TSUNG  (wersja z MK1 jako stary dziad) - jako sub-boss
- SHAO KAHN - jako boss (oczywiście!!!)

---------------------------
A poza nimi to mogą być jeszcze:

- SONYA            (strój z MK3)
- BARAKA          (strój z MK2)
- ERMAC           (Strój z MKT/MK:Deception)(nie wiem czy fabularnie ma prawo bytu)
- SMOKE           (Cyborg, a nie robot), (strój z MK2)
- KANO           - lubię tego drania i mam ogromny sentyment do niego z MK1 (strój z MK1)
- KUNG LAO        - (strój z MK2)
- JADE                (wersja z MK2)
- FROST             - (wersja z maską, MK:Deadly Alliance)
- KINTARO/GORO  - wsio rybka
- TANYA             - jakiś nowy, ciekawy wygląd, a najlepiej to pod laski z UMK3 :)

Reszty postaci po prostu nie lubię... no.
Hę? Czy ktoś tu powiedział "Bo Rai Cho" ???


Ewentualnie może jakieś nowe postacie. Może kobieta ninja w czerwonym stroju? Hej! no co??!? :P


Mimo wszystko fakt jest taki, że jakich by postaci ciekawych nie wymyślili to i tak technicznie je spieprzą, jak zwykle od kilku lat. Amen.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 11:18:21 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 08, 2009, 01:06:02 am »
Hajdi Hajdi Hajdi Ho!

Moje postacie do MK9 fabularnie osadzonym między MKII a MK3
ja bym wstawił postacie z obu tych części
SUB-ZERO
SCORPION
REPTILE
LIU KANG
KUNG LAO
JAX
SONYA BLADE
JOHNNY CAGE
BARAKA
NOOB SAIBOT
CYRAX
SMOKE/NINJA SOMKE
SEKTOR
SHANG TSUNG
SINDEL
KITANA
JADE
MILEENA
KANO
STRYKER
KABAL
SHEEVA
KINTARO
BOSSOWIE.... SHAO KAHN I MOTARO

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 08, 2009, 12:53:53 pm »
No to ja podobnie ale z zachaczeniem o postaeic z UMK3 czyli :

Liu Kang
Scorpion
Sub Zero
Baraka
Kung Lao
Sonya
Kitana
Jade
Mileena
Sektor
Cyrax
Smoke (najlepiej obie wersje)
Kabal
Shang Tsung
Reptile
Noob Saibot
Stryker
Raiden
Sindel
Kano
Nightwolf
Ermac
Rain
Tsu Hao  :P
+ jakies 5 calkowicie nowych

i bossowie:
Kintaro
Motaro
Shao kahn
Ninja-Spectre - boss wszystkich bossów  ;)

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 08, 2009, 01:11:32 pm »
MOGĄ WRÓCIĆ
(począwszy od MK1):

Kano, Sub-Zero, Jax, Rayden, Kung Lao, Shang Tsung, Kitana, Mileena, Baraka, Human Smoke, Jade, Noob Saibot, Goro, Shao Kahn, (ewentualnie jeszcze) Sareena;

IDĄ NA URLOP
(począwszy od MK1):

Cage (ten to tego potrzebuje), Sonya (irytująca jeszcze bardziej od Jaxa), Liu Kang (bez komentarza), Scorpion (ten to naprawdę potrzebuje wypoczynku), Reptile (niech też odpocznie, trochę łusek zrzuci, jak zacznie człowieka przypominać, to urlop może przerwać), Kintaro (po co on komu jak jest Goro?), Sindel (stara wiedźma niech się lepiej eliksirami młodości zajmie), Stryker (po co on komu?), Cyrax (musztarda do lodówki), Sekor (ketchup do lodówki), Nightwolf (on jest zajęty, nie ma czasu na MK), Sheeva (ta pani jest zajęta Sindel, nie ma czasu na MK), Kabal (po co on komu jak jest Kano?), Smoke (po co on komu jak jest Human Smoke?), Motaro (po co on komu jak jest Goro?), o reszcie nie warto wspominać;

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 08, 2009, 01:22:41 pm »
Smoke (najlepiej obie wersje)

Ja z pewnością nie chciałbym obu wersji Smoke, dziwne by to było, ja bym chciał jak już jedną wersje (cyborga) lub wogóle żeby go nie było ;)

Tsu Hao  :P

A nie przypadkiem HSU HAO? (Tak, tak to tylko szczegół)  :D

Ninja-Spectre - boss wszystkich bossów  ;)

Ahhh te marzenia ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 08, 2009, 01:26:09 pm »
Robaczku! bez Liu Kanga, Jaxa, Sonyi i Scorpiona to nie będzie Mortal Kombat. Reptile na pewno wróci, wynagrodzą jego brak w MKvsDC.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 08, 2009, 01:39:30 pm »
A i z wypowiedzią Robaczka się nie zgodzę z paru przyczyn:
- Reptile, Scorpion na wypoczynek? wtf?! Człowieku, Mortal Kombat upada (praktycznie już upadł) i trzeba go podnieś na nogi, aby ludzie się zachwycali 9 częścią Mortal Kombat, tak jak się zachwycali MK II...
Mortal Kombat musi wrócić do korzeni, i Scorpion jest główną postać i bez niego nie był by taki dobry Mortal, nie tylko bez niego tak samo jak bez Reptile.

- Liu w odstawkę? Może i już nam sie przejadł wszystkim Liu, ale historia MK opiera się na 3 wybrankach Liu, Cage, Sonya... a ty ich wykluczyłeś! Te postacie m.in Sub-Zero, Scorpion, Liu Kang, Johny Cage, Sonya, Reptile, Raiden, Kano to grunt MK
i bez nich Mortal Kombat nie było by tak świetne (Chodzi mi o stare czasy, ponieważ teraz wyskakuje Ed z jakimś Taven'em itd.)

No to tyle, przepraszam że się wypowiedziałem co o tym sądzę ale nie mogłem się powstrzymać, wiem że pisałem żeby się tu nie wypowiadać tylko pisać listę kombatantów, lecz jak pisałem nie mogłem się powstrzymać...

A i zgodzę się z Robaczkiem w jednej przyczynie, Stryker! Po co on komu? mnie ta postać się wogóle nie podoba... No cóż to jest moje własne zdanie...  ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 08, 2009, 01:42:39 pm »
Cage (ten to tego potrzebuje)
Co to za Mortal Kombat między II a III bez Cage`a? Za mało chyba w dwójkę grałaś.

Sonya (irytująca jeszcze bardziej od Jaxa)
Zgadzam się.

Liu Kang (bez komentarza)
Liu Kang jaki jest to jest, ale powinien się znaleźć w grze bez dwóch zdań.

Scorpion (ten to naprawdę potrzebuje wypoczynku), Reptile (niech też odpocznie, trochę łusek zrzuci, jak zacznie człowieka przypominać, to urlop może przerwać)
No teraz to przesadziłaś. Wiesz jak prawdziwi fani reagowali na brak Scorpiona? Oczywiście, że wiesz, masz Sekrety Serca. Reptile jest tak samo skazany na czasy między MK II a MK III.

Kintaro (po co on komu jak jest Goro?)
Po co Goro jak mamy Kintaro? Już sam Gulash stwierdził, że Kintaro jest większy i bardziej niebezpieczny od Goro, więc po co nam ktoś słabszy z tego samego gatunku?

Sindel (stara wiedźma niech się lepiej eliksirami młodości zajmie)
Nie dość że stara to ma grube uda.

Stryker (po co on komu?)
Lepszy on od nowych postaci 3d.

Cyrax (musztarda do lodówki), Sekor (ketchup do lodówki)
Fabularnie nie pasują, lecz fajnie by było zagrać Sektorem i Cyraxem zanim jeszcze stali się cyborgami. Może Boon zrobi tak, że Cyrax i Sektor byliby ludźmi w Mortal Kombat 9?

Kabal (po co on komu jak jest Kano?)
Kano nie jest tak zajebisty jak Kabal, a poza tym to dwie różne osoby. Ja rozumiem napisać "Po co Jarek jak jest Kano", ale żeby coś takiego? ... Kabal i Kano są tak różni jak Old Smuggler i Jack Daniels

o reszcie nie warto wspominać;

Masz rację, nie wspominaj już, bo wykreśliłaś najważniejszych fighterów którzy mogliby zaistnieć a nawet POWINNI w części pomiędzy II a III, dlatego boję się co będzie dalej  ::)

Moje typy są takie same jak Slave`mego, a końcowym bossem powinien być Ninja-Spectre ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 01:56:11 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 08, 2009, 01:59:57 pm »
świetne, każdy przez każdego ;D

ja sądzę, że wrzucą oni najlepsze postacie z obu części + te, między którymi skupiała się historia.

Scorpion obowiązkowy jak i Sub-Zero, a jak oni to i Reptile musi być. Jak pisałem wcześniej. 95% ludzi wierzyło głęboko, że pojawi się w MKvsDC, a tu zonk :) Jeżeli historia trwa pomiędzy II, a 3 no to Sonya razem z Jaxem. Uwolnił ją prawda? jak i Kano, który uciekł. Dodajmy, że z nowych postaci pomagali im Jade i Nightwolf, dzięki czemu mają dużą szansę na pojawienie się. Dodałbym jeszcze Liu Kanga i Johnnego Cage. Nie zabraknie pewnie i Kung Lao, bo dawno już go nie mieliśmy. Na koniec Baraka wraz z Mileeną i jej siorką Kitaną. Pominąłem jeszcze głównego lidera zbierającego ludzików ziemi  ;D Raidena. Oczywiście z bosów Shang Tsung, mógłby i Shao Kahn się pojawić i zgadzam się z robaczkiem, że jak najbardziej GORO. Po co Kintaro? co z tego, że jest lepszy i silniejszy? Goro może powrócić jeszcze silniejszy prawda? W końcu dobrze sobie radził w MK4. Powinni wpleść się jeszcze Quan Chi i Kenshi w historię, no ale to takie moje małe marzenie.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 08, 2009, 02:11:24 pm »
To może leciutko zmienimy temat? Dodawajcie tutaj nadal swoją listę kombatantów, lecz napiszcie historie jaka byś cię chcieli w MK9.
To taka propozycja, możecie napisać na jak franque, zajebiście chłopak to skleił do kupy ale nie wypisał wszystkie historii związanej np. z Reptile?!  ;D
Ale i tak znakomita historia ;) Liczę na niezłe historie z waszych stron ;)