Autor Wątek: MK Advance gdzie kupic????  (Przeczytany 2758 razy)

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
MK Advance gdzie kupic????
« dnia: Stycznia 30, 2007, 07:42:41 pm »
No własnie szukam i szukam i nigdzie nie moge znalezc a bardzo chciałbym sobie ją kupic! :?  :wink:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK Advance gdzie kupic????
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 30, 2007, 11:33:27 pm »
Mk Advance jest to nic innego jak Ultimate MK3 i bardzo dziwnie sie tam steruje postacia. Jedynie gdzie mozesz to kupić to allegro albo bazary (Stadion 10-lecia, gielda komputerowa) bo w zadnym sklepie jak empik, Tego niestety juz nie dostaniesz!! Przypominam na piracka wersje, ale w grze nie ma obcji zapisu wiec nie ma sie oco martwic.

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
MK Advance gdzie kupic????
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2007, 07:22:09 am »
Cytat: "Maniak"
Mk Advance jest to nic innego jak Ultimate MK3 i bardzo dziwnie sie tam steruje postacia.....


Tak a może powiedział bys mi jak??nie wiem moze kopniak zaczy do przodu??? :lol:  8)  :?  :?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK Advance gdzie kupic????
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2007, 03:56:39 pm »
Cytat: "Marcin"
Cytat: "Maniak"
Mk Advance jest to nic innego jak Ultimate MK3 i bardzo dziwnie sie tam steruje postacia.....


Tak a może powiedział bys mi jak??nie wiem moze kopniak zaczy do przodu??? :lol:  8)  :?  :?

Heh zapewne jakimś guzikiem na GameBoyu :)
______________FURY MK_________________

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
MK Advance gdzie kupic????
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 19, 2007, 02:08:01 am »
Cytuj
No własnie szukam i szukam i nigdzie nie moge znalezc a bardzo chciałbym sobie ją kupic! Confused Wink

To kiepsko szukasz przyjacielu ja widzialem kilka sztuk ma allegro. Mogleś nabyc oryginał za 10zł. Ale nie martw sie ja przegapiłem oryginał MORTAL KOMBAT [tak kochanej jedynki] na amige 2x FDD za 9.99zł  :x

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
MK Advance gdzie kupic????
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 19, 2007, 05:05:36 pm »
temat do zamkniencia gre kupiłem 2 tygodnie temu ale zapomniałem napisac  :lol:  t