Autor Wątek: Nowa odsłona Mortal Kombat Center  (Przeczytany 25155 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 26, 2010, 08:18:42 am »
Ale Adept, on ma racje, jesteśmy nerdami bez gustu.
A jak, przecież to dziwne, że dla nas wcześniejszy wygląd był ładniejszy, bo było lepiej poukładane, estetyczne i miało klimat. NIE MAMY GUSTU! Adept, Slave, pogódźmy się z tym ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 26, 2010, 08:23:53 am »
Ale Adept, on ma racje, jesteśmy nerdami bez gustu.
A jak, przecież to dziwne, że dla nas wcześniejszy wygląd był ładniejszy, bo było lepiej poukładane, estetyczne i miało klimat. NIE MAMY GUSTU! Adept, Slave, pogódźmy się z tym ;D

Muszę jeszcze powiedzieć Lunie i Death Dealerowi o tym. Siedem osób bez gustu w tym jeden artysta pracujący w swoim zawodzie. Czternastolatek ma rację. Co tam my się znamy. Jest zajebiście  ;D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 27, 2010, 08:52:43 pm »
Hm... 7 osob kontra Bodzio, Robaczek, 14 latek, pewnie Davidkoz i Ja :P Wiec conajmniej 4 osobom się to podoba...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 27, 2010, 08:55:17 pm »
Acha, czyli twórcę zaliczamy do osób postronnych? Gratulację toku myślenia. I nie mów za Davidkoza, ok kolego? Mów za siebie. Chyba, że masz autoryzację od niego, a wiem, że nie masz, więc przestań za innych się wypowiadać.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2010, 08:57:50 pm wysłana przez Adept »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 27, 2010, 09:05:01 pm »
Dlatego go w ogólnym podsumowaniu nie policzylem a co do gratulacji to wyobraz sobie ze mi nie sa potrzebne

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 27, 2010, 09:43:56 pm »
Co najmniej 4 osobom... SUPER! Dużo osób tu macie widzę na "TAK".
Więc proszę o komentarz Davidkoza, Franqeya itd. . .
Jestem ciekawy co oni sądzą... Pewnie są na NIE, bo komu by się to podobało... (Dzieciom, Twórcą Tej "Skórki" i Homo)  ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 27, 2010, 09:45:27 pm »
Ja się nie wypowiadam, ponieważ byłem twórcą poprzedniego wyglądu. Jedyny plus, że wszystko chodzi szybciej i sprawniej. Twórcy znają moje zdanie.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 27, 2010, 09:49:56 pm »
Jak pisałem, poprzedni wygląd był lepszy, nie dlatego że lepiej wyglądał, ale było lepiej poukładane. Ogółem stary był jest i będzie lepszy od tego.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 27, 2010, 10:33:40 pm »
Ja tam nie wiem... Ta jest nowa a ja nowosci lubię... Poza tym to jak odkrywanie strony zupelnie na nowo... Bo dużo rzeczy pojawiło sie interesujących...

Alaris

  • Gość
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 02, 2010, 10:35:21 pm »
albo jestem głupi albo co:) ale jestem po plastyku, specjalizacja projektowanie i grafika, pracowałem przy projektach typu Wiedźmin:Edycja Rozszerzona i chciałem wyrazic wielką wdzięczność twórcom nowego layoutu, bo tamten był tragiczny. Kto u cholery wymyślił pokemonowe teksty w stylu DoWnLoAd. Aż sie ciśnie by skomentowac to: ŻaL. BlOg SłIT SzEsNaStEk:) czy to strona o Mortal Kombat. Mogłoby być trochę kolorków, ale to i tak o niebo lepiej wygląda niż tamto.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 02, 2010, 10:47:14 pm »
I to czyni Cię kimś lepszym w opinii? Kamil robił okładki dla Stygii i Iced Earth, również jest po plastyku i również pracuje w zawodzie mimo tego uważa nowy layout za pożogę. Dziękujemy więc za Twoją opinię artysto, który w trzecim poście napisał nam historię swego życia  ;) Fajnie, że Ci się podoba, nam jednak nie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 10:55:41 pm wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 02, 2010, 10:55:13 pm »
Oj tam.... Adept, odpuść....... Jak chcą mieć taki layout to niech mają  :) Co nam do tego? Jak bym jeszcze zaglądał na MKC to by mnie to wkurzało a tak niech sobie jest ...... Na naszej stronce będzie WyCzEsAnY lAyOuT  ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 02, 2010, 10:59:45 pm »
Oj tam.... Adept, odpuść....... Jak chcą mieć taki layout to niech mają  :) Co nam do tego? Jak bym jeszcze zaglądał na MKC to by mnie to wkurzało a tak niech sobie jest ...... Na naszej stronce będzie WyCzEsAnY lAyOuT  ;)

A jesteś po plastyku? Bo jak nie, to Twoja opinia liczy się jako pół głosu niestety  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 11:18:13 pm wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 02, 2010, 11:08:53 pm »
Oj przepraszam bardzo... Ja nie napisałem że nowy layout jest powalający i że podoba mi się bardziej niż para cycków tylko że jak chcą mieć taki to proszę bardzo :) Wiem, że Ty jesteś bardziej z MKC emocjonalnie związany dlatego trudniej Ci przeżyć owe cudo [a także czyni Cię emo ....  ;)]. Dodam jeszcze że mam wybitny smak i talent plastyczny o czym może zaświadczyć nasz kolega Franqey......

PS: Jeszcze raz powiesz że mój głos się 'nie liczy'
      To zdzielę cię we ryja i dobiorę do piczy....

 ;) :-*

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowa odsłona Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 02, 2010, 11:16:47 pm »
Po prostu denerwuje mnie takie imponowanie nie wiadomo czym. Jakbyśmy na forum tutaj nie mieli swoich artystów, którzy równie rezolutni, a akurat z kompletnie innym zdaniem co do layout`u. I co to udowadnia? Że zdanie artystów po plastyku jest ważniejsze? Jeśli tak to ja widzę tu dwóch artystów z odwrotnymi opiniami  ::) czyli takie pierdzielenie, że "och, mam wiedzę i wykształcenie to ja się znam, o tak!", ale przede wszystkim chodzi mi o to co autor tamtego postu ma do blogów słit szesnastek  >:(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 11:46:14 pm wysłana przez Adept »