Autor Wątek: Pytania dla każdego gracza.  (Przeczytany 11305 razy)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2010, 06:58:35 pm »
kurczę nie pamiętam,ale jak tylko mk pojawił się w polskich salonach gier:-)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2010, 07:02:11 pm »
kurczę nie pamiętam,ale jak tylko mk pojawił się w polskich salonach gier:-)

Arcade MKI czy Arcade MKII? Bo czasami gracze mówią o automatach z Mortalem i mają na myśli ten z dwójką który był o wiele bardziej dostępny w PL.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2010, 08:57:06 pm »
MK 1

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 03, 2010, 09:07:42 pm »
Ano, to szacunek. Nigdy nie miałem styczności z automatem Mortal Kombat I. Chociaż przygodę z Tekkenem zaczynałem od automatu z pierwszą częścią. Zacząłem grać gdy królował Mortal Kombat II.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 03, 2010, 09:11:57 pm »
Adept nie miałeś styczności z MK 1 na automatach? przyjeżdżaj na basen "delfin" w Kielcach, powinien jeszcze tam stać bo stał przez rok, jak wyjeżdżałem to jeszcze był, przeważnie chodziłem tam na basen tylko dla MK I ;D hahaha

Moon

  • Gość
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 05, 2010, 09:58:37 am »
Adept dobrze prawi, MKII było O NIEBO bardziej dostępne niż MK1, a to za sprawą wyrobionej marki zapewne. Pewnie było tak, że MK1 jako nowość nie koniecznie musiał przyciągać wzrok właścicieli salonów:p MKII to już wiadomo, kozak:D Sam kiedyś jeździłem do pewnego baru z wyciągniętą "na hamburgiera" kasą, którą się na automacie przewalało:p

Mała ciekawostka z życiorysu: jak byłem taki bajtel właśnie, to nigdy nie kontynuowałem gry na tym 3-4 przeciwniku:p Wolałem potem zacząć od nowa, co by dłużej pograćXD Bo i tak tego 4 przejść nie umiałem:p

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 05, 2010, 12:21:46 pm »
Moonk coś słaby jesteś:) może kolejny sparing w mk2 na ps3:P
nie będzie bolało

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 08, 2010, 04:33:10 pm »
MKII było rzeczywiście bardziej dostępne. Kiedy przywieziono automat do pobliskiego sklepu właśnie ten Mortal był pierwszą grą w którą wszyscy grali. Z czasem zmieniano na Tekkena i nowsze części MK.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 21, 2010, 12:58:43 am »

1. Chyba gdzieś tak od 9 roku życia :)

2. Ile walk przegrywam na słupku i na jakim stopniu trudności w grach:
   
   Jak większość wie wersja Arcade rożni się trochę od wersji PC, więc napisze tak:

MK (PC): Wystarczyło mi 5 kredytów by przejść całą wieżę, łącznie z dostaniem się do Reptile i pokonaniem go. Zawsze gram na VERY HARD. Przegrywałem tylko przy endurance'ach.

MK (Arcade): Gram na VERY HARD, z opcją FREEPLAY. Przegrywam często.


MKII(PC): Przechodziłem grę łącznie z ukrytymi postaciami na 5-10 kredytach. Zawsze gram na VERY HARD.

MKII(Arcade):: Gram na VERY HARD z opcją FREEPLAY. Przegrywam rożnie, zależny od dnia.

MK3 (PC/Arcade): NIE GRAM


A ja automat do Mortal Kombat 2 widziałem tylko dwa razy w życiu. W moim mieście stał tylko i wyłacznie "Mortal Kombat" (1). Gdzieś w tym samym czasie miałem styczność z wersją na Amigę... I nie dzięki kuzynowi czy kuzynce ale dzięki koledze z klasy :) którego mama zabraniała nam grać w MK. Niestety roku nie pamiętam, ale to było raczej w okolicach premiery gry.




Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 12, 2010, 07:37:51 pm »
1. Ok. 10-12 roku życia się z tym zetknąłem grając czasem okazyjnie u znajomych, ale tak na serio to zacząłem grać w wieku 15 lat, jak dostałem swój pierwszy komputer

2. Mk1 (medium) - chyba nigdy nie przeszedłem całej na 1 kredycie, zawsze kilka idzie

Mk2 - raz przeszedłem Scorpionem na 1, kilka razy na 2

Mk3 - mniejsze wieże to przeszedłem wiele razy, nie pamiętam czy największą też

UMk3/MKT - pierwszą wieże wielokrotnie na 1, drugą chyba też się udawało, na największych trzeba już było się meczyć na wielu kredytach