Autor Wątek: Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?  (Przeczytany 5353 razy)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?
« dnia: Lutego 15, 2011, 05:17:31 pm »

Wysłany: Dzisiaj 15:43   Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?   
Przed Wami kolejna część niepotwierdzonych informacji dotyczących planów wydania przez Warner Bros kompilacji ochrzczonej mianem "Mortal Kombat HD Arcade Kollection". Z najnowszych doniesień wynika, że owa kolekcja... już dzisiaj doczeka się oficjalnej zapowiedzi. Co więcej, miałaby ona trafić na sklepowe półki już w ciągu najbliższych kilku tygodni!
Premiera kompilacji, rzekomo planowana jest na marzec bieżącego roku. Grafika w grach wchodzących w jej skład miałaby zostać poddana skomplikowanej obróbce, po to, by mogła sprostać dzisiejszym standardom. Ponadto, na płycie miałoby się znaleźć demo najnowszego Mortal Kombat, stanowiącego reboot serii.
Do momentu, w którym Warner albo Netherrealm Studios zajmą oficjalne stanowisko w tej sprawie, polecam włożyć powyższe rewelacje między bajki. Niemniej, w każdej bajce jest ziarenko prawdy, więc bądźcie czujni!

Źródło: www.ps3site.pl

Dodam od siebie,że bardzo czekam na tą komplikację  Wszystkie Mortale na ps3:P Brakuje jedynie MK T,ale to mam na N64(troche pad dziwny,ale do ogarnięcia) Co sądzicie Panowie? Demko new MK dodatkowo! Więc warto kupić.

Kazek

  • Gość
Odp: Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 15, 2011, 05:25:31 pm »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2011, 05:27:59 pm »
Ta gra tak zryła mi baniak,że kupię tę kompilację dla samego dema,oczywiście jeśli to wszystko o czym się spekuluje okaże się prawdą

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 17, 2011, 11:14:00 am »
Ta gra tak zryła mi baniak,że kupię tę kompilację dla samego dema,oczywiście jeśli to wszystko o czym się spekuluje okaże się prawdą

Demo demem, pierwsze trzy mortale w poprawionej szcie graficznej i jakości HD. Ja łykam jak pelikan.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Zapowiedź kolekcji Mortal Kombat już dzisiaj?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 17, 2011, 12:09:12 pm »
Swoją drogą twórcy idą w ślady Street Fightera,bo przecież oni również wydali drugą część tej bijatyki w jakości HD.Niemniej jednak ostro się napaliłem na tego Mortala i powiem Wam że nawet bardziej niż na 9 część odsłony,bo co jak co ale to w końcu klasyk  :).Mam tylko nadzieję że spekulacje te okażą się prawdziwe  ;D