Autor Wątek: pytanie MKA  (Przeczytany 4208 razy)

Offline adammm16

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« dnia: Maja 10, 2007, 09:56:30 pm »
Przeszedłem gre konqest odkryłem wiele stroi czy da sie grac w trybie arcade np noobem w innym stroju??po co te stroje

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 10, 2007, 10:24:13 pm »
Kazda Postać ma dwa stroje, jeden standardowy drogi alternatywny.Mozemy je najpierw odblokowac w krypcie, a potem gdy gramy w Kombat przy wyborze zawodnika naciskamy START, wtedy przelancza sie nam ciuszek.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2007, 08:49:22 pm »
Skoro pytanie to pytanie.
Wyjaśnijcie mi co to jest w MKA atak 1, 2, 3... Chodzi o to jaki to atak np. udeżenie wysoko/nisko  pięścią, kopniak, udeżenie z kolanka, z łokcia...
Jeszcze jedno, gdzie mogę znajść Ciosy wojowników i fatality, najlepiej w języku polskim i o takim opisie np. f, f, 1.
Pomóżcie

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2007, 09:33:42 pm »
Jeśli chodzi o PS2 to kolejno:
1 - kwadrat
2 - trójkąt
3 - X
4 - kółko

B - to back czyli DO TYŁU
P - to foward czyli DO PRZODU
U - to up czyli DO GÓRY
D - to down czyli NA DÓŁ

Lepiej wytłumaczyć niepotrafie. Jeśli chodzi o X-Box'a to sekwencja 1,2,3,4 jest taka sama jak w PS tylko guziczki są inne  :lol:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 23, 2007, 08:58:17 am »
Cytat: "davidkoz"
Jeśli chodzi o PS2 to kolejno:
1 - kwadrat
2 - trójkąt
3 - X
4 - kółko

B - to back czyli DO TYŁU
P - to foward czyli DO PRZODU
U - to up czyli DO GÓRY
D - to down czyli NA DÓŁ

Lepiej wytłumaczyć niepotrafie. Jeśli chodzi o X-Box'a to sekwencja 1,2,3,4 jest taka sama jak w PS tylko guziczki są inne  :lol:

Dobra. Wszystko fajnie, ale ja chcę wiedzieć co po naciśnięciu danego ataku przeciwnik robi.
W klasykach było lepiej, bo wiedziałem, że hp to jest uderzenie górne pięścią lp dolne itp., a tu wszystko pomieszane. Możecie mi powiedzieć jaki atak ma przypisany każdy guziczek (1, 2, 3, 4).
Zgóry dzięki.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 23, 2007, 11:09:07 am »
1-kwadtrat czyli ręka  2-Trójkąt- ręka
3- X- noga 4-kółko- noga
Co do drugiego pytania to combosy możesz znaleść w grze :lol: speciale na jakiejś stronce a fatale gdzieś już tu dawałem link do nich :wink:
Widać że nie grałeś jeszcze w żaden 3D ponieważ tu jest bardziej rozbudowane niż udeżenia HP, LP, LK, HK, jednynie możesz sobie założyć że X-LK kółko-HK trójkąt-HP kwadrat-LP ale nawet jak klikniesz kwadrat+tył to wyjdzie ci HP :wink:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 23, 2007, 01:27:33 pm »
Cytat: "Hero"
1-kwadtrat czyli ręka  2-Trójkąt- ręka
3- X- noga 4-kółko- noga
Co do drugiego pytania to combosy możesz znaleść w grze :lol: speciale na jakiejś stronce a fatale gdzieś już tu dawałem link do nich :wink:
Widać że nie grałeś jeszcze w żaden 3D ponieważ tu jest bardziej rozbudowane niż udeżenia HP, LP, LK, HK, jednynie możesz sobie założyć że X-LK kółko-HK trójkąt-HP kwadrat-LP ale nawet jak klikniesz kwadrat+tył to wyjdzie ci HP :wink:

Nooo zgadłeś, ale przygotowuje się do tego, jak tylko nadaży się okazja. Możecie powiedzieć czy jak się podejdzie i naciśnie lp tzn. trójkąt to będzie rzut, albo jak wcisnę d, hp (kwadrat), to będzie wybicie do góry.
A jescze jedno. Dlaczego Blaze'owi nie można zrobić fatality w MKA?

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 23, 2007, 03:46:29 pm »
człowieku od czasów mk:da masz supełnie inny system zadawania ciosów. włącz sobie practice, później skill list i tam masz SYĆKO opisane

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 23, 2007, 09:43:00 pm »
Cytat: "papa_snejk"
człowieku od czasów mk:da masz supełnie inny system zadawania ciosów. włącz sobie practice, później skill list i tam masz SYĆKO opisane

A żebym ja to miał chociaż MK Da. Nie czytałeś dokładnie mojego postu. Ja pytam się po to, aby wiedzieć, gdybym miał możliwość popykać np. w jakimś markecie.
To odpowiecie?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:12:37 pm »
Heh musisz w to sam zagrać bo tak nie idzie wytłumaczyć. Jest całkiem inaczej niż sobie to wyobrażasz. Wądpie żebyś miał okazje zagrać w to w jakimś markecie :lol: Uzbieraj sobie na Play'a ( już jest za 300 zł ) i sam się przekonaj :wink:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
pytanie MKA
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:23:21 pm »
Cytat: "Hero"
Heh musisz w to sam zagrać bo tak nie idzie wytłumaczyć. Jest całkiem inaczej niż sobie to wyobrażasz. Wądpie żebyś miał okazje zagrać w to w jakimś markecie :lol: Uzbieraj sobie na Play'a ( już jest za 300 zł ) i sam się przekonaj :wink:

Z tym to będzie problem, ale dobra moje pytania są głupie, bo do mojego grania nie jest blisko, a ja pytam się tak jakbym już to miał. Chociaż widziałem, że grać można na emulatorku, ale podobno grafa jest troszkę zła no dobra bardzo zła, ale chodzi szybko, a bez grafy można grać.

Offline likas

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: pytanie MKA
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 21, 2008, 05:13:27 pm »
Przeszedłem gre konqest odkryłem wiele stroi czy da sie grac w trybie arcade np noobem w innym stroju??po co te stroje
a jak odkryc stroie