Autor Wątek: MK 2 Fatality  (Przeczytany 21809 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 20, 2007, 12:06:23 am »
Nie dla Pain'a ale chyba dla większości to problem. Może nie tylko dlatego, że glupio pytasz ale dlatego, że zakładasz bezsensowne tematy robiąc zamieszanie na forum, a w innych tematach prouszaliśmy większość problemów o które sam pytasz. Mający kilkanaście lat ( wydaje mi się, że ok. 15 ) i nie umiejąc nic samemu zrobić wydaje mi się, że masz ogromne problemy w porównaniu do innych Twoich równieśników.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 20, 2007, 01:43:43 pm »
Jak już coś to nie mam 15 lat i nie twoja sprawa ile mam.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 20, 2007, 09:47:43 pm »
He, he coś ukrywamy :twisted: No cóż nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie :P he, he. Może to być starszy jegomość (niekoniecznie 50-tka może być 30-stka lub mniej :P) i dopiero teraz odkrył piękno Mortala i teraz nie czuje się pewnie ;) dlatego nie chce się przyznać co do wieku :D
Czysty wniosek z obserwacji ;)

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 20, 2007, 10:27:36 pm »
Ani nie 50 ani 30 lat nie mam. Nie śmiej sie kretyńsko, bo ciebie też kiedyś starość dosięgnie i wtedy nie będzie ci do śmiechu.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 20, 2007, 10:50:24 pm »
Ja proponuje zamknac temat bo sprowadza sie do stwierdzania jaki to jest moralezz (a wiemy ze zbyt rozgarnienty to on nie jest) wiec proponuje zamknac topic i gdy moralezz rozpocznie nastepny tak samo idiotyczny czy o tej samej nazwie z rzedu proponuje go zbanowac. Pozdrawiam.

Bodzio

  • Gość
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 20, 2007, 11:56:14 pm »
Cytat: "$nake"
Ja proponuje zamknac temat


Jestem za - przeglosowane :D