Autor Wątek: Klan Browar Brothers %%%  (Przeczytany 61681 razy)

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #30 dnia: Października 03, 2008, 04:46:07 pm »
Cytuj
Pewnego razu przepiłem się winem jabłko-mięta
Są gorsze np: Wino mocne miodowo-lipowe
Kiedyś wypiłem litr takiego specfiku (wystarczy że o tym pomyśle i już mnie mydli ; p)

"Napój wino podobny" XD

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #31 dnia: Października 03, 2008, 05:01:13 pm »
Gdybym się przepił miodowym winem to bym nie przeżył, gdyż bardzo lubię miody pitne. Dlatego tym bardziej cieszę się, iż była to mięta, a nie tak jak wspominasz miód ;-) pozatym pod koniec lat 90 oraz na początku 2000 roku, to ja nie wiem czy były takie przysmaki jak wina miodowo-lipowe. Ja przynajmniej takich nie pamiętam ;P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #32 dnia: Października 03, 2008, 09:28:58 pm »
Heehehehehhe mięta....
Nienawidzę mięty. Nigdy nie wypił bym nic z miętą..... Nie zależnie czy byłby to alkohol czy soki czy coś innego, kiedyś spożywałem gumy i mentosy [de fresz mejker] i nic więcej....
Adept nie miałeś nigdy zgonu? Nie wierzę, przyznaj się....  :) chociaż raz..... był? prawda? ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #33 dnia: Października 11, 2008, 10:13:55 pm »
A ja dziś po 5 piwkach [Lechy i Specjale] w knajpach [Jerzy i Flisak] wydałem z 80 dych... i jestem nieco zawiedziony bo myślałem że mnie bardziej zrobi... a tu nic...:/

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #34 dnia: Października 11, 2008, 10:20:59 pm »
Jesteś zajebiście nieekonomiczny  ;D Ja się potrafię upić za 12 zł (Trzy browary)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #35 dnia: Października 11, 2008, 10:26:51 pm »
Jesteś zajebiście nieekonomiczny  ;D Ja się potrafię upić za 12 zł (Trzy browary)
Chyba chciałeś powiedzieć "zajebisty i nieekonomiczny";p

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #36 dnia: Października 12, 2008, 12:06:39 am »
hej wam:p to ja davidkoz, właśnie przyszedłem z dyskoteki, wczas, bo bolały mnie soczewki i musiałem je zdjąć:P

piłem dziś Tyskie chodź zawsze pije mocną tatrę, nic nie widzę, nie wiem gdzie jestem i co się dzieje

kocham was wszystkich i jej

dobrze, że nie piję

bye ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #37 dnia: Października 12, 2008, 12:25:32 am »
my też cie kochamy davikdoz  z całego serca....
PS : jednak nie wydałem 8 dych tylko 21+ 2+ 11+ 11+ 8+ 5.10 = 58.10 zł jeśli dobrze liczę.... nie jest źle....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #38 dnia: Października 16, 2008, 11:17:44 pm »
Dziś tylko trzy specjale w przerwach między wykładami a ćwiczeniami, czego konsekwencją jest to że wytrzeźwiałem po półtoratygodniowym ciągu. Jutro trzeba zaczynać od nowa.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #39 dnia: Października 17, 2008, 12:48:37 am »
Wy naprawdę tak często pijecie? Nie odbija to się na Waszym zdrowiu? Pytam czysto informacyjnie. Bo dupa zbita, zacząłem cykl odżywkowy (Od dwóch tygodni) i nie mogę nawet swojej siedemnastoletniej dziewczyny lesbijki wziąć na piwo i ją upić  :-\ bo sam nie mogę pić

Cytuj
Adept nie miałeś nigdy zgonu? Nie wierzę, przyznaj się....  Uśmiech chociaż raz..... był? prawda? Mrugnięcie
Nie miałem nigdy.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #40 dnia: Października 17, 2008, 01:42:32 pm »
Jakieś tam skutki są na pewno. U mnie standardowe deliry, niemożność zasnięcia na trzeźwo, kac jak nie pijesz i budzenie się pijany zamiast na kacu, czasem problemy z oddychaniem, kaszel palacza ( im więcej piję tym więcej palę), marznę durzo szybciej, film się urywa, czasem rzygam etc.. A jeśli chodzi o częstotliwość to ostatnie 2 lata średnio 4 razy w tygodniu ( czasem nie trzeźwiałem miesiąc a czasem przez dwa tygodnie byłem trzeźwy). Tak czysto informacyjnie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #41 dnia: Października 17, 2008, 09:43:43 pm »
Czy ja wiem czy "często" Adepcie?
W tym tygodniu [poczynając od soboty] wypiłem: w sobotę- 5/6 piwek, w niedziele i poniedziałek nie pamiętam dobrze ale chyba po 2 na dzień, czyli słabiutko ;). Ale we wtorek przyjechała moja ukochana cioteczka [pozdrawiam!!!!] i rozpracowaliśmy jakąś wódkę która mi kupiła a której nazwy nie pamiętam..... A w środę było Cin&Cin na rocznice..... I czwartek spod znaku Specjali.... Dzisiaj jeszcze nic nie piłem... A jutro imprezka :)
Tak więc może i codziennie ale się ograniczam......

Jako skutki dotyczące mnie mogę wymienić: brak kasy na pierwszym miejscu... Tak jak franqey marznę o wiele szybciej niż inni i nie mogę zasnąć chyba że jestem naprawdę padnięty, łapy mi się trzęsą jak u pana Padaczki, żołądek mam słaby [rzygam po byle czym...], do tego dochodzi jeszcze masa otarć i siniaków które robię sobie podczas błądzenia po pijaku [franqey, pamiętasz jak przed Kuchnią Polską wpadłem w skalniak? dobrze że nie trafiłem w kamień....]... Kiedyś też był okres że plułem krwią ale nie wiem czy od %....

F....witam ponownie.....

-------------------------------------------------------------
Hehehheheheh.... zapomniałem... do skutków zaliczam także zaniki pamięci... :) :) :) :)
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2008, 09:47:17 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #42 dnia: Października 17, 2008, 11:48:52 pm »
Muszę się wam do czegoś przyznać .....
Właśnie pije Reddsa.... Jabłkowego.... to chyba mój 3 w życiu. Wiem że raz go wziąłem na spróbowanie i potem jak nie mieliśmy kasy na 2 piwa wypiłem jednego z siostrą na spółę... I dzisiaj jest 3 z tego względu że tatko po kryjomu wypił mi Specjala, a na wódkę nie mam ochoty...... więc został mi Redds.....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #43 dnia: Października 17, 2008, 11:57:42 pm »
a ja z koleii za chwilę idę na wódę. Jeszcze 10 minut temu też nie miałem ochoty, ale kiedy się pojawiła w domu z paroma ludziami jakoś nabrałem.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Klan Browar Brothers %%%
« Odpowiedź #44 dnia: Października 18, 2008, 12:09:42 am »
Muszę się wam do czegoś przyznać .....
Właśnie pije Reddsa.... Jabłkowego.... to chyba mój 3 w życiu. Wiem że raz go wziąłem na spróbowanie i potem jak nie mieliśmy kasy na 2 piwa wypiłem jednego z siostrą na spółę... I dzisiaj jest 3 z tego względu że tatko po kryjomu wypił mi Specjala, a na wódkę nie mam ochoty...... więc został mi Redds.....

Dobra dobra, kogo Ty chcesz oszukać  ;D Uuuu wydało się. Pijasz Redd`sy  ;D A tak serio to myślałem, że po wypiciu Redd`sa zachowasz się tak jak bohater filmu: http://pl.youtube.com/watch?v=9MR6gzLU2Yw