Autor Wątek: play unplaybles (MK2)  (Przeczytany 3546 razy)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« dnia: Czerwca 09, 2007, 02:53:06 pm »
no więc tak. niedawno odkryłem, że w mortal kmobat 2 na konolce mega drive (genesis) można grać ukrytymi postaciami i bossami. jak? wymaga to wstukania odpowiednich kodów (game genie). możliwe jest to tylko na emulatorze, lub jeśli posiadamy właśnie przystawkę game genie do prawdziwej konsoli (swoją drogą była niedawno na allegro). oto lista kodów

http://www.robsgaming.com/cheatcodes/genesis/8324.html

niestety, gra często się przy tym wiesza, w sumie to udało mi się przejść tylko smoke'iem

może ktoś zna się na tym lepiej i uda się to jakoś odpalić bez zacinania

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:59:45 pm »
Oooo. Tak przy okazji tematu MK2. Jest jakiś MK2 na MAME gdzie są dostępne ukryte postacie i bossowie, albo może jakiś inny Mortal na MAME?
Jak jest to podajcie nazwę, albo wrzućcie linka.
Dobra noc.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 09, 2007, 11:01:40 pm »
nie ma. maniak testowałeś tego cheata?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 10, 2007, 09:34:47 am »
Nie testowałem, bo nie mam Gierki i emulatora, a obecnie gram na MAME i szukam do mortalków z MAME jakieś heaty.
Gdzie wpisuje się te kody na Genesis MK2.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 14, 2007, 12:43:03 am »
czyżby nie wywołało to większego zainteresowania? wolicie dalej gadać do znudzenia o ulubionych fatalach z mk4?

z tych cheatów może naprawde wyjść coś ciekawego. jak się ktoś zna ciutkę na game genie to niech popatrzy

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 14, 2007, 02:24:02 pm »
No niestety ja się nie znam, a tak poza tym to MK na Genesis jest lipne w grafice i dźwięku, ja wole na MAME.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 14, 2007, 02:41:18 pm »
Wiesz papa_sejk mnie to nie zainteresowalo zabardzo z kilku powodow:
1.Juz slyszalem o tym cheacie
2.Po jaka pale mi mozliwosc grania ukrytymi postaciami to jak bym gral scorpem i kitana a bosow mam w mkt.
3.Z tego co wiem na mamae tez chyba jest ten cheat i mozna takze zmienac po przez wpisywanie jaks kodow  plete postacia(cos takiego widzialem na forum mk online ale nie wiem jak to sie robi bo nmie to malo interesuje)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 14, 2007, 03:49:06 pm »
Da się tak w MK2, Dantos możesz mi to powiedzieć jak to zrobić?
ps. Będe bardzo wdzięczny.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 14, 2007, 11:37:33 pm »
mkt to shit, strasznie dla dzieci. mk2 to najlepszy mortal wszechczasów a już na pewno swuwymiarowych, dlatego wydaje się to być interesujące. podziel się z nami swoją wiedza na temat "podobnych" cheatów na automatach proszę

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 15, 2007, 12:21:31 pm »
papa_sejk to ,ze mkt to shit to nie musisz mi tego mowic i ,ze mk2 to najwiekszy kozi takze wiem.Wracajac do tematu to wy nie uwaznie przeczytaliscie moj ostatni post, ja nie wiem jak sie robi te kody.
Ja tylko wiem ,ze takie kody na mame istnieja bo juz nie raz to widzialem np:na youtube widzialem juz taki fialmik jak koles gral Smokiem na mame lub kintaro w wersji mk2 chelenger .
Koljeny przyklad na jedny z filmikow ,ktory przedstawial jak robic kombosy w mk1 widzialem jak koles gral  Scorpionem ,tylko ze w czerwonych barwach(nie byl to zaden  kod na ermaka bo u gory na licznik bylo napisane Scorpion a pozatym dobrze wszyscy wimey ,ze Ermak nie istnieje w mk1)poprostu koles zmienil mu palete.Widzialem
takze kiedys taki temat na lamach forum mk online ,ktory dotczyl zmiany
palety postaci i tak np: z Sub-zero koles robil sobie Raina w mk2 a z Jaxa nooba i takie tam.Z pewnosci bylo to tam dokladnie opisane jak to sie robi ale mnie to wtedy zabrdzo nie interesowal bo uwazalem ,ze niebede umial tego robic i na dodatek bylo to w jezyku angielskim.Jak bym znalazl ten temat to bym mogl powiedzic cos wiecej ale wyszukanie jego graniczy z cudem bo na mk online sa tysiace tematow o mk.Na tym sie konycz moja wiedza jezeli tak badzo wam zalezy na tych kodach to musicie troceh sobie poszukac

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
play unplaybles (MK2)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 25, 2007, 06:18:58 pm »
http://cheat.retrogames.com/ <- tu sa cheaty do MAME o ktorych wspomnial Dantos :)