Autor Wątek: MK10 - koncepcje  (Przeczytany 30698 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 08, 2011, 09:00:25 am »
Dla starych zgładzonych wojowników też jest otwarta furtka. Mogą pełnić funkcję w demonicznej armii Shinnoka. Osobiście to brak niektórych postaci uważam za bezsens. Fajtery jako gry powinny mieć swój bazowy roster, a nie takie kombinowanie z nowymi postaciami, które i tak będą miały ciosy innych. Wyobraźcie sobie takie VF, w którym Yu Suzuki usuwa Akirę, Laua i Jackiego z powodu zmiany fabuły :) Po co robić coś takiego ? Tylko na potrzeby historii ? To są właśnie problemy Eda. Zamiast ulepszać to co mamy, czyli obecnych klasycznych fajterów i dodać powiedzmy dziesięciu nowych NRS zapewne zrobi coś na wzór MK4 :( Oby nie !

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 08, 2011, 10:26:34 am »
A co ty chcesz jak tam było 7 postaci nowych a nie wszystkie ;) I dodajmy że 5 z nich była całkiem sensowna

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 08, 2011, 11:05:21 am »
A co ty chcesz jak tam było 7 postaci nowych a nie wszystkie ;) I dodajmy że 5 z nich była całkiem sensowna

Dobra może źle wybrałem. W MK4 tylko Jarek to nieporozumienie, ale w takich mortalach po MK4 udane nowe postaci można policzyć na palcach jednej ręki. reszta to jakaś kpina lub kalka poprzednich.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 08, 2011, 01:03:58 pm »
No tutaj bym sie przyczepił do Bo RAi Cho, Li Mei, Mavado, Dairou, Kiry, Kobry oraz Shujinko więc też tak tragicznie nie jest ;) Zresztą kalki są w MK od zawsze...

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #19 dnia: Października 18, 2011, 06:30:41 pm »
Wszystkie Wasze propozycje mi się podobają. Mogli by jeszcze dać jakieś wyróżnienie dla Kintaro - taki fajny koleżka a tak mało znany  :( Ale najważniejsze by W KOŃCU POWSTAŁO NA PC!!!

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #20 dnia: Października 20, 2011, 07:27:34 am »
Cytuj
Mogli by jeszcze dać jakieś wyróżnienie dla Kintaro - taki fajny koleżka a tak mało znany

Popieram ciebie w stu procentach. To by była ciekawa odskocznia od takiego Liu Kanga.

Cytuj
Ale najważniejsze by W KOŃCU POWSTAŁO NA PC!!!

Bez szans.

A tak ogólnie może by tak fabuła bardziej by się skupiła na tych złych, np. na Reptailu lub Goro :P

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #21 dnia: Października 20, 2011, 01:06:41 pm »
Na Reptile'u popieram. Tylko gdyby miał wygląd jak kostium z MK1. Jaszczurka tylko była fajna w MK: DA

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #22 dnia: Października 23, 2011, 02:11:38 pm »
Nie ma co Jaszczurek był lepszy w klasycznych częściach. Tak samo jak Scorp i Sub (moim zdaniem).

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #23 dnia: Października 24, 2011, 08:54:29 am »
Przecież macie klasyczny strój Jaszczura w MK9, tylko dostępny jako DLC.

Co do MK10, fabularnie mogliby rozwinąć to co było w MK4, ale zrezygnować m.in. z Jarka...

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #24 dnia: Października 24, 2011, 02:48:17 pm »
Przecież macie klasyczny strój Jaszczura w MK9, tylko dostępny jako DLC.

No właśnie, jako PŁATNE DLC. Nie każdy ma pieniądze aby wydawać na prawo i lewo. Komputer się sam nie uzbiera. Anyway, co do tematu. Najlepiej byłoby przedłużyć story z MK9 tylko nie dodając jakiś cudacznych postaci.

Offline Monster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • GamerTag: PSN?
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 30, 2011, 08:32:45 pm »
Witam.
Na moje cała fabuła w MK9 miała ręce i nogi do momentu gdy jakiś mózg wpadł na pomysł wybicia połowy bohaterów...  Na prawdę moim zdaniem dali ciała na całej linii bo teraz powstaje jedno wielkie pytanie .. CO DALEJ?

Mogli to zupełnie inaczej rozwiązać, no ale to moje zdanie .....

Co do MK10 ... Na razie czytając info nie których nie wygląda to najlepiej ... Zobaczymy. :o

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 30, 2011, 09:01:57 pm »
Witam.
Na moje cała fabuła w MK9 miała ręce i nogi do momentu gdy jakiś mózg wpadł na pomysł wybicia połowy bohaterów...  Na prawdę moim zdaniem dali ciała na całej linii bo teraz powstaje jedno wielkie pytanie .. CO DALEJ?

Mogli to zupełnie inaczej rozwiązać, no ale to moje zdanie .....

Co do MK10 ... Na razie czytając info nie których nie wygląda to najlepiej ... Zobaczymy. :o
To jest Reboot
Remake serii MK:1-UMK3

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 30, 2011, 09:03:29 pm »
A czy tak naprawdę ktoś w Mortal Kombat zginął? Co chwile ktoś jest wskrzeszany i przypomina mi to Dragon Balla, gdzie Goku zginął w serii sześć razy. Więc nie ma się czym przejmować.

KaroxPL -> Sądzę, że Monster wiedział, że to reboot serii ;) ale dzięki za wyjaśnienie ;)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 30, 2011, 11:44:57 pm »
W Story ogólnie nie włączając tu MK9 to tylko kilka postaci zginęło i powróciło : Liu Kang, Scorpion (no on od razu pokazany był jako wskrzeszony), Johnny Cage.
Teraz chociaż wiadomo, że to gra na śmierć i życie.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 31, 2011, 10:01:20 am »
Odnośnie MK10 to mam nadzieję, że zgred Shinnok będzie zrobiony jak należy ! Żadnego morphowania ! Niech rozwiną u niego posługiwanie się magią,a  nie idą na łatwiznę. W którejś części przywoływał tą kościstą łapę z fatala Scorpiona (Umk3) . Jestem zdania, że mogli by pójść tą drogą. Niech przywołuje pięści. Sadzi kościste liście :P Po prostu jak już na siłe zrobili tego upadłego Eldera, to niech przynajmniej będzie potężny.