Autor Wątek: Pytania dla każdego gracza.  (Przeczytany 11281 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Pytania dla każdego gracza.
« dnia: Października 23, 2009, 11:09:04 am »
Chyba każdy gracz MK zadał sobie kilka pytań dotyczących jego grania. Chciałbym żebyście podzielili się z użytkownikami forum tą wiedzą.

1. Od którego roku życia gram w Mortal Kombat?
2. Ile walk przegrywam na słupku i na jakim stopniu trudności w grach:
   MK?
   MKII?
   MK3?

A to moje odpowiedzi:
1. Od szóstego roku życia.
2. MK - wygrywam całą wieżę bez przegranej - stopień Very Hard
   MKII - udało się tylko raz przejść wieżę bez przegranej - stopień Medium
   MK3 - przegrywam praktycznie każdą walkę na największej wieży :) - stopień Medium

Odezwę się w najbliższym czasie.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2009, 12:45:29 pm »
Szkoda. Chyba nikt nie pamięta takich starych dziejów. Jeśli nikt nie napisze w ciągu tygodnia to proponuję skasować temat (chyba się da). Szkoda zaśmiecać Forum.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2009, 02:57:44 pm »
Nie tyle, że nikt nie pamięta, tylko każdy już dawno swoją historię opisał na łamach forum. Ja zwykle przegrywam milion razy grając z komputerem, a gram w Mortal Kombat od 1995 roku kiedy w Tarnowie na osiedlu Legionów sprowadzono automaty arcade z Mortal Kombat II

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2009, 07:33:20 pm »
To może ja coś skrobnę......

Pierwszy kontakt z MK?
Jak miałem jakieś 12-13 lat-  podstawówka..... MK4 [to dlatego jestem pobłażliwy dla części 3D]
Obecnie nie praktykujący gry w MK...... rekordów nie pamiętam....

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 18, 2009, 02:56:12 am »
1. W MK gram od 11-roku życia, a zaczynałem od MK 2 (Pegasus), oraz MK 1 Arcade (jeden z kultowych "wozów drzymały")
2. Na poważnie łoiłem dopiero po zakupie Megadrive:
MK-very hard bez przegranej,
MK2-całość bez przegranej, ale nie pamiętam jaki poziom trudności. Na Megadrive był łatwy sposób na pokonanie Kintaro, który nie działał w wersji Arcade (dlatego łatwo i często przechodziłem bez przegranej),
MK3-z reguły byłem poniewierany już podczas drugiej walki na easy (o reszcie poziomów nie wspominając).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2009, 11:28:30 pm wysłana przez Martins »

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 18, 2009, 10:42:20 am »
Ja swoją przygodę z Mortalem zaczełem w 7 roku życia kuzyn z rodziną wyjechał na tydzień i prosili moją rodzinkę żeby im popilnować chaty no to ja z brackim zajełem się amigą znalazłem tam Mortal Kombat 2 ale było za dużo dyskietek do szukania i odechciało mi się szukać no w końcu po powrocie kuzyna on też nie wiedział że ma te grę sprawdził ją i skończyło się tym że gram do dziś w Mortal Kombat

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 20, 2009, 12:45:48 pm »
Widzę, że się rozpisaliście. Ja zapomniałem napisać jak zacząłem grać w Mortala. Kiedy miałem 6 lat (byłem przed zerówką) w wakacje przyjechał starszy kuzyn. Sam miałem MK tylko nie wiedziałem jak zainstalować. Kuzynowi po jakimś czasie się udało. No i zaczęło się...
W szkole tylko ja znałem tą grę. Np. na plastyce nauczycielka kazała nam coś narysować. Narysowałem Suba z wyrwaną głową z kręgosłupem. Była to głowa Kano. Wszyscy się patrzyli i dziwili, niektórzy się bali. Cud, że pani nie zadzwoniła do moich rodziców :)

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 21, 2009, 01:51:14 pm »
Pierwszy Mortal Kombat jaki widziałem na oczy to był MKT. Mój starszy brat poprosił kuzyna żeby pożyczył mu swoją piratkę MKT na PC.  Pewnego dnia do domu przyjachała ciocia z wujem no i oczywiście z kuzynem ;). Po chwili poszli do swojego pokoju, a ja jako mały brzdąc (5 lat) poszłemn za nimi. No i wszystko gra, gra się zainstalowała no i widzę jak grają. Ja z wytrzeszczonymi gałami gapię się na ekran monitora  :o jakbym pierwszy raz w życiu widział coś tak dobrego ;) Pamiętam że puźniej dali mi raz zagrać no i teraz jaką postać by tu wybrać... wybrałem swego ulubieńca oczywiście Scorpion'a. I oczywiście w tedy czekała mnie pierwsza porażka w MK ;) Rok później poznałem MK1, MK2 i MK3. A MK4 w 2002 r. I w końcu dnia 22.06.2006 r. pojechałem z bratem na giełdę komputerową do Katowic. Tam z uśmiechem na twarzy kupiłem PS2 w dodatku miałem do wyboru dwie gry ;) Wybrałem Mortal Kombat: Dedly Alienc i The Gatewey. W całości wydałem 800 zł na to i owo. Oczywiście zaopatrzyłem się w mermorke i drugiego pada a także Swap Magic 3 wersja 3.6.

MK 1 przeszłem całą bez przegranej na Hard.
MK2 przeszłem całą bez przegranej na Medium
MK3 przeszłem całą bez przegranej na Medium.
 

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 21, 2009, 03:00:59 pm »
Grrr, nie opowiadajcie historii zapoznania z Mortalem, bo od tego jest ten temat: http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=31.msg12015#msg12015 :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 23, 2009, 04:02:24 pm »
Sorry Adept. Nie znalazłem tego tematu.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 23, 2009, 07:11:49 pm »
Wychodzi na to że 70 % fanów to poznało MK przez kuzynostwo..... Dobrze że ja nie miałem wtedy kuzynów.....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 28, 2009, 09:42:59 pm »
SlaveMe, bo takie czasy były. Lata 90 polegały na tym, że jeździło się do starszych kuzynów którzy mają Amigii, a na tych Amigach gry typu Street Fighter II czy Mortal Kombat :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 28, 2009, 10:57:21 pm »
Więc an tym polegał mój problem..... Od zawsze zastanawiałem się dlaczego zetknąłem się z MK w tak zaawansowanym wieku..... To przez tych cholernych kuzynów których nie miałem.....
Kiedyś prawie przeszedłem MKI na medium, kozak ze mnie co nie? ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 03, 2010, 01:40:37 pm »
Rzeczywiście wysokie osiągnięcie  ;D Pamiętam jeszcze jak grałem w wersję MK PC DOS. Wystarczyło pójść na wyczucie i używać tylko haka, a prawie przeszło się grę. Ja zetknąłem się z MK mając 6 lat. Walka z Goro była dla mnie nie lada przeżyciem. Pamiętam to jak dziś. Zabiłem
ostatniego gościa z Endurance 3 i zeskoczył czteroręki potwór. Wtedy emocje sięgały zenitu...
Od razu dostałem. A jako, że w wersji DOS było tylko 5 kredytów przegrałem, bo przed walką
z Goro miałem już zero. Ale, że pochwaliłem się starszemu bratu zostałem gwiazdą dnia  ;D
Pomyślcie co było jak zabiłem Shang Tsunga  :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Pytania dla każdego gracza.
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2010, 05:38:57 pm »
Chyba każdy gracz MK zadał sobie kilka pytań dotyczących jego grania. Chciałbym żebyście podzielili się z użytkownikami forum tą wiedzą.

1. Od 11 Roku Życia
2. jakie rekordy to nie pamiętam już :p ale wiem że MK3 na medium bez przegranej po jakims czasie pociskałęm :D:D