Autor Wątek: 3 Postacie !  (Przeczytany 29037 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 19, 2011, 02:06:13 pm »
Sonya - ponieważ grałem nią od zawsze, odkąd tylko mogłem grałem właśnie nią i tylko nią grałem, więc i tu nie będzie wyjątku, nie pasuje zrobić wyjątek
Johnny Cage - ponieważ nigdy nim nie grałem, bo ciotą był, a teraz ogół tej postaci mi się podoba, napis na klatce przede wszystkim, to coś w moim stylu ;D

resztę mi gra pokaże ;)

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 19, 2011, 06:07:05 pm »
1.Johnny Cage Moja ulubiona postać
2.Scorpion/Sub-zero moje ulubione postacie i mam dylemat :)
3.Ermac telekineza rządzi ^ ^
Często będę grał
1.Cyrax
2.Jade
3.Kung Lao

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 27, 2011, 10:46:31 pm »
Ermac-lepszego wyglądu nie mogłem sobie wymarzyć
Noob saibot
Goro- ale wątpię czy będę miał tę przyjemność :P

Offline siw-psk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • GamerTag: siwylis
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 07, 2011, 02:48:17 pm »
Sub-zero - zawsze go lubiłem  ze wzgledu na technike walki i zajebi.. wygląd

Raiden - poprostu niszczy ;p

Cyber Sub-zero

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 30, 2011, 01:42:55 pm »
Lubie:

1. Sub-Zero. Ma mocne i łatwe comba.
2. Ermac. Patrz 1.
3. Noob. świetny wygląd i Super fatale.

Nie znoszę:

1 i 2. Sheeva i Kratos. Są wolni i mają słabe combosy i speciale.
3. Rain. Jakoś mi nim nie idzie i ma beznadziejne fatale.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 15, 2011, 01:50:52 pm »
Trochę się pozmieniało więc czas na aktualizację :)

Gram:
1. Kabal - Moja ulubiona postać od zawsze, łomy :D
2. Kitana - Bardzo szybka postać, świetny wygląd
3. Kung Lao - kolejna bardzo szybka postać, bardzo dobre ciosy i najlepsze fatality w grze

Nie Gram:
1.Scorpion - nie cierpię typa, chyba najprostsza postać w grze, byle osioł coś sklei.
2.Sindel - jakoś mi nie podchodzi, aczkolwiek jest dobrą postacią i można ją ładnie karać
3.Baraka - totalnie nie podchodzą mi jego ciosy, chociaż mają mocny dmg. nigdy za nim nie przepadałem

ps. Co do Smoke - zwracam honor bardzo dobrze zrobili tą postać i gra się nią bardzo przyjemnie, a tak narzekałem :D

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 15, 2011, 05:18:58 pm »
Trochę się pozmieniało więc czas na aktualizację :)

Gram:
1. Kabal - Moja ulubiona postać od zawsze, łomy :D
2. Kitana - Bardzo szybka postać, świetny wygląd
3. Kung Lao - kolejna bardzo szybka postać, bardzo dobre ciosy i najlepsze fatality w grze

Nie Gram:
1.Scorpion - nie cierpię typa, chyba najprostsza postać w grze, byle osioł coś sklei.
2.Sindel - jakoś mi nie podchodzi, aczkolwiek jest dobrą postacią i można ją ładnie karać
3.Baraka - totalnie nie podchodzą mi jego ciosy, chociaż mają mocny dmg. nigdy za nim nie przepadałem

ps. Co do Smoke - zwracam honor bardzo dobrze zrobili tą postać i gra się nią bardzo przyjemnie, a tak narzekałem :D

A ja właśnie za nic nie mogę skleić lepszego comba scorpem.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 15, 2011, 05:31:24 pm »
Cytuj
A ja właśnie za nic nie mogę skleić lepszego comba scorpem.


Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 15, 2011, 06:23:01 pm »
no Scorpionem comba ponad 30 % nie skleić to trzeba sie naprawde bardzo postarać ;D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 15, 2011, 09:10:38 pm »
Ja gram :

1. Cyrax - jakoś mi w Story się spodobał i zacząłem nim grać.
2. Mileena - jak coś się sklei to ładnie można tyłek skopać.
3. tutaj nie wiem kogo dodać bo jakoś wieloma postaciami staram się coś opanować.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 16, 2011, 01:44:27 am »
1. Kabal - Postać bardzo szybka i wygodna w użyciu. Ma co prawda jedynie cztery ciosy specjalne, ale wystarczą one do układania niezłych combosów. Jego specjalny cios polegający na nadzianiu przeciwnika na hakowate miecze działa na kucającego przeciwnika nawet, kiedy ten się broni. A kiedy przeciwnik się broni, ale stoi - wystarczy posłać sunące się po ziemi brzeszczoty. Gdy ktoś skacze, można łatwo posłać za nim te fioletowe kule (którymi można strzelać także podczas skoku), a Nomad Dash pozwoli 'zakręcić' przeciwnika dając okazję do wprowadzenia mocnego combo/X-Raya. Minusem jest to, że w przypadku nieudanego Nomad Dasha samemu jest się na sekundę/dwie zdezorientowanym, przez co to przeciwnik może wprowadzić coś mocnego. Poza tym, ulepszone ataki dają niewielki bonus w stosunku do zwykłych. Mimo to, postać ta jest moją ulubioną.

2. Quan Chi - Tę postać cenię za wszechstronność, jako że jego specjalne ciosy dotyczą niemalże wszystkiego: można zahipnotyzować wroga, co pozwoli wprowadzić jakieś combo/X-Ray, można strzelić na daleki dystans czaszką, na krótki dystans specjalnym promieniem. Można chwilowo wzmocnić atak lub zwiększyć zdrowie za pomocą Skeletal Boosta (to drugie się przydaje, kiedy oponent broni się oczekując, że przeciwnik pierwszy wykona cios). Oprócz tego Quan Chi dysponuje teleportem połączonym z atakiem, który po doładowaniu jest ponad dwa razy mocniejszy od zwykłego (zwykły traci 7%, ulepszony 17). Krótko mówiąc: Quan Chi to postać wszechstronna i przydatna w każdej sytuacji. Głównym minusem jest to, że ciężko (albo po prostu mi jest ciężko) wprowadzić jakieś silne combo.

3. Sindel - Sindel cenię za zwinność - tworzenie nią combosów po 20-30% to bułka z masłem, można też czasem zrobić coś mocniejszego. Potrafi wrzaskiem wytworzyć kulę w wersji zwykłej i dolnej, przez co ta dolna może zranić oponenta stojącego, a zwykła - tego, który akurat spada po skoku. Może chwycić przeciwnika włosami, może też krzykiem osłabić przeciwnika (choć nie lubię tego używać - przygotowanie się do wrzasku zajmuje Sindel około sekundy, przez co przeciwnik może się obronić). Jej podstawowe ciosy - kopnięcia i uderzenia - Sindel wykonuje subtelnie i szybko, dzięki czemu zawieszony w powietrzu przeciwnik nim upadnie na ziemię wielokrotnie obrywa. Głównym minusem Sindel jest to, że jest mało mobilna - ani nie przebiegnie szybko przez pole walki (jak Kabal, Sub-Zero/Cyber Sub-Zero czy choćby Stryker swoim przekozłowaniem), ani nie przeteleportuje. Używając Sindel, walka z takim zawodnikiem jak Noob Saibot to istna katorga.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2011, 07:24:29 pm wysłana przez Kokoju »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 19, 2011, 12:40:25 am »
Ja coś napiszę o postaciach, którymi gram. Pomimo tego, że wcześniej napisałem kim grać będę, gry jeszcze nie miałem, a jedynie wnioski wysunąłem na podstawie krótkich gameplayów.

Kenshi - to mój numer jeden, jedna z najbardziej barwnych postaci od czasu Śmiertelnego Przymierza. Dobrze wymyślony, ślepy swordsman potrafił namieszać w piątej części MK. Jako jeden z niewielu został uznany przez wielu za dobrą postać na podstawie jego historii, wyglądu i stylu walki wśród wszystkich pozostałych niezbyt wiele wnoszących do serii m.in. Mavado, Nitara, czy Hsu Hao. Pokochałem go za świeżość, a w Deception był jeszcze szybszy, lepszy z nowymi zdolnościami, które pokazały graczom, że jest postacią wartą uwagi. Wiedziałem, a raczej przypuszczałem, że w MK9 nie znajdzie się wśród czołowych, ale dowiadując się o możliwym DLC miałem nadzieję, że go właśnie jako jednego z pierwszych zobaczę. Prosiłem, modliłem się i otrzymałem to, co do oddychania w MK9 potrzebne mi było. Tutaj jak prawie ze wszystkim jest jeszcze lepiej, Kenshi ma dużą moc w atakach, dobry zasięg, a jego specjale trochę zmielili, aby odskoczył od Ermaca, co wyszło mu na dobre, bo to, co najlepsze miał w Deception pozostawili, a całą resztę wymienili. Dlatego ja Davidkoz gram, będę grał Kenshim, Niewidomym Swordmanem ;)

Sonya - czasem przychodzi czas na sentymenty, a że ja jak wielu wie, lubię tylko to, co mi się podoba, darzę jakimś uczuciem, czy przekonaniem wybrałem właśnie po raz kolejny ją - sentyment Sonya Blade. Od małego grałem tylko i wyłącznie Sonyą, nie znosiłem Sub-Zero oraz Scorpiona, a więc wbrew wszystkim, którzy grali głównie męską częścią wybierałem Panią porucznik za świetne nogi, project. Gdy brakło jej w MK2 cieszyłem się Mileeną oraz Baraką, którzy po raz kolejny jej brak zastąpili w Deception. Na samym początku mając MK9 i pada w ręku Sonya wybitnie mi nie leżała, więc zacząłem grać inną częścią celebrytów, dzięki czemu doszedłem do kilku wniosków na temat innych pań. Panie choć wcześniej takie same to teraz się znacząco różnią i kim miałbym niby grać? Kitana jest dobra, ale denerwuje mnie to, że lata jak popierdolona z miejsca na miejsce jakby miała ADHD, nie lubię głupoty, a z głupotą mi się ona kojarzy. Mileena? Matko Boska, jej image jest najlepszym w grze, psycholka mówiąca za dwoje, a może i nawet troje? Na tym plusy się kończą. Kitana to ADHD x 24, a jej siostra jak to siostra ze z ranioną psychą chce dogonić siostrę no i się gonią. Pozostaje jeszcze Jade, która akurat tutaj jest świetna ale mam z nią tak złe doświadczenia po Deception, że wybieram ją czasem z nadzieją, że nie wrócą, a tutaj jak nóż nożem od razu bezdechu te same obrazki przed oczyma. Jeszcze jest stara Sindel, która no niestety kojarzy mi się z wielką, rozjechaną, zaropiałą piczką i choćbym nie wiem jakbym nawet chciał to zmienić, to zawsze widzę ją roznegliżowaną mówiącą: "wyliż mnie". Skarlet nie mam, więc się nie wypowiem, więc właśnie dlatego -> przez sentyment, dzieciństwo, złe doświadczenia oraz strach gram właśnie Sonyą.

Kitana - napisałem wyżej, że nie, że to nie to, że ADHD, że denerwuje mnie, ale łatwo się nią gra, można latać jak z miejsca na miejsce jak w jakimś podkręconym filmie z nadzieją, że przeciwnik wyłączy konsolę ;D Nie mam póki co trzeciego typu, bo takiego w tej grze nie ma. Mam nadzieję, że będzie jakieś DLC z Reiko, Tanyą, Frost albo Li Mei, bo tylko te postacie kojarzą mi się tak dobrze, jak wspomniany powyżej Kenshi. Myślę jeszcze o Rainie, bo gdy gram naprzeciw niemu, bo sam go jeszcze nie zakupiłem, to podoba mi się to jak wygląda, jakie ma zdolności, i co potrafi zrobić. Pożyjemy, zobaczymy. Love!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2011, 12:45:50 am wysłana przez davidkoz »

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 19, 2011, 10:12:28 am »
A widzisz David, Rain ma swoje zalety.

Tutaj się rozpiszę.

Cyrax - Szybki robot, może uwięzić siatką co mi się podoba.  Jeżeli ktoś potrafi opanować bomb trap to przeciwnik jest na widelcu. Przy mocnym kombo potrafi zabrać od 39% - 50%. Jego zwykłe ciosy potrafią oszołomić kucających przeciwników.

Mileena - Specjale ma bardzo łatwe do zablokowania, ale jej komba mogą być groźne dla przeciwnika.

Cyber Sub-Zero, Smoke, Rain po części Kabal - tu wybór jest dosyć trudny bo żadnej z tych postaci nie opanowałem tak jak poprzednie i po prostu nie mogę się zdecydować.

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 22, 2011, 07:24:37 am »
Na obecna chwile:

Main: Kabal - generalnie za solidny pressing i dobry zoning. No i zajebisty render - odwznie poszli od MK3 i dobrze im to wyszlo.

Postacie "for fun" - Smoke, Kung Lao (bardziej sentyment z MKII)

2nd Main w fazie wyboru i testow.

-----------------

1 - Raiden, z jego teleportem ciezko go rushowac. Ogolnie trudna postac (Hat Tier - nie ma sie co dziwic)
2 - Kitana, bardzo ciezki mu Dla Kabala
3 - Reptile, na obecna chwile 0-owa wiedza w zakresie mu - glowne wyzwanie to elbow dash stosowane do przemiszczania sie po planszy i zajebiste recovery.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2011, 07:29:39 am wysłana przez WolfBogard »

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #29 dnia: Października 31, 2011, 07:26:29 pm »
1.Ermac (Podobał mi się od pierwszej walki)
2.Kratos (Dla maniaka God of war to wielki wyczyn ;D)
3.Noob (Wygrałem nim 1 raz ladder na Armageddonie 1 raz ;D)
Nie nawidzę
1.Goro (Nudny)
2.Jonhy Cage (Jak dla mnie jest słaby i nudny)
3.Baraka (Bardzo Słaba postac żadko kto gra nim online lub Single)
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2011, 08:53:10 pm wysłana przez KaroxPL »