Autor Wątek: Amatorski Mortal Kombat  (Przeczytany 58675 razy)

Offline forzateam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« dnia: Października 13, 2005, 09:57:12 am »
Oficjalnie ogłaszam, że film produkcji Forza Team "Mortal Kombat 3" jest już ukończony. Premiera odbędzie się 22 października na "Krótkim Konkursie Filmowym" w Olsztynie. Bo oczywiście będzie brał udział:)
Na naszej stronie powinien się pojawić na początku listopada. Powinien, ale nie wiadomo, bo znów mi serwer zablkowali.
Film trwa 14min 30sek. Ile bedzie zajmował tego jeszcze nie wiem. Bo wyszła dopiero wersja na kasete.Jest w planach wydanie go na DVD.
W tym odcinku(bo sa planowane nastepne) jest bardziej wytłumaczona historia. Z kad się wział głowny bohater Kung Lao, co to jest tutniej MK itp. Walk może za dużo nie ma. Reszty nie zdradzę. Postaram się umieścić film jak najszybciej do pobrania.

Offline strength

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Re: Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #1 dnia: Października 13, 2005, 06:36:46 pm »
Cytat: "forzateam"
[...]Na naszej stronie powinien się pojawić na początku września.[...]


tzn. wrzesnia przyszlego roku? :>

Offline forzateam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #2 dnia: Października 13, 2005, 08:46:27 pm »
Maly blad sie wkradl. Na poczatku listopada.

Offline forzateam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 04, 2005, 05:47:33 pm »
Mieliśmy duże problemy z serwerem. Film dawno tam leżał, a nie można było nic z nim zrobić. Ale dziś to zostało rozwiązane !!
Odcinek jest już do sciagniecia z naszej strony.
Prosze pisać w tym wątku co sie podoba co nie. Wszelkie komentarze dobre jak i złe bardzo mile widziane. Pozdrawiam

www.forzateam.prv.pl

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 07, 2005, 08:30:49 am »
"Ziomal. Ide do kibla ..." ten tekst mnie rozwalił (pozytywnie rzecz jasna :wink: ) do tego jeszcze ten głos.

A poza tym to bardzo pięknie zrobione logo Mortal Kombat, fajne sceny walki a nawet dobre, bardzo pożądnie zrobiony strój Raidena, efekty specjalne też dobre ale szkoda, że tak mało.
Ogólnie dobra robota i mam nadzieję, że następny film będzie jeszcze leprzy :wink:

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 07, 2005, 07:28:33 pm »
A ja się po tym filmie dużo nie spodziewałem - a jednak mnie zaskoczył (pozytywnie). Muszę przyznać że bardzo fajnie się oglądało i wogóle klimat był z tymi polskimi realiami. Czekam na kolejny odcinek - kiedy będzie ? Wydacie ten "serial" też na DVD ?

Offline forzateam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 08, 2005, 02:49:06 pm »
Więc tak. Wyjaśnie może kwestie tego odcinka. FIlm jest już długo nagrywany, ale że aktorzy wyjeżdzają za granice, nie możemy go skończyć. Mamy już większość scen, do drugiego odcinka. Jednak, nie są one po kolei. Nie tworzą całej fabuły. Dlatego teraz wyszedł "odcinek 1", bo w nim jest wszystko po kolei nagrane. Jeśli wogóle kiedyś wyjdzie "odcinek 2", bo to nigdy nie wiadomo, bedzie w nim dużo sie działo. Od tego, że Narodzi się Scorpion i Sub Zero, Bedzię dużo wiecej efektów, Shao Kahn wyjdzie z podziemi. Dużo naprawde dużo. Wiekszość z tych scen jest już nakrecona, ale bezsensem byłoby wydawanie ich oddzielnie. Narazie nie wiadomo kiedy powstanie "odcinek 2" ostatni. Na DVD które niebawem wydany, znajdować się będą:

-Film  "ocinek 1"
-Nowy Trailer
-Nieduane sceny z filmu
-Galeria
-Angielskie napisy

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 08, 2005, 02:51:30 pm »
Wiem że będe dociekliwy, ale w jakim programie będziecie robić to DVD ? :P

Offline forzateam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 08, 2005, 02:54:52 pm »
DVD  Architect

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 08, 2005, 02:58:26 pm »
Dzięki bo sobie chciałem koncert na DVD nagrać razem z menu, a programu nie znam  :?

Offline Mak's

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 08, 2005, 07:19:07 pm »
Mnie sie juz dawno narodził pomysł, ale nie moge go zrealizowac z kilku ważnych względów. Film (a dokładnie odcinków byłoby dokładnie 30) nosiłby nazwe "Mortal Kombat Milenium". No ale niestety nie mam:
1. Odpowiednich strojów (zwłaszcza ninje)
2. Kamery :x (co jest straszne!)
3. czasu, bo pracuje całymi dniami (taka praca)

Teraz mam czas (moze nie mnustwo, ale cos tam zawsze jest) no ale nie mam dwóch pierwszych punktów. A szkoda  :(

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 08, 2005, 09:08:15 pm »
Ogólnie 1/6

Minusy
-Brak kobiet
-Dziwne walki
-Nowoczesne teksty
-Widać dresy
-Błędy kamerki

Plusy
+Powiązane z Mortal Kombat

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 09, 2005, 12:02:53 am »
No ja nie byłbym aż taki surowy w ocenie,  jeśli chodzi o walki to nie są one złe (kopniak z półobrotu Raidena wyszedł nawet efektownie tylko te klapki robią troche złe wrażenie :) ). Jednak bardziej podobały mi sie walki w filmie "mnich"i "scorpion" są naprawde dobre! (i ta przybita beczka Shao i Scorpa też :lol: )Co do wypowiadanych kwestii to niektóre z nich są wypowiadane tak jakby "bez przekonania".To co podobało mi sie jeszcze w tym filmie to:pioruny Raidena, jego strój po "przebraniu", scena z Kapłanem Mroku (energia z rąk, fajna kula :D ) bo posiadała akurat dobry klimat.dobrana muza, sceny szpiegowania Ogólnie 3/6

Offline forzateam

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 09, 2005, 02:31:51 pm »
Czemu wszyscy się czepiają do tych klapek :P Cieżko było dobre buty dla Raidena znaleźć. Przyznać musze, że walki w tym odcinku są lipne. Ale takie musialy zostać .Nagrywaliśmy je ze 4 lata temu. A mnicha nagrywaliśmy 2 lata temu. Oczywiście Mnich i Skorpion to kawałki które wchodzą w "Odcinek 2". Co do stroi to jeszcze jest kilka fajnych prócz Raidena.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Amatorski Mortal Kombat
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 09, 2005, 11:51:30 pm »
Ja na takie rzeczy przymykałem oko bo przecież temat brzmi "Amatorski Mortal Kombat" a nie "Profesjonalny" więc takie czepianie się i krytykowanie jest nie na miejscu.
Sprubójcie zrobić leprzy skoro się tak czepiacie.