Autor Wątek: Najlepsze intro  (Przeczytany 9863 razy)

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Najlepsze intro
« dnia: Marca 02, 2008, 09:31:34 pm »
Szukałem i nie znalazłem jeszcze takiego tematu, więc postanowiłem go rozpocząć... Pytanie brzmi: Które intro podobało wam się najbardziej?  Piszcie i uzasadniajcie odpowiedzi.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 03, 2008, 08:59:52 am »
Stanowczo MK Shaolin Monks odnosi się do pierwszego turnieju, jak dla mnie najlepsze, zaraz po nim intro z Armageddon. Intro z MK:Mytholgies też jest ciekawe i fajne-) najgorsze intro to Special Forces. (Wielkie nieporozmenie)

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 03, 2008, 01:44:35 pm »
A według mnie najlepsze jest intro Deadly Alliance, ponieważ po obejrzeniu od razu wiadomo o co w grze chodzi. (nie to w Armageddon)  ;)

Offline Śledziks

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 03, 2008, 02:40:07 pm »
Mi się najbardziej podoba w MKDA, MKD i MKA a dlaczego bo po prostu mi się podobają. Widać ładnie zrobione postacie ładna animacja nic tylko oglądać  :)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 03, 2008, 03:48:58 pm »
Stanowczo MK Shaolin Monks odnosi się do pierwszego turnieju...
A według mnie ta chaotyczna walka, z 'turniejem' nie miała kompletnie nic wspólnego, i ja się nad tym intro zawiodłem i to bardzo ::)

najlepsze intro posiada MKDA ;)
Podobało mi sie też intro z MK4 - ta reklamówka* na początku, oraz przemowa Raidena.
Świetne intro ma też moje ulubione ponad wszystko MKM Sub-Zero!

DOPISANE PO CHWILI:
Oczywiście ja w tych co napisałem powyżej oceniam pod wzgledem oryginalnosci/klimatu a nie wykonania...
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2008, 03:54:15 pm wysłana przez Mat »

Offline Brodwajler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 06, 2008, 08:40:50 pm »
Shaolin Monks - zajebiste intro,najlepsze czasy mortala przypadają na pierwsze części,więc spoko ze wydarzenia w grze jak i w intro odnoszoą się do pierwszej części gry.Faktycznie może troche szkoda że tak sie tam chaotycznie leją,ale juz trudno.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 12, 2008, 08:29:22 am »
jak pewno wielu z was
Shaolin Monks - Odnosi sie do naszej starej 1 ... czyli bardzo klimatyczne i nie nudne ;)

Później MK:Mythologies:SB

Później MK:A , MK:D , MK:A , MK4
a na końcu najbardziej gówniane intro na świecie

MK:SyF

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 16, 2008, 07:06:48 pm »
mk sm,armageddon to moje zdanie a najgorsze jest chyba w czwórce

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 16, 2008, 07:14:03 pm »
Co ty gadasz intro w MK4 jest genilane.Mroczne, trzymające klimat, moim zdaniem intro pokazuje jak powinien wyglądać film.Może MK4 nie był najlepszym mortalem ale intro miał bardzo dobre.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 16, 2008, 07:55:56 pm »
Intro w MK4 mi się podobało ale było zupełnie inne od tych z 3D.
Intro z MKDA było dobre bo od razu wyjaśniało całą fabułę mino że walki były słabe..
Intro z MKD było zajebiste Raiden vs Deadly Alliance kopie dupę...najlepsze walki jakie pokazali
Intro w MK:SM najlepiej wyreżyserowane: kamera jest wszędzie i te smaczki typu Fatal Sub-Zero, odpadający łeb tarkaty, Goro. Miód.....
Intro w MKA wkurza mnie....
Ogólnie fabuła Armageddonu mnie wkurza: wszyscy powracają... Pędzą na siebie... walczę w powietrzu, nie wiadomo czy Baraka i Kung spadają czy wiszą w powietrzu podczas walki. Za dużo magii, za mało walki. Tylko walka między Tsungiem a Liu mi sie podobała. I to jak Shang się starzeje....

robaczek

  • Gość
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 16, 2008, 10:39:12 pm »
U mnie ogólnie filmy z MK4. Prym wiodą oba intra (to z Raydenem i to drugie "coś"). Filmy końcowe Sub-Zero, Scorpiona, Quan Chi i Reptile'a też były niczego sobie.

Dalej intro z MK:DA, MK:D. Potem filmy z MKM:S-Z. Film z MK:SM nie był zbyt odkrywczy, więc i wypadł z mojego rankingu.

O reszcie raczej nie ma co wspominać...

--------------------------

A w ogóle to witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum i, mam nadzieję, że nie ostatni. Pozdrawiam.

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 11, 2008, 08:51:49 pm »
Oooo zdecydowanie Shaolin Monks !! :] tam jest dosłownie wszystko :) :) .. fajne jest też intro MK4 z gadką Raydena ( świetnie pasuje do tej muzyczki :P ):)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 18, 2008, 11:59:39 am »
Jak się tak zastanowię to najlepiej wypada Shaolin Monks bo ma w sobie klasyczny klimat Mortal Kombat.
Bardzo też podobało mi się Intro MK:D, bardzo klimatyczne i mroczne szczególnie kiedy wszedł Onaga. Jak dla mnie oryginalne. Intro MK:DA podobało mi się głównie dlatego, że wreszcie Liu Kang zginął :D
Intro Armageddonu też ma swój urok ale nie jest tak mocny jak wyżej wymienione ;)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 19, 2008, 01:07:52 pm »
A mnie najbardziej podoba się intro z... MK II !   ;D   
Na drugim miejscu MKD, a na trzecim ex aequo MKSM i MKDA.

...i mam nadzieję że intro do MKvsDC uplasuje się bardzo wysoko - i bynajmniej nie ze względu na oprawę graficzną ;D

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsze intro
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 20, 2008, 03:45:43 pm »
No intro z MKII ze starej generacji jest najlepsze. Muzyka (podstawa :D) i bardzo dobre obrazki/zdjęcia.