Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817307 razy)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 21, 2009, 01:38:18 am »
to MK trilogy miało fabułę?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 21, 2009, 01:48:11 am »
Fakt, mój błąd :)

Sprostowanie: Fajna fabuła skończyła się na Mortal Kombat III... Czekaj... Tam też była dupna fabuła ;D okej okej, fajna fabuła skończyła się na Mortal Kombat II  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 21, 2009, 02:01:55 am »
Może MK nigdy nie miało fajnej fabuły... A skoro tak to dlaczego się nim tak interesowałem? przez więcej niż pół życia siedziałem w świecie MK .... I po co? Po gówno.... Zmarnowałem nie dzień lecz życie......  :'(

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 21, 2009, 08:34:54 am »
A dla mnie fabuła jest ważna i też mnie wkurza że znów się cofają powinni według mnie kontynuować fabułę z Aramgedon a co do fatalit to fajnie by było gdyby były brutalne ale jednocześnie dobrze dopracowane i oby cała część miała dobry klimat ale na temat klimatu mało mogę jeszcze powiedzieć bo za mało na razie informacji

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 21, 2009, 09:33:10 am »
A ja się kompletnie nie zgadzam z twoją opinią ,nie widzę najmniejszego sensu w tym aby dalej ciągnąć tą fabułę  ,przecież to zaraz wyjdzie z tego jakiś serial brazylijski.A po za tym co tu można jeszcze wymyślać po tym Armageddoanie... Tak czy siak uważam ,że Boon robi dobrze osadzając fabułę gry miedzy Mk2 a MK3.Wydaje mi się ,że takie cofnięcie się to sprawdzony sposób co widać na przykładzie MK:SM który został dobrze przyjęty przez fanów.
Co do brutalności gry nie będę się tutaj jakoś rozpisywać ,ponieważ jest na to za wcześnie  i wszystko jeszcze może się zmienić.Powiem tylko ,że podobnie jak Adept wole aby Boon pozostał przy klasycznych fatalach .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 21, 2009, 07:46:57 pm »
Nie mam nic przeciwko cofaniu sie do okresu MKII/MK3 ale tylko w formie takiej jaką zapodano w MK:SM. A tutaj była mowa o jakimś turnieju pomiędzy MKII a MK3, czyli w najgorszym wypadku drodzy moi fan-fanatycy Ed to nie dosyć że skopał fabułę Mortali 3D to teraz może zmienić historie 2D. Mam nadzieję że wyjaśni już nie długo co miał na myśli z tym turniejem pomiędzy MKII a MK3.

I wolał bym Grę dziejąca sie po Armageddonie która uporządkuje to co sie działo od MKD. Potem mogą skończyć z MK  jeśli nie starcza im pomysłów na kolejne części i eksploatować historie z okresu po MKI lub nawet przed. Był tu kiedyś pomysł stworzenia gry o pierwszym Turnieju MK z pierwszym Kung Lao.

A brutalność powinna wywoływać szok a dopiero później uśmiech. Z Fatalities moim zdaniem powinien być wybór między dwoma, trzema Fatalami stworzonymi przez Boona i ekipę a opcją pozwalającą na kreowanie swojego wykończenia, ale w lepszym wydaniu niż to z  MKA.

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 21, 2009, 09:35:52 pm »
Nowy Mortal :D Jak zobaczyłem tego newsa na stronie pierwsza myśl jaka mi się nasunęła to kto ma najlepszą ofertę PS3 ;D Czytam te Wasze płacze no i ręce mi opadają. Panowie powiem wprost ja się jaram, jaram jak cholera. Dopóki nie wyjdzie jakiś zjebany screen albo inna potwierdzona informacja iż nowy Mortal miałby być "kupą" będę się cieszył jak dziecko i nikt mi tego nie odbierze. Gdzie wasza wiara, duch kombatantów? Ed gadał farmazony - prawda, zbluźnił - racja. Ale jeśli jest najmniejsza szansa, że poszedł po rozum do głowy i/lub zarobił na DC i teraz uda się mu zrobić Godnego Mortala w starym-nowym stylu to ja w to będę wierzył i duchowo go wspierał. Jak dla mnie klimat między MKII - MK3 jest bardzo w porządku. Jeśli będą stare postaci, stare areny i klimat, mnie to już pasuje a jak dołożą coś nowego pasującego w scenerię to będzie drugie dobrze.

Panie Boon jak zrobisz wersję na PC co bym to nie musiał konsoli kupować to nie kupię Street Fightera IV - obiecuję ;D 

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:47:51 pm »
Panowie powiem wprost ja się jaram, jaram jak cholera

 Gdzie wasza wiara, duch kombatantów?
A daj Pan spokój. Mamy plakaty, książki, żetony, ściany Mortalowe, jeździmy po 14 godzin pociągiem by pogadać o Mortalu (Ja i Death Dealer) więc nie mów Ty mi o braku duchu kombatowego ;p Po prostu jesteśmy dwaj zezgredziali tetrycy i już nie wierzymy na słowo Edowi bo ile razy można odwalać kaszanę z Mortal Kombat. Miłość miłością, ale jak dziewczyna cię zdradza a Ty nadal jesteś entuzjastą tego związku to coś jest nie tak :p

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:58:53 pm »
Postraszyłem, że jak nie zrobią nowego Godnego Mortala to nie kupie PS3? I nagle nowinki o nowym Kombacie są. Ja Wam teraz załatwię u Edzia mroczno-klimatycznego-grywalnego MK ;D A i kolekcjoner w Polsce będzie  8)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:06:43 pm »
Czy wierzycie czy nie Adept, jak wyjdzie mroczny i wspaniały to Ci to będę do końca życia wypominać ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:20:58 pm »
Czy wierzycie czy nie Adept, jak wyjdzie mroczny i wspaniały to Ci to będę do końca życia wypominać ;)

Będziesz mnie mógł przez rok patykiem szturchać  :P

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:21:34 pm »
podobno nadzieja umiera ostatnia:p jak wyjdzie dojebany mk bez przejebanych postaci i z wyjebanym klimatem to bedzie zajebiscie:p

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:28:09 pm »
O! Wreszcie ktoś mówi rozsądnie  ;) Jak MK9 będzie takie jakiego byśmy my zgredy sobie życzyli, codziennie rano punktualnie o 5:30AM będę Ci Adept wysyłał na gadu, maila i PMa "A nowy Mortal jest piękny" ;D ;D ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:29:18 pm »
A ja będę odpowiadał "Masz rację królu Annihilatorze", ale dopóki to nie nastąpi to wiecie, słowa Eda należy brać przez palce  ;D

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:38:45 pm »
Okazuje się, że moje nadzieje już się ziściły :] Mówiłem Wam, że liczę na to, że DC-pieluchy były zrobione z myślą o zdobyciu "tatuśowej kasy" a z zebranych funduszów będzie Godny Mortal. Dzieci zadowolone. Teraz czas na Panów Szlachtę ;D

Mała poprawka Adept - będziesz mi odpisywał "Masz rację królu Annihilatorze, koleina dziewica zawita o 11:00 z plecakiem piwa" ;D