Autor Wątek: Render Jade z Shaolin Monks  (Przeczytany 25903 razy)

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 08, 2007, 06:57:37 pm »
he he dobre!!! :lol:  :lol:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 08, 2007, 10:07:17 pm »
Pozmieniane mają tylko kolory strojów i bronie. Takie coś to ja sam bym zmienił na kompie  :) Beznadzieja!
________FURY MK_________

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 09, 2007, 08:36:50 am »
Ciekaw jestem tylko kto to wypuszcza przeglądałem wszystkie strony i nie znalazłem renderu Jade czy Mileeny identycznych z gry tylko same podróby graczy!!!Jak ktos znalazł orginał to niech da na forum wiem ze Jade ma fryzure z takim zkrzyrzowanymi patykami

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 23, 2008, 10:45:03 pm »
mógłby ktoś dać linka do tego rendera ? link mi nie działa ;/ bardzo prosze, chciałbym to zobaczyć

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 24, 2008, 11:00:44 am »
Ja znalazłem taki renderek Kitany i Jade z Shaolin Monks, mnie się bardzo podoba
http://ui09.gamespot.com/8/images_2.jpg

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 29, 2008, 11:33:30 pm »
wg mnie powinno się używać opcji edytuj ale ok , w mojej galerii mam 2 obrazki (wymiary 1024x768 czyli w sam raz na tapetę)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 22, 2008, 02:19:55 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2008, 02:30:51 pm wysłana przez Jedu Sindel »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 22, 2008, 03:57:56 pm »
Kurde na ostatnim renderze to jest jakis chlop a nie Kitana ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 22, 2008, 04:32:25 pm »
Ja miałem napisać , że to Giertych  ;D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 29, 2008, 02:12:19 pm »
Kurewsko mi sie podoba ten "render" Kitana i Jade wrzucony przez Sub_ZeroSMK. Według mnie to jest najlepszy wizerunek tych dwóch pań i najlepsze stroje. Ahhhhh!! :P Te dupy (półżart), te detale na kostiumach, ten krój kostiumów, maski, ta dostojna poza i ten spokojny wzrok. Po prostu potężne! Chciałbym, żeby w grze postacie wyglądały tak ale z jeszcze większym realizmem.

Chętnie bym zobaczył jakieś oryginalne nieprzerabiane rendery Frost w oryginalnym stroju z maską.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 29, 2008, 02:56:10 pm »
Co Wy z tym "renderowaniem" ? To jest zwykły Digital Draw i to jeszcze zerżnięty z oficjalnego " rysunku " : http://i160.photobucket.com/albums/t167/paulsnake64/KitanaMortalKombat.jpg . Poprostu kolejny fanart przerabiający istniejące materiały
Cytuj
Według mnie to jest najlepszy wizerunek tych dwóch pań i najlepsze stroje.
To jest jedna pani skopiowana dwa razy i jak już , to jest najlepszy rynsunek ale tylko Kitany . Zmiana koloru stroju i broni zrobiona w 10 minut nie czyni nowego rysunku Mileeny i Jade ( Tak wiem , czepiam się  ;) - ale definicja renderingu jest tutaj : http://pl.wikipedia.org/wiki/Rendering . To co w większości się tu przedstawia przeróbki rysunków digital )
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2008, 03:02:53 pm wysłana przez Adept »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 29, 2008, 03:46:23 pm »
Dzięki za zwrócenie uwagi, po prostu powtórzyłem to określenie bezmyślnie. Mimo wszystko ja widzę na tej ilustracji Kitanę i Jade. Mie ma dla mnie znaczenia czy jest przerobione czy nie. Jest przerobione dobrze i to mnie interesuje, cieszy oko i trafia w mój gust. :D chociaż wole ręcznie wykonane grafiki i obrazy.

A tak jeszcze na marginesie, nie chcę się spierać ale "renderem" potocznie chyba się tez nazywa obrazek wykonany za pomocą grafiki 3D - zdjęcie z wyrenderowanego obiektu 3D.
A jakoś nie wierzę, żeby ta Kitana była namalowana (nawet za pomocą programów do malowania - dla mnie to jest zdjęcie z grafiki 3D)

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2008, 03:56:37 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 30, 2008, 05:32:56 pm »
Tak to jest Kitana w 3D, renderowanie oznacza robienie czegoś w 3D, i to jest właśnie taki render

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 30, 2008, 11:01:13 pm »
Postać wygląda jak render , ale i tak jest to w Photoshopie poprawiane . Za render uznaje rzeczy zrobione w 3d Maxie i pochodnych produktach . Takie pół na pół miksy są dla mnie poprostu rysunkami digitalnymi . Gdyż skopiowanie jednej postaci , zmiana koloru i inne modyfikacje pod rendering się nie kwalifikują . Sama postać Kitany może być renderingiem ( I prawdopodobnie nim jest ) , ale ja się skłaniam raczej ku rysunkowi , gdyż jest zmodyfikowany w photoshopie co już wrzuca obraz do kategorii " mixed media " :)

Ale racja , nikt o takie pierdoły spierać się nie będzie , ja poprostu mam taki fetysz grafikowy   ;)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Render Jade z Shaolin Monks
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 01, 2008, 02:05:13 pm »
A ja miałem ostatnio problem z zalogowaniem się na forum i nie zdążyłem sprostować mojej wypowiedzi. Przyjrzałem sie tym grafikom i są to pół "rendery pół narysowane/malowanie dygitalne grafiki. Pościągałem sobie kilka w wysokich rozdzielczościach i ewidentnie widać tam "Photoshopa" i "Corel Painter" (jeden z nich na pewno - stawiał bym na ten drugi program ale to już szczegół).