Autor Wątek: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?  (Przeczytany 34548 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 28, 2007, 04:42:12 pm »
Google - to nie boli az tak bardzo.
A wogole to byla o tym mowa
http://mk.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=382&highlight=goro+shaolin

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #31 dnia: Października 22, 2007, 09:00:16 pm »
W Armageddona teraz gram tylko z innymi graczami... Samemu nie mam
w tej grze nic do robory... Gdyby było co odkrywac przynajmniej..
filmiki na koncu arcade czy cóś...  Bo krypte całą odkryłem i nic w niej nie ma ;]


Musze w końcu kupić Deadly Alliance i Deception... Tam przynajmniej
filmiki są ;] więc można i samemu pograć ;]

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #32 dnia: Października 22, 2007, 09:54:56 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
W Armageddona teraz gram tylko z innymi graczami... Samemu nie mam
w tej grze nic do robory... Gdyby było co odkrywac przynajmniej..
filmiki na koncu arcade czy cóś...  Bo krypte całą odkryłem i nic w niej nie ma ;]


Musze w końcu kupić Deadly Alliance i Deception... Tam przynajmniej
filmiki są ;] więc można i samemu pograć ;]


Kup se Shaolin Monks  :wink:

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #33 dnia: Października 23, 2007, 08:15:19 am »
O Shaolin Monks wypowiadałem się w innym topiku...
Ale chyba kupię..

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 21, 2007, 01:37:37 pm »
Deadly alliance jest najlepszym z tych trzech mortali-  tyle lat oczekiwań na tę grę już zrobiło swoje.
Natomiast te dwie następne części ... -nie było tego zaangażowania jak przy Deadly alliance, powiedzmy sobie szczerze- to tylko kalki swojego poprzednika, z  większą ilością postaci i aren. Owszem było parę innowacji, ale to dla mnie tylko usprawnienia piątki, nie następne części.
MKDA miał niesamowitą produkcję, cholernie się przyłożono do tej gry- dodatki w postaci krypta, 'making of MK', 'MKhistory', czy w końcu clip Ademy 'Immortal'. Owszem komercja jest potężna, ale to mortal kombat... czy ktoś pamięta jak to się zapowiadało?!!
Dla mnie MKDA miał być ostatnim mortalem na PS2, a teraz na rok 2008/09 powinniśmy czekać NIE na ósmą część, tylko na szóstkę, taką, jaką ma być właśnie ósemka.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 21, 2007, 02:44:55 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
Deadly alliance jest najlepszym z tych trzech mortali-  tyle lat oczekiwań na tę grę już zrobiło swoje.
Natomiast te dwie następne części ... -nie było tego zaangażowania jak przy Deadly alliance, powiedzmy sobie szczerze- to tylko kalki swojego poprzednika, z  większą ilością postaci i aren. Owszem było parę innowacji, ale to dla mnie tylko usprawnienia piątki, nie następne części.
MKDA miał niesamowitą produkcję, cholernie się przyłożono do tej gry- dodatki w postaci krypta, 'making of MK', 'MKhistory', czy w końcu clip Ademy 'Immortal'. Owszem komercja jest potężna, ale to mortal kombat... czy ktoś pamięta jak to się zapowiadało?!!
Dla mnie MKDA miał być ostatnim mortalem na PS2, a teraz na rok 2008/09 powinniśmy czekać NIE na ósmą część, tylko na szóstkę, taką, jaką ma być właśnie ósemka.

Popieram Matiego  :roll: Powiem tak. Jeśli dana osoba nie jest fanem serii i chce pograć sobie dla przyjemności ( długo ) i z kumplami to wybiera bez namysłu MK: DA. Natomiast fan serii powinien popierać wszystkie części 3D bo w każdej następnej był coś nowego albo ulepszonego. Jednak te nowe po DA nie przekonają gracza ( normalnego ) do siebie ( mnie osobiście przekonały  :)  ). Jeśli ktoś znowu z kolei nie jest fanem a chce grać Online to nie ma wyjścia Deception lub Armageddon.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 21, 2007, 04:00:04 pm »
A ja sie z tym nie zgadzam moim zdaniem najlepsza czescia jest z tych 3 mkd(kiedys twierdzilem ,ze mka ale zmienilem zdanie ;d), jet ona bardzo nie doceniana przez wielu graczy ,ale  tworcy duzo w nia serca wlozyli.Wiadomo mkda jest swietnia ,postep jaki zrobili od mk4 byl ogromny ,ale mkd rowniez poszlo z duchem czasu tylko chyba nie wszycs dostrzegli zmiani jakie sie pojawil w tej czesci.Przeciez tworcy mortala w 6-tej czesci wprowadzili kupe nowosci np;nowy konqest ,mozliwosc grania online,nowe postacie,nowe areny,po dwa fatale na glowe + hara-kiri, deth traps,nowe bronie porozrzucane po mapie,doszlo znacznie wiecej ciosow specialnych i.t.p. a jednak wielu gracz twierdzilo ,ze ta czesc niczym sie nie ruzni od poprzedniej.A pozatym jak dla mnie mkd ma epszy klimat znacznie mroczniejszy co jest ogromna zaleta tej czesc.No ale trzeba byc wyrozumialym bo o gustach sie nie rozmawiam bo kazdy ma inny  :D

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 21, 2007, 05:21:38 pm »
Fakt, że o gustach się nie dyskutuje, choć o ile ewentualnie mógłbym się zgodzić (chociaż może jednak nie), że Decepton jest lepsze niż DA, to za nic nie mogę pojąć jakim cudem najwyżej w tej ankiecie na początku tematu zwyciężył Armageddon :?:  :?:

Czemu DA jest lepsze niż te dwie następne:
Zwróćcie uwagę już na same areny- jest ich 17, ale niemal każda ZUPEŁNIE inna od pozostałych, tzn: wykorzystano chyba wszystkie warunki pogodowe: jest deszcz, grad, jest też arena na której szaleje tornado, czy w końcu ta na arktyce z pałacem lin kuei w tle- poezja i oryginalność , czyli to, co wywindowało mortal kombat w swych początkach na piedestał.
Świetna arena była też z lawą, czy ' wu shii academy'- wielkie posągi trzymające matę na której walczą zawodnicy- moim  zdaniem genialne!  
Postacie - stare i nowe dobrano tak, żeby, każda była inna. Nowe to same oryginały -Bo rai cho, Li Mei, Kenshi (z nowych to mi tylko Hsu hao nie podpasił).
O tej grze można by jeszcze wieeeeele napisać.

Natomiast w Deception nie poprawiono tego co jest najważniejsze w bijatykach- system walki!
Areny to już nie ta pomysłowość, choć "slaughterhouse' wymiata :twisted:
Postaci- jeśli chodzi o nowe to lepiej bez komentarza...
Aha: wole po jednej Fatality na łeb niż po harakiri i dwa fatale wymyślone byle jak.
Brakło im pomysłów w Deception, bo za dużo tego jak na jeden raz, a Armageddon jest tego najlepszym przykładem- zlepek wszystkiego co do tej pory i nic nie poprawione :?
Napisałem to jako fanatyk mortala.
Oczywiście co kto lubi.

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 03, 2008, 09:57:12 pm »
MK:DA - Pierwsza gra w pełnym 3D


:lol: Żadna gra nigdy na takim tv czy monitorze nie będzie w pełni 3D. Czemu? Ekran jest płaski...

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 04, 2008, 08:45:06 am »
MK:DA - Pierwsza gra w pełnym 3D


:lol: Żadna gra nigdy na takim tv czy monitorze nie będzie w pełni 3D. Czemu? Ekran jest płaski...
Niewiem o co co ci chodzi. Nawet pewno nie grales w zadna z nich bo nie masz ps2 8) tak mk:da był pierwszym mortalem który był w pełni 3D. MK4 nie był w pełni 3D .

_____TEST YOUR MIGHT_____

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 04, 2008, 02:37:28 pm »
Lol... ŻADNA GRA NIE JEST W PEŁNI 3D. Wiesz kiedy byłaby full 3D? Gdyby były takie rzutniki jak w Star Wars i pokazywały by ci postacie 3D takie "wyświetlane"... A monitory są płaskie to póki co nie ma full 3D nigdzie.^^

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 04, 2008, 05:47:18 pm »
Lol... ŻADNA GRA NIE JEST W PEŁNI 3D. Wiesz kiedy byłaby full 3D? Gdyby były takie rzutniki jak w Star Wars i pokazywały by ci postacie 3D takie "wyświetlane"... A monitory są płaskie to póki co nie ma full 3D nigdzie.^^

Jesteś jakiś porąbany jakie monitory? MK:DA JEST NA PS2 NIE NA KOMPUTER. Nie rozumiem cie. Czy ktoś napisał że MK:DA był pierwszą grą w pełni 3D ? Nie. Tu chodzi o mk . TO BYŁ PIERWSZY MK W PEŁNI 3D LOLLL

____TEST YOUR MIGT___

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 04, 2008, 06:22:11 pm »
Lol... ŻADNA GRA NIE JEST W PEŁNI 3D. Wiesz kiedy byłaby full 3D? Gdyby były takie rzutniki jak w Star Wars i pokazywały by ci postacie 3D takie "wyświetlane"... A monitory są płaskie to póki co nie ma full 3D nigdzie.^^

Jesteś jakiś porąbany jakie monitory? MK:DA JEST NA PS2 NIE NA KOMPUTER. Nie rozumiem cie. Czy ktoś napisał że MK:DA był pierwszą grą w pełni 3D ? Nie. Tu chodzi o mk . TO BYŁ PIERWSZY MK W PEŁNI 3D LOLLL

____TEST YOUR MIGT___


To 3D na kompie to tylko iluzja... CHłOPIE, MONITOR JEST PłASKI WIęC NA TAKICH MONITORACH/TV/PS/RZUTNIKACH ITD. NIC NIE BęDZIE FULL 3D, FULL 3D JEST W TAKIM MOMENCIE JAK NP. W STAR WARS BODAJżE W II CZęśCI BYłA "WIDEOKONFERENCJA" I POKAZYWAłY SIę NP. YODA TAKI W 3D... EHH... ALBO JAK ODBIERALI KOMUNIKATY Z OD VADERA/IMPERATORA... "Myśl uchem a nie brzuchem".^^

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 04, 2008, 06:32:35 pm »
Ja wiem oco mu chodzi ale on chyba do konca nie rozumie oczym my rozmawaimy(tak mi sie wydaje ;d).A tak w ogole nie ma czegos takiego jak w pelni 3d i nie w pelni 3d ,gry dziala sie tylko na 3d i 2d.Przeciez nie ma zadnej gry na swiecie ,ktora ma wszytskie elemnty wykonane w 3d ,prawda modele postaci ,mapy i.t.p sa tak zrobione ale czy wyobrazasz sobie trojwymiarowy model ognia?.Takich elementow nie robi sie w 3d nawet w nowych grach ,poniewaz jest to nie do wykonania a po drugie komp by nie utzrmal takiego silnika gry.Wiec wniosek jest jeden wszytskie gry sa nie w pelni 3d jak ty to mowisz.Dlatego gry sie nie dzieli w taki sposob.

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 04, 2008, 06:47:39 pm »
No... W końcu jakiś gest zrozumienia.^^ Lubię się podroczyć. :evil:  Wiem przecież o co chodzi... Iluzja 2D czy 3D.^^  ;D Dobra jak ty mnie zrozumiałeś to wszystko o.k...