Autor Wątek: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)  (Przeczytany 36001 razy)

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« dnia: Kwietnia 14, 2011, 09:30:45 am »
Witam zakładam wątek gdyż do premiery w europie został teoretycznie już tylko tydzień:) W praktyce grę w niektórych sklepach będzie można dostać pewnie wcześniej. Dlatego powstaje ten temat żebyśmy wiedzieli gdzie i kiedy i za ile dostaniemy Mortal-a
Proszę żeby w tym wątku były konkretne informacje a nie ze słyszałem ze jutro będzie tu i tu:P najpierw sprawdzić informacje zobaczyć na półce grę a później wstawić post:)
Post najlepiej żeby wyglądał tak nazwa sklepu miejscowość jak jest więcej sklepów w danym mieście to ulica i cena:)
Co do samej ceny sprawdzamy różne PROMOCJE MM SATURN Real ITD:)
jak ktoś kupuje wersje na PS3 niech sprawdzi tez cenę i czy jest dostępna na x 360:) i na odwrót:)
Jeśli ktoś zamówił grę już przez internet niech tez pisze gdzie zamówił i kiedy dostał ( nie pisać pierdół ze dzwoniłem jutro ma być tylko masz ja trzymać w rękach:) )

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:32:30 am »
Allegro,Ultima i inne.

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2011, 10:44:48 am »
Allegro,Ultima i inne.
Ale się popisałeś tym postem;/ przeczytaj najpierw cały mój post zanim napiszesz takie pierdoły

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:16:27 pm »
Anulowałem swoje zamówienie na muve.pl
Teraz zdam relację z Empiku w moim mieście, czyli - Lubin woj. dolnośląskie. Empik znajduje się w galerii Cuprum Arena i co najzabawniejsze w tym samym budynku znajduje się także Saturn:) Więc są dla siebie konkurencją. Jak dzisiaj pytałem o MK. To kobitki prawie klękały, abym do nich wrócił 19 kwietnia. Przekonując mnie,że możliwa cena będzie 169,99 zł. Jeśli bedzie tak jak mi mówiły to gitarka cyce. Pożyjemy zobaczymy.

Ps. Iwcio nie stresuj się,że ludzie piszą co i jak w sklepach obiecują przed premierą. Jak dorwiemy grę to zapewne każdy się tym pochwali:) luźna guma.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 12:41:06 pm wysłana przez Semek »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:37:36 pm »
muve.pl odpisało mi :

Cytuj
Witam,
Premiera edycji kolekcjonerskich na PS3 została przełożona w całej Europie,
niestety, nie mamy na to wpływu.
Pozdrawiam serdecznie.

tak że szybciej kolekcjonerki nie dostaniecie nigdzie

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:49:12 pm »
Ja to generalnie jeśli chodzi o premiery korzystam ze sklepów internetowych z prostego względu - nawet na premierę sklepy normalne często nie maja towaru na półkachXD Kupowałem SF4 w Saturnie po podejściu do typka kiedy poleciłem mu sprawdzić magazyn i się okazało, że leżała tam gierka, na półkach natomiast nicXD No i wygoda, nie trzeba ruszać dupy nigdzie:p

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:07:14 pm »
Ja to generalnie jeśli chodzi o premiery korzystam ze sklepów internetowych z prostego względu - nawet na premierę sklepy normalne często nie maja towaru na półkachXD Kupowałem SF4 w Saturnie po podejściu do typka kiedy poleciłem mu sprawdzić magazyn i się okazało, że leżała tam gierka, na półkach natomiast nicXD No i wygoda, nie trzeba ruszać dupy nigdzie:p

dokładnie, za parę lat wgl nie będzie już sklepów stacjonarnych, tylko parę spożywczaków się uchowa i będziemy tylko leżeć w domu, zamawiać i tyć :Pp

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:09:10 pm »
Już teraz są sklepy internetowe które oferują pełne zakupy spożywcze przez neta. Dostajesz do domu co zamówiłeś i jest lux:D No ale wracając do tematu gier, to naprawdę preferuję sklepy internetowe które specjalizują się w tego typu produktach, niż market który ceny ustala momentami chyba za pomocą rzutu kośćmi.

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:28:23 pm »
Dlatego napisałem ze jak ktos zamówil w sklepie przez internet to niech sie pozniej pochwali gdzie i kiedy dostał za ile;)
Ja ogólnie czekam na fajna promocje:) w MM lub czyms podobnym:D
Ogólnie na slasku jest duzo takich pkt:)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:33:16 pm »
Mieszkam na Śląsku i tutaj poluję:p I wierz mi, jest różnieXD Nawet giełdy w Katowicach sprawy nie załatwiają bo tam windują ostatnio ceny okropnie. Najlepiej zamówić z hurtowni, bo im mniej rąk maca twój egzemplarz gry, tym mniej chce sobie z niej marżę podoić:D

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:41:41 pm »
No to bedziesz polowal tam gdzie ja:D ogolnie 169 zl:D nie bedzie zle:) ale chodzi mi kiedy bedzie na połce:) jak widac moze to byc juz 19 kwietnia;D a to jest bardzo sympatyczna:) Oferta:)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 14, 2011, 01:48:48 pm »
Wiesz, mnie tam tak bardzo na czasie w sumie nie zależy. W zasadzie i tak czy bym kupił w poniedziałek, czy dostanę w piątek - jeden wał, bo grał będę i tak dopiero w weekend:) To widzę kolejny player ze Ślaska:p Nice:)

Bodzio

  • Gość
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:42:13 pm »
Niektóre sklepy (mające produkty na magazynie) czasem wystawiają na swoje półki towar wcześniej (zazwyczaj dzień przed premierą, wieczorem). Ja się z czymś takim już spotkałem...

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:43:35 pm »
No dlatego zaproponowalem temat:D zeby kazdy wiedzial gdzie moze go spotkac mila niespodzianka:) czasami nawet 3 dni przed premiera:) w fife ludzie pykaja;D

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 14, 2011, 03:50:38 pm »
Rozmawiałem dziś ze znajomym,który pracuje w Media Markt we Wrocławiu(Park Handlowy Bielany ul.Czekoladowa) mówił mi,że możliwe iż nowy Mortal będzie do kupiena już w poniedziałek lub we wtorek nie jest to jednak pewne w 100% będe wiedział więcej dam znac.ps.czytałem dziś na TRMK,że w Europie będzie można kupić już w ten weekend