Autor Wątek: Pierwszy oficjalny pokaz MK9  (Przeczytany 34948 razy)

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 20, 2010, 03:10:06 pm »
Ale was juz wpieniam z ta sztywnoscia, co?:P

Sam się tego czepiałem jeszcze nie dawno, natomiast w ogóle nie przeszkadza mi to kiedy mowa o 2D.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 20, 2010, 03:44:47 pm »
Jak tak czytam te posty o sztywności i gibalności w nowym MK to się cieszę, że od ładnych paru lat nie interesuję się grami :) To o czym dyskutują +Luna+ z Maciusiem I w ogóle mnie nie dotyczy, bo ani nie mam porównania do innych tytułów ani też nie grałem w MKvsDC.
Wiadomo, że idealny nie będzie. Po za tym jak już będę go odpalał w konsoli to po to żeby pograć a nie rozkładać na atomy.......
Miałem pisać więcej o tym że się nie znam i jak zajebiście mi z tym jest ale po co?  ;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 20, 2010, 04:12:46 pm »
Jak tak czytam te posty o sztywności i gibalności w nowym MK to się cieszę, że od ładnych paru lat nie interesuję się grami :) To o czym dyskutują +Luna+ z Maciusiem I w ogóle mnie nie dotyczy, bo ani nie mam porównania do innych tytułów ani też nie grałem w MKvsDC.
Wiadomo, że idealny nie będzie. Po za tym jak już będę go odpalał w konsoli to po to żeby pograć a nie rozkładać na atomy.......
Miałem pisać więcej o tym że się nie znam i jak zajebiście mi z tym jest ale po co?  ;)

Tutaj nie chodzi o to czy sie znasz czy nie:) Po porostu nie bede gral w cos na sile co mnie bedzie denerwowac. W MK w 3D pogralem bardzo malo. Odpycha mnie stywnosc, plastikowosc i nie dam rady tego przezwyciezyc. Staralem sie na kilka podejsc, ae po prstu mnie odrzuca. Dlatego licze, ze tym razem bedzie tak jak powinno:)

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 20, 2010, 04:53:20 pm »
Ja powiem w ten sposób. Ostatnio kupiłem konsole PS3 i Mortal Kombat vs DC Universe i jak dla mnie gra jest super. Z wyjątkiem tych postaci z bajek, są nie potrzebne, ale dla mnie nie problem po prostu nimi nie gram i wybieram tylko stronę MK.
Może jestem slepy może się nie znam Dobrze mi z tym :) ), ale ja nie widzę tu żadnej sztywności, gra mi się bardzo dobrze, a też jestem z MK od pierwszej części z 1992r.

Myśle, że nowy MK będzie jeszcze lepszy, przedewszytskim bardziej brutalny i mroczny, a to dla mnie najważniejsze. Nie interesuje mnie tu jakaś sztywność czy coś w tym stylu, najważniejsze aby się grało dobrze i przyjemnie.

Pozdro

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 20, 2010, 05:28:19 pm »
(...)najważniejsze aby się grało dobrze i przyjemnie.

Otóż to:D I wierzę, że tak będzie. Mnie tam te wypuszczone materiały napałają optymizmem:)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 20, 2010, 06:35:54 pm »
Czasami grając w bijatyki lepiej być ślepym i nie mieć dużego doświadczenia w ich katowaniu, wtedy faktycznie zabawa może być przyjemniejsza. Jest jeszcze drugi sposób, przymknąć oko na niektóre niedociągnięcia, ale to już takie proste nie jest.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 20, 2010, 06:54:31 pm »
Mam takie same oczekiwania jak wy Panowie:P a moze nawet i wieksze. I wbrew adeptowi bardzo bym chcial Quan Chi:) w deadly alliance wygladal swietnie i niezle sie nim gralo.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 20, 2010, 06:58:41 pm »
Quan Chi najlepiej wyglądał w MK4 ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 20, 2010, 06:58:46 pm »
Quan Chi w Deadly Alliance wraz ze sztyletami był jednym z mocniejszych postaci i grało się nim miodnie. Mam nadzieję i ja, że pojawi się w nowym Mortal Kombat. Ed Boon powiedział, że będzie kilka zaskoczeń jeśli chodzi o dobór zawodników, więc mam nadzieję, że pojawi się ktoś z nowszych mortali.

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:03:20 pm »
Oby nie dariusz i aszra i inne kobery;p I nie batman <o zgrozo>

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:05:12 pm »
oj nie nie tych to ja też nie chce widzieć, żadnych jarków itp ;)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:57:38 pm »
Ashrah to dla mnie podobna postać do Li- Mei (która podobno jest zajebista), a ma od niej lepszą historię. Z mortali 3d chętnie bym Hotaru lub Shujinko widział, oczywiście trochę przemodelownych (szczególnie w kwestii ciosów). Drahmin też by się sprawdził, ale w drugim stroju z DA, bez tej kiszkowatej maski.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:07:20 pm »
Tutaj nie chodzi o to czy sie znasz czy nie:) Po porostu nie bede gral w cos na sile co mnie bedzie denerwowac.
No, właśnie. Ja się nie denerwuje bo nie zawracam uwagi na takie rzeczy. Ja system jest naprawdę skopany i ciężki to też mnie odrzuci, upośledzony nie jetsem zeby tego nie wyczuć ale ogólnie mi wystarczy fun.  :)

Ostatnio kupiłem konsole PS3 i Mortal Kombat vs DC Universe i jak dla mnie gra jest super. Z wyjątkiem tych postaci z bajek, są nie potrzebne, ale dla mnie nie problem po prostu nimi nie gram i wybieram tylko stronę MK.
Pozdro
Ciężko byłoby zrobić grę pod tytułem MKvsDC Universe bez postaci z DC Universe  :P
Ja nadal nie miałem styczności z tym MK...... Ale zagram jak kipię PS3..... Pozdro  :)

A co do pojawienia sie wojowników z nowszych części..........
To jeśli miła by się pojawić tylko jedna jedyna postać to powinien być to
BO' RAI CHO
 :D :D :D :D :D :D :D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:23:54 pm »
Oczywiscie, ze kilka postaci  dalo rade w nowych mortalach. Ogolnie bylo slabo, jednak byly perelki w postaci drahmina, havika, frost, kenshi (dla mnie lepszy od ermaca), Rain (swietny design). Takze kilka postaci na prawde moglo by sie znalezc:P

POza tym sadze, ze powinno byc z 2 ,3 nowych fajterow. Na przykladzie SF4 widac, ze da sie wprowadzac nowe przemyslane postaci nie zapominajac o starych.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy oficjalny pokaz MK9
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:30:52 pm »
No nie wiem...
Jeśli chodzi o nowe postacie to od 6 lat MK pod tym względem prawie leży na dechach.....
Wolałbym zobaczyć same znajome twarze niż ryzykować kilak postaci, które niekoniecznie pasowałyby do tego klimatu. Zresztą mamy 26 miejsc więc nowi fighterzy zabraliby miejsca klasycznym postaciom......