Autor Wątek: MK4  (Przeczytany 10049 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« dnia: Maja 07, 2007, 03:11:03 pm »
Kim zrobiliście chociaż raz fatala w MK4?
Ja zrobiłem prawie wszystkimi. Nie mogę jednak zrobić fatala nr1 Jax'em i 1 Quan'em.
Może ktoś ma patent i może pomódz?
ps. Możecie też pisać tu proźby o pomoc z jakimiś fatalami. Nie koniecznie z MK4, myślę, że ja i inni użytkownicy forum każdemu pomożemy.
- Sorki za błędy, jeśli są, ale się spieszyłem.

Zmieniam temat, dla własnej potrzeby i dlatego, że jestem oszczędny. Teraz można pytać o wszystko związane z MK 4. Ja też pytam.
Czy można zrobić Gorem to co komputer, tzn. klepanie się po klacie i przyskok do przeciwnika.
W żadnym poradniku tego nie ma.
Jak coś wiecie to piszczie.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2007, 12:13:21 am »
Ja w MK4 zrobiłem wszystkimi fatality, nie było łatwo bo czasem upierdliwie nie chciało wyjść. Najtrudniej wychodzi Reptile (obgryzanie twarzy), Fujin (wiatr obdzierający ze skóry), Tanya (całus) no i czasem przy Raidenie coś nie wychodzi. W ogóle da się zrobić wszystkie fatality, trzeba tylko wytrwale poćwiczyć ;)
Możliwe, że takie problemy są tylko w wersji PC. Sprawdze wersję z N64.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2007, 01:39:17 am »
:D  jakby ktoś wytłumaczył jak zrobić fatala nr1 Jax'em to byłbym wdzięczny, bo za hiny ludowe nie potrafie tego zrobić.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2007, 01:51:20 am »
Hmm. Kombinacja wygląda tak: trzymaj LK pod koniec rundy, F, F, D, F (blisko).
Wydaje mi się, że tak naprawdę to nie ma być aż tak blisko tylko tak "odległość podcięcia". Albo LK trzymać tak przez 3 lub 5 sekund. Sprawdzę to i dam znać ;)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2007, 09:53:02 pm »
Przy fatality Jaxa trzeba trzymać lk przez 3s, a później zrobić ffdf.
Mi jeszcze nie wyszło, może dlatego, że trzeba trzymać przed końcem rundy, a ja nie trzymałem.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2007, 10:56:18 pm »
Tak, zgadza się. Trzeba tuż przed końcem rundy. Trudny fatal ale da się zrobić ;)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2007, 08:34:55 pm »
Pomógłby mi ktoś z fatalem nr 1 Quana. Nie moge go zrobić, jest chyba podobny do fatala Jaxa, ale nie wychozi.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Wcześniej mówiłem, że można wpisywać tu problemy z fatalami z innych części, można też pisać o innych wykończeniach.
Więc ja pytam, czy ktoś zrobił brutala kimś w MKT? Jak tak niech powie jak.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2007, 09:51:53 pm »
No mi raz prawie sie udało Scorpionem zrobić brutala, problem w tym, że trzeba szybko i dokładnie w danej kolejności wcisnąć dłuuugie kombo (Scorpion: HP, HP, Blok, HK, HK, LK, HK, HP, HP, LP, HP) i kiedy tło się zaciemni to wtedy wszystko idzie automatycznie :wink:
Jeśli potrzebujesz spis ciosów luknij tu, zakładka "gry" i wybierz Mortal Kombat Trilogy :wink:

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2007, 10:52:54 pm »
dobra niewazne : P

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 10, 2007, 08:41:05 pm »
Cytat: "Sim"
No mi raz prawie sie udało Scorpionem zrobić brutala, problem w tym, że trzeba szybko i dokładnie w danej kolejności wcisnąć dłuuugie kombo (Scorpion: HP, HP, Blok, HK, HK, LK, HK, HP, HP, LP, HP) i kiedy tło się zaciemni to wtedy wszystko idzie automatycznie :wink:
Jeśli potrzebujesz spis ciosów luknij tu, zakładka "gry" i wybierz Mortal Kombat Trilogy :wink:

Wszystko fajnie, ale jak zaczynam robić brutala to Scorp wali go w ryja i buch. Scorpion wins blabla itd..
Co jest?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 11, 2007, 12:24:09 am »
Cóż nie mówiłem, że to jest łatwe. Trzeba poprostu szybko i zdecydowanie (bez zawahania i bez pomyłek) wystukiwać kombinację to wtedy się uda :wink:
Ja wciąż próbuję i za każdym razem kiedy zaczyna być fajnie mylę klawisz i nie ma brutala :evil:

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 12, 2007, 08:20:57 pm »
ja tez raz zrobiłem brutality raidenem..... trzeba szybko to poprostu robić...:):) raz mi sie już sciemnił obraz, nie wstukałem całej kombinacji i....nic....raiden wins;/ trzeba robić je cały czas:):)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 12, 2007, 11:21:09 pm »
Cały czas w kółko? :shock: No ładnie, nigdy nie doszedłem do zaciemnienia więc myślałem, że tak to działa a tu no proszę. To trzeba "maniakalnie" się nauczyć kombinacji no i wyćwiczyć palce :P

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:14:52 pm »
siema:):) jak ktoś by chciał zrobić brutality po raz pierwszy, to proponuje "klasycznego raydena" -  łatwa kombinacja jak na początek( oczywi scie zależy od ustawienia klawiszy:):):):)
podaje kombinacje jak coś:

HP, HP, HP, HP, BL, HK, HK, LP, HP,HP,HP

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 07, 2007, 02:57:10 pm »
Cytat: "Sim"
Cały czas w kółko? :shock: No ładnie, nigdy nie doszedłem do zaciemnienia więc myślałem, że tak to działa a tu no proszę. To trzeba "maniakalnie" się nauczyć kombinacji no i wyćwiczyć palce :P

Suuuuuper. To coś dla mnie, bo co dzień ćwiczę palce na kibordzie.
Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie: patrz post 1.
Dzięki