Autor Wątek: 3 Postacie !  (Przeczytany 28943 razy)

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #45 dnia: Października 13, 2012, 10:30:56 am »
@up
Teleport wcale nie daje dużej przewagi. Czasami jeśli w dobrym momencie go wstukasz przed wystrzelonym projectilem lub w combosie sie przydaje. Jako wakeup lub na sucho działa słabo (przeciwnik zablokuje i ma free combo). Niektórzy mają tp szybszy lub wolniejszy (np. Smoke ma dość szybki, a Ermac i Scorp wolniejsze).
Ermac to (jeśli opanowany) świetny zooner bf+1 ściaga z powietrza i jest dosyć szybkie, a jesli dobrze wymierzymy i zlapiemy na db+1 to mozna dobry combosik wpakowac ;d.

Offline zabijak33

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • GamerTag: zabijak33
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #46 dnia: Października 23, 2014, 08:51:48 pm »
Trudno określić bo jeszcze nie grałem, ale myślę że będzie to wyglądać tak:

Ulubieńcy:
-Sektor
-Reptile
-Kung Lao

Nielubiany:
-Stryker

Jak mogłeś!? :P

Moje ulubione postacie:
- Stryker - Moja ulubiona postać ;) Lubie go za wygląd, X-ray'a, spam z pistoletu i jak ktoś będzie się chował na kucnięciu przed pistoletem to granatami ;D
- Reptile - A go to od tak lubię :D

Nie lubiana postać:
- Johny Cage - Nie przepadam za nim i nie ogarniam X-ray'a :D Zawsze jakoś nie wychodzi
I też jakoś brak pomysłów :D

Offline paweusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #47 dnia: Października 27, 2014, 10:15:38 pm »
Lubie:
1. Kabal - szybkość i mind games. Tylko wstaje z podłogi powoooli
2. Liu Kang - szybkie i czyste karate z domieszką ognia
3. Kung Lao - nigdy go nie lubilem, ale ostatnio go lepiej poznałem i go lubię. Cały czas ćwiczę combosy bo nie jestem w stanie wyjść ponad 28%

Nie lubię:
1. Sub zero - klon, klon i klon. Profesjonalny subzero stoi za klonem czasami wyślizgując się zza niego. Ogólnie nuda. Wróg Liu Kanga.
2. Chiński zbieracz ryżu - łabadiii i lecimy. Nie lubię z nim grać.
3. Kano - ponury oblizywacz noży. Nie umiem nim profesjonalnie grać, ale wygrać z profesjonalnym kano tym bardziej nie umiem. Ponura presja powoduje u mnie doła po 4-tej rundzie.

Specjalne miejsce: kitana. Wygrywałem z dobrą kitaną kabalem. Inne postaci nie są w stanie unieść ciężaru kilogramów metalu, jakimi obrzuca wrogów. Zauważyliśmy też że stochastyczne naciskanie pada daje w niej profesjonalnie wyglądające składanki, co zmniejsza atrakcyjność postaci.