Autor Wątek: Kłótnia odnośnie poziomu painowych menu do Mortal Kombat 9  (Przeczytany 6802 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Kłótnia odnośnie poziomu painowych menu do Mortal Kombat 9
« dnia: Listopada 15, 2009, 01:24:46 pm »
Haha ja pidole wy chyba nie chcielibyscie miec takie menu w MK9 bo pamietajmy ze to jest XXI wiek a nie u schylku XX wieku ;]  8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 06:32:16 pm wysłana przez Adept »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 15, 2009, 05:05:51 pm »
Mat szkoda komentować twój post ale cóż:
Nie chcieli byśmy pewnie sam KiSinTo by nie chciał ale to wersja BETA parę dni trochę wysiłku i nasz Tomek by zrobił piękne menu ale to jest BEAT!
Więc nie wiem po co to komentujesz, jemu raczej chodziło o ukazanie postaci jakich by chciał zobaczyć w MK 9 i pokazał to w Choes Your Might rozumiesz?
PS: Jak umiesz zrobić coś lepszego niż ta wersja Tomka to proszę ale nie sądzę, więc twój komentarz jest zbędny, zrobisz lepsze menu od Tomka zwrócę ci honor. :)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2009, 09:24:15 pm »
Cobra co ty chcesz mi w ogole wpieprzyc nie biore sie za to o czym nie mam pojecia ale widzac takie cos to lekka zenada lepiej troche sie postarac i zrobic cos takiego jak ziomalq cos widac albo Davidkoz niz takie kolorowanie kartki przeczkolnej uhauaha Ja juz powiedzialem ze jak lubicie takie cyrki to zrobcie sobie odpowiedni kanal albo jak jest to chyba pomyliliscie dzialy ;]  8)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2009, 10:51:08 pm »
Może, kurwa miał mało czasu. A zapytanie "Co o tym myślicie" odnosiło się do postaci a nie zajebistości ekranu wyboru więc co się dopierdalasz młodzieńcze.......

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 16, 2009, 11:40:21 pm »
SlaveMe nie każdy jest na tyle rozumny, aby zaobserwować tutaj, że swoje typy postaci dajemy w formie "obrazkowego ekranu", a więc po co się denerwować? I używać takiego słownictwa? Proszę, aby się to nie powtórzyło  ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2009, 11:55:47 pm »
Ale ja wcale się nie zdenerwowałem D. :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2009, 05:41:56 am »
Mati, a Ty chyba pomyliłeś fora :) SlaveMe ma rację. Co Cię czepiasz młodzieńcze?
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2009, 05:44:31 am wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2009, 09:02:49 am »
Cobra co ty chcesz mi w ogole wpieprzyc nie biore sie za to o czym nie mam pojecia ale widzac takie cos to lekka zenada lepiej troche sie postarac i zrobic cos takiego jak ziomalq cos widac albo Davidkoz niz takie kolorowanie kartki przeczkolnej uhauaha Ja juz powiedzialem ze jak lubicie takie cyrki to zrobcie sobie odpowiedni kanal albo jak jest to chyba pomyliliscie dzialy ;]  8)

Ninja-Spectre sprawdza w google co to jest kartka przeczkolna. Niestety google nie znajduje takiego pojęcia i Ninja-Spectre nie wie co ma teraz pokolorować  ;).

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 17, 2009, 12:24:52 pm »
http://img688.imageshack.us/i/mortalkombats.jpg/

Zrobiłem specjalnie dla Matiego

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 17, 2009, 03:13:56 pm »
Mati, a Ty chyba pomyliłeś fora :) SlaveMe ma rację. Co Cię czepiasz młodzieńcze?
W pełni popieram naszego wszechwiedzącego Adepta xD ;)
Matki wiesz co? jest drugie forum o MK (o ile to można tak nazwać bo tam piszą o Kaczyńskich ;/) to wiesz co? Idź na tamto forum tam będziesz mieć równych sobie i będziesz mógł się wypowiadać jak to jest brzydkie i wgl.
Ja juz powiedzialem ze jak lubicie takie cyrki to zrobcie sobie odpowiedni kanal albo jak jest to chyba pomyliliscie dzialy ;]  8)
Kolejny raz denerwujesz mnie tym tekstem! ! !
Za przeproszeniem adminów, ch*j cię to obchodzi czy lubimy robić sobie cyrki i nie będziesz do nas (przynajmniej do mnie) mówił w formie rozkazującej, cyt. zróbcie sobie odpowiedni kanał.
Z mojej strony tyle i nie będę cię już komentować bo szkoda moich nerwów na takiego małolata!
PS: Franqey wspaniały "Chooes your fighter" z wspaniałym podpisem ;)
Bez poważania Cobra! ;D
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2009, 04:28:14 pm wysłana przez Cobra »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 17, 2009, 04:00:37 pm »
http://img688.imageshack.us/i/mortalkombats.jpg/

Zrobiłem specjalnie dla Matiego

ODGAPIACZ! ! ! Moje i tak lepsze!

http://i26.tinypic.com/zjwfp1.jpg

EDYTA:

Cobra, zcenzurowałem Ci przekleństwo ;P Aha, Death Dealer i Adept popierają prezydenta Kaczyńskiego  :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2009, 04:05:32 pm wysłana przez Adept »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 17, 2009, 04:56:24 pm »
Sam jesteś odgapiacz od tekken komata. Ja jestem uberodgapiacz.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 17, 2009, 07:33:10 pm »
wpierdal... m sie bo zenadaaaaaa. Ja juz powiedzialem ze to nie schylek wieku XIX "nie lubie sie powtarzac ^^"  I ja to podkreslam nie wiem co taki malolat chce udowodnic rysujac jakies pierdoly w rozowym stylu "My Baby Style" bede sie wypowiadal na temat gowna. Wstyd mi za takich d..ili ktorzy chca sie popisac jakims zjeban...m gownem. A co do ciebie Cobra jak lubisz takie klimaty malolatow to prosze bardzo nikt mi nie odbierze mojego slowa  ;D A jak mial za malo czasu to jego problem nie moj ja oceniam jego prace ;] Przez takich jak wy Polske traktuja lekcewazajaco byscie pokazywali klase a jak nie umiecie dobrze tworzyc to co tworzycie to wystarczy skromny slupek postaci i bohaterow MK ;] Ja tu widze ze wy jestescie malolatami i byc moze pedala... ciekawe czy swoje pokoje macie na rozowo ssssyyyyyyynnnuuuuuuu uhauahauaahu  ;D  8)

To jest moje zdanie ja nikogo tu nie chce obrazac a jak kogos obrazilem to sryy z gory ;]

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 17, 2009, 07:39:52 pm »
Co to znaczy "lekceważająco"? A po drugie morze i mamy te 14 lat (niekturzy 15 już), ale rzeby od razu od pedałów  ;\ ? Jesteśmy homoseksualistami, naucz się rozrużniać te dwa pojęcia. Bo obrarzasz tym naszą homoseksualną brać.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2009, 07:48:56 pm wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 17, 2009, 08:33:10 pm »
Przez takich jak wy Polske traktuja lekcewazajaco byscie pokazywali klase a jak nie umiecie dobrze tworzyc to co tworzycie to wystarczy skromny slupek postaci i bohaterow MK ;]

Taa, musimy poprawić nasze rysunki, wtedy nas Putin do rurociagu bałtyckiego podłączy , USA wizy zniesie, a Ukraina odda Lwów. ;)