Autor Wątek: MK znowu w TVN  (Przeczytany 7054 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 17, 2007, 01:31:19 am »
Hehe pod względem orginalnym to to jest Havik :lol: Co do Khameleon to rzeczywiście tak to wyszło, ale twórcom raczej o to nie chodziło

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 17, 2007, 01:43:42 am »
No wiesz, nie wiadomo  8) kto wie, może to był "ukryty" zamiar ;)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 17, 2007, 09:36:34 am »
Jako że TVN nadaje filmy MK sporadycznie (średnio raz na pół roku) to oglądam jak tylko leci :). Swoją drogą mam nadzieje, że jakiś TVN za niedługo zacznie emisje MK:Conquest :)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 17, 2007, 10:54:11 am »
Ja osobiście nie przepadam za Conquestem (jak dla mnie dali ciała) ale niektóre odcinki to bym chętnie zobaczył np. ten, w którym pojawia się Noob Saibot, ten w którym Scorpion i Sub-Zero walczą, ten w którym pojawia się Rain no i w koncu Smoke. Nie widziałem tych odcinków a jestem ciekaw co się w nich dzieje.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:51:21 am »
Cytuj
Pozwól, że Cię wyręczę  Oto Havik.


Dokladnie to ta postac  :D  Jednak dokladnie sie te filmy oglada  :lol:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:52:19 am »
Ach jak ja bym chciał aby wszystkie odcinki zostały teraz puszczone :D Odrazu bym sobie kupił VHS i nagrywał do kolekcji :)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 17, 2007, 02:40:10 pm »
Cytat: "Sim"
Ja osobiście nie przepadam za Conquestem (jak dla mnie dali ciała) ale niektóre odcinki to bym chętnie zobaczył np. ten, w którym pojawia się Noob Saibot, ten w którym Scorpion i Sub-Zero walczą, ten w którym pojawia się Rain no i w koncu Smoke. Nie widziałem tych odcinków a jestem ciekaw co się w nich dzieje.


Ja do Conqestu tez jestem troceh uprzedzony bo wkurza mnie to ,ze tam w niektorych momentach historia z gownem jest wymieszana ale przynajmniej orginalnie sie konczy.Sim co do tych odcinkow to mozesz je znalesc na youtube wiem ,ze to nie samo co normalenie obejrzec w telwizji ale zawsze cos.A i jesze jedno nie polecam ci odcinka z noobem bo jest glupi

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 17, 2007, 03:24:39 pm »
Może i sie orginalnie kończy, ale i tak mi sie to nie podoba bo nie zgodznie z prawdziwą fabułą :? Lao powinien zginąć z rąk Goro!

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK znowu w TVN
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:42:26 pm »
Kurde, ale jestem wściekły. Mama wczoraj oglądała kabareton, a brat rozgrywki na polsacie i oglądałem tylko do walki w nocy przed turniejem. Najleprza część mi umknęła, a później jak się skończył mecz oglądałem tylko Goro vs Cage Reptile vs Liu no i kawałek Shang vs Liu, bo domownicy chcieli spać. :mrgreen: